Gamespy i 1UP polecają Wiedźmina na Święta

+
Gamespy i 1UP polecają Wiedźmina na Święta

Po umieszczeniu Wiedźmina na liście gier polecanych pod choinkę przez dwa popularne serwisy o grach – IGN oraz Eurogamer, gra znalazła również uznanie w oczach redaktorów dwóch innych dużych serwisów, Gamespy oraz 1UP. W obydwu przypadkach potwierdza to obecność Wiedźmina w ścisłej czołówce gier 2007 roku, między tytułami takimi jak Call of Duty 4, Crysis, czy Gears of War.
 
FunkyMonk said:
między tytułami takimi jak Call of Duty 4, Crysis, czy Gears of War.
Cieszy fakt, że Wiedźmin znalazł się w czołówce wśród tych wymienionych i innych bardzo dobrych tytułów.
 
no ja właśnie po raz drugi gram, z mocnym postanowieniem zrobienia wszystkich questów. Jak narazie II akt;)
 
Dobra wiadomość ;) , dziś w końcu udało mi się przejść grę po raz pierwszy ;) .Poczekam na patcha i zagram kolejny raz :p.
 
Aż człowiek staje się dumny…bo - gra w ojczystą grę, bo - grają w nią też obcokrajowcy,bo - wszystkim sie podoba,bo – polak, jednak potrafi…
 
Po zakończeniu gry tylko męczą mnie pytania. Skąd Jakub de Aldersberg ma amulet Alvina?. Czyżby Aldersberg i Alvin to jedna i ta sama osoba?i kim była osoba z końcowego filmiku z którą Geralt walczył?
 
YarpenZirgin said:
no ja właśnie po raz drugi gram, z mocnym postanowieniem zrobienia wszystkich questów. Jak narazie II akt;)
Ja wszystkie questy rozwiazuje juz za pierwszym razem (II akt...:D)
 
Top Bottom