Gamescom 2014

+

Guest 2686910

Guest
A jak rzucałeś nożami w drugiej części?
Nie rzucałem :p
Przecież takie coś już było w Wiedźminie 2 przy rzucaniu sztyletów, czy bomb.
Niby tak, ale jakoś nie trafia to do mnie w tym specyficznym przypadku. Nie wiem, wydaje się... za łatwe? Ale w sumie to nie jestem też entuzjastą kuszy, także nie słuchajcie mnie.
 
Szkoda, że tak wazny quest jest pokazywany a nie jakis zupełnie odbiegajacy od głownej historii :(

Z tego co mówili REDzi to zadania poboczne mają się przeplatać z zadaniami głównymi. Ciężko zatem pokazywać coś całkiem oderwanego od reszty i pozbawionego spoilerów fabularnych.
 
Pewnie będzie upload. Jeśli chodzi o strzał z kuszy to dokładnie, tak samo było z nożami czy bombami w W2 jeśli chciałem samodzielnie wycelować. Co do babci to tak bardzo ładnie zrobiona. Quest dość fajny mi się wydaje, pewnie leszego trzeba będzie ubić na sam koniec całości questa... Co do tego bagna to faktycznie coś jakieś takie małe :/ Może to tylko na rzecz questu to jakaś bardzo mała część bagien (obrzegi?), się zobaczy...
 
Last edited:
Nie wiadomo. Poza tym zadania poboczne są nieobowiązkowe.

Wiadomo. Dijkstra wspomina o gryfie, a Geralt - po upewnieniu go, że bestię zaszlachtował - upomina się o informację, która dotyczy Johnny'ego.

OT:
Ale ten Asasyn - aktualnie pokazywany live - śmiesznie wygląda po gameplayu z Wiedźmina.
 
Prawdopodobny powrót i zdobycie informacji o Ciri od panienek z lasu. Koniec.
Zapewniam Cię, że będzie jeszcze wybór moralny od którego będzie zależało własnie zdobycie informacji, czy też nie ;) (nie będę więcej spoilerował, cześć tego questa była niestety opisana w wrażeniach z poprzednich pokazów)
 
Hehe dokładnie xD Bądź co bądź tak na prawdę szału nie było :/ zobaczymy czy Redzi coś dodadzą więcej. I kiedy znów zobaczymy inny gameplay, bądź omówienie chociażby EQ?
 
Kusza będzie miała (pewnie tak jak noże i bomby w W2) automatyczne celowanie i możliwość precyzyjnego celowanie (w spowolnieniu).
Ciekawe czy danie bełta w głowę będzie inaczej premiowane (praktycznie pewnym zabiciem w przypadku ludzi), niż w inne partie ciała (fajnie byłoby mieś możliwość uszkodzenia ręki z bronią ewentualnie wytrącenie jej u atakującego nas zbira). Ech... rozmarzyłem się.

Czekam na ładną, bezstratnie skompresowaną wersję prezentacji :).
 

Mal

Forum veteran
Im dłużej patrzę na "Dżonego" tym mniej mi się podoba. Wolałbym, żeby więcej go nie pokazywali, by nie obrzydzić mi do końca jego designu.
Bardzo fajny za to obraz na ścianie w domku.
 
no prosze, to samo co było przed chwila, ale bez tego całego tłumu z gamescomu ;p

Swoją drogą to trzeba naprawdę mieć" szczęście", bo ten zwiększony harmider niemal idealnie zgrał się z prezentacją Wiedźmina.
 
Teraz tylko czekać, aż kiedyś REDzi pokażą gameplay z polskim dubbingiem. Oby nastąpiło to niebawem :)
A co do samego pokazu to liczyłem, że pokażą kontynuację tego gameplay'u z wilkołakiem (podobała mi się w nim walka z wilkami i wilkołakiem, choć była strasznie krótka). Ale całego questa oglądać nie można, bo jaka to później będzie przyjemność podczas przechodnia :)
A sam Jasiek przypomina mi mojego kota - te oczki i popielaty (szary) kolor :D
 
Last edited:
Gameplaye są fajne i w ogóle, ale ja to bym chciał dostać kolejny trailer, one dobrze "podnoszą ciśnienie", a sądzę że po ostatniej posusze trochę spadło.
 
@Marcin Momot ponawiam pytanie, udostępnicie ten materiał na swój kanał w wysokiej jakości bez komentarza jak ten wczorajszył? Nie dało się tego oglądać na IGN, na gryonline nie wiele lepiej...

Straszna kiszka, klimat całego dema zniszczony przez odgłosy, rozmowy i słabą jakość
 
Last edited:
Top Bottom