Gamescom 2014

+
Nie, bardzo chętnie zobaczyłbym system dialogów w pełnej krasie. I w ogóle to, jak są napisane te dialogi. Najchętniej na przykładzie dialogu z pazurem, a nie smęcolenia jak z Dżonym.
Nie bardzo rozumiem. Co złego w dialogach z Johnym i resztą? Pokazana została praca kamery, mimika twarzy, ekspresja i uwaga - też zostało przedstawione "jak są napisane te dialogi" :p Czego więcej oczekiwać? Dialogu z bitwy, czy co? ;p
 
Całkiem fajna ta rozgrywka jest. Zastanawia mnie tylko czy celowo publicznie pokazują wszystko z jednego regionu, a wręcz miejsca. Gniazdo harpii jest tuż obok miejsca walki z gryfem, a reszta rzeczy też jest dość blisko. Jedyna lokalizacja oddalona pokazana wszystkim to Novigrad. Do tego część jednej wyspy była pokazana dla prasy i to tyle. Chyba takie celowe założenie, by za dużo nie pokazać, ale jeżeli gra jest tak ogromna jak zapowiadają to czemu nie pokazać innych regionów?

Mimo wszystko mi się podoba nawet bardzo. Czekam na więcej i w jakości lepszej.

Choć dostępne materiały podkręcają "hype" i zdecydowanie zwiększa się apetyt na więcej, to ja tam się cieszę, że niewiele z samego świata gry widzimy. Jednym z ważniejszych aspektów gier z otwartym światem - z samej definicji - jest eksploracja, i im mniej zostanie pokazane teraz, tym większa będzie frajda podczas samodzielnego przechodzenia gry. Quest z Johnnym był już wałkowany tyle razy, że na tą chwilę, gdybym miał przed sobą grę, pewnie bym go przeklikał. I jestem niemal pewny, że nawet za pół roku - jeśli w ręce trafi mi się pancerz z materiałów promocyjnych - to pewnie od razu go wywalę/zdejmę.

Generalnie skala gry wróży, że obszar, który widzimy + te questy to jedynie ułamek całości i warto było by na tym ułamku poprzestać imo.
 

Guest 3669645

Guest
Na dzisiaj na pewno cały. Teraz czekamy na pełny gameplay obiecany przez Marcina i Rafała :p W końcu ten wczorajszy "teaser" nie bez powodu nazwali teaserem.
 
Nie chce przypominać, ale jeszcze rok temu Watch Dogs także wyglądał nieziemsko :D, a jak się skończyło każdy wie.
 
Nie chce przypominać, ale jeszcze rok temu Watch Dogs także wyglądał nieziemsko :D, a jak się skończyło każdy wie.
A no watch dogs to niewypałka, AC black flag wygląda ładnie ale nie tak ładnie jak na swoje wymagania , ciekawe jak będzie z tym unity.
 
Last edited:
Unity wychodzi tylko na nowe konsole. Dogsy wyszły też na stare więc siłą rzeczy musieli iść na pewne ustępstwa podobnie zresztą jak w Black Flag. Zresztą Watch Dogs robiło miazgę dwa lata przed premierą, później było coraz gorzej natomiast Unity wychodzi za niedługo, wątpię żeby materiały z gry były aż tak przekłamane jak w przypadku tamtego tytułu.
 
Jestem pod wrażeniem. :cheers:
Gra wygląda świetnie już teraz. Wprawdzie jest parę rzeczy do poprawki (choćby animacje poruszania się Geralta szczególnie pod górę), ale REDzi mają sporo czasu na poprawienie tego i innych rzeczy.
Bardzo podoba mi się system prowadzenia rozmów, w którym postacie nie tylko reagują głosem czy mimiką, ale i całym ciałem np. Babcia obraca się gdy nie chce z nami rozmawiać.
 
Te 2 gameplaye to wszystko? Czy jeszcze jest na co czekać jeśli o Wieśka chodzi? A same gameplaye oczywiście miodne i sprawiają, że już chciałbym bez pamięci zanurzyć się w tym świecie. :) Miał być materiał z pytaniami, które były zadawane tu na forum oraz odpowiedziami twórców.
 
Last edited:
Te 2 gameplaye to wszystko? Czy jeszcze jest na co czekać jeśli o Wieśka chodzi? A same gameplaye oczywiście miodne i sprawiają, że już chciałbym bez pamięci zanurzyć się w tym świecie. :) Miał być materiał z pytaniami, które były zadawane tu na forum oraz odpowiedziami twórców.

Ma być jeszcze cały materiał z tym mhrocznym lasem. To co widzieliśmy to tylko teaser. Chodzą słuchy, że zobaczymy to w przyszłym tygodniu.
 
Nie mogę się doczekać. Wszystko to co widziałem jak dotąd prezentuje się bajecznie. Jest klimat, czekam z niecierpliwością na premierę. Pokażcie jeszcze coś więcej i prosimy materiały w najwyższej jakości. Chciałbym zobaczyć jak graficznie się to prezentuje.
 
Top Bottom