Gamespy ocenia Wiedźmina na 4.5/5 + nagroda Editors’ Choice

+
Gamespy ocenia Wiedźmina na 4.5/5 + nagroda Editors’ Choice

Z przyjemnością informujemy, że ostatni z wielkich serwisów o grach, które jak dotąd nie zrecenzowały Wiedźmina, Gamespy, przyznał grze znakomitą ocenę 4.5/5, przyznając jej jednocześnie znak jakości i nagrodę Editors’ Choice. Oprócz tego Wiedźmin został wysoko oceniony przez inne serwisy i magazyny o grach, przykładowe oceny znajdziecie poniżej.gameTRANCE.pl (PL) 9/10PTGamers.com (PT) 18/20ComputerGames.ro (RO) 86/100Spits (BLX) 9/10Retry.se (SE) 9/10The-battlefield.com (DE) 89%
 
YarpenZirgin said:
Przynajmniej na gamespayu zagrali dłużej, a nie jak niektórzy nawet przez prolog nie przebrnęli...
To samo ciśnie mi się na usta.... Oceny jak najbardziej ok.
 
Ogólnie jakość recenzji na GameSpy nie jest zbyt dobra, ale tylko w kategorii formy, po treści widać, że naprawdę grali w Wiedźmina wystarczająco długo aby ocenić grę jak nalezy :>
 
Przez to cenię GameSpy. Najpierw pograją wystarczająco długo potem dadzą opinie. ;DTak dalej trzymac CDP Red!
 
Szkoda ze po patchu 1.2 nie wydali tej oceny. W recenzji podkreslaja problemy z ladowaniem lokacji. Ma to byc poprawione w 1.2 i moze wtedy dali by nieco wyzsza note.
 
DarkRegis said:
Szkoda ze po patchu 1.2 nie wydali tej oceny. W recenzji podkreslaja problemy z ladowaniem lokacji. Ma to byc poprawione w 1.2 i moze wtedy dali by nieco wyzsza note.
W sumie to czas ladowania nie jest wielkim problemem... Mam nowy komputer (nie jakis potwór za 6 tys zł) i Wyzima ładuje sie maks 5 sekund. Gdzieś na zagranicznym forum czytałem ze zdefragmentowanie dysku ZNACZNIE skraca czas ładowania. Pewnie przez to na świerzych dyskach nie ma tego problemu ;)Niemniej cały czas jestem za tym aby Redzi poradzili sobie z tym problemem dla tych którym nie chce się poświęcić paru godzin na defragmentacje ^^
 
YarpenZirgin said:
no nie do końca. Troche defragm. pomaga, ale u mnie nie poprawiło to ZNACZNIE czasu ładowania.
no tak PeCety mają to do siebie że każdy jest inny, ale ja naprawde mam czasy ladowania poniżej 10 sekund. Cały czas będę to uważał za wina HDD konkretnego kompa... Choć nie powinno mieć to miejsca musicie troche wybaczyć Redom błędy techniczne... To ich pierwsza produkcja! Fallout 2 też się na wielu kompach sypał bez powodu przed wieloma patchami a mimo to sie zapisał w historii! Wiedźmin też będzie wspominany jako zloty przedstawiciel RPG za pare lat...A tymczasem czekamy na wyniki sprzedaży ogólnej :)
 
Ja zapuszczam Diskeepera regularnie. Dysk mam podzielony na 2 partycje i dbam o to zeby system byl nie zasmiecony. Moja konfiguracja to:AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+ 2.41 Ghz 2.00GB Ram , Geforce 7900 GS 256 Ram.Gra generalnie smiga az milo, ale czas ladowania - szczegolnie I aktu jest poprostu za dlugi. Czasami moge isc zalac i doprawic herbatę (45-50 sec) . Jak wracam to konczy sie savowac.....
 
DarkRegis said:
Ja zapuszczam Diskeepera regularnie. Dysk mam podzielony na 2 partycje i dbam o to zeby system byl nie zasmiecony. Moja konfiguracja to:AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+ 2.41 Ghz 2.00GB Ram , Geforce 7900 GS 256 Ram.Gra generalnie smiga az milo, ale czas ladowania - szczegolnie I aktu jest poprostu za dlugi. Czasami moge isc zalac i doprawic herbatę (45-50 sec) . Jak wracam to konczy sie savowac.....
jak mówiłem każdy komp jest inny... Redzi to nowy zespół i to ich pierwsza produkcja. Ale nie można odmówić Wiedźminowi tych walorów których sie spodziewasz po RPG ;)
 
Niemniej cały czas jestem za tym aby Redzi poradzili sobie z tym problemem dla tych którym nie chce się poświęcić paru godzin na defragmentacje ^^
Powiedz najpierw ile masz ramu, jeśli 1Gb to uwierze w wersje z defragmentacją...;)
 
Z przyjemnością informujemy, że ostatni z wielkich serwisów o grach, które jak dotąd nie zrecenzowały Wiedźmina,
Jak to? Gametrailers nadal zwleka z recenzją. Poza tym, o czym tak chętnie się tu nie wspomina, zdarzają się też "buble". Nie wiem jaki jest tego powód, może angole mają już Polaków po dziurki w nosie, ale Wiedźmin zbiera tam niezłe baty. PC Gamer UK - 67%, Edge - 50%, chyba PC Format - 60%.
 
Zauważcie, że gry, które wychodzą od "sprawdzonych" twórców, bardzo szybko dostają oceny na gametrailers. Zawsze z dystansem podchodzę do recenzji, którą pisze jedna czy kilka osób. Naprzykład IGN, muzyka wszystko pięknie, ładnie i ocena:8,5 :/ czemu nie 10 ? Również, śmieję się z Obliviona, który dostał 9.3. Przeszedłem TW (podkreślam nie grałem w Oblivona, aż nie dokończyłem Wieśka) I teraz po 20 minutach w świecie Elder Scrolls IV, naciskam opcję exit. Kiedyś ktoś powiedział: "TW nie ma być grą, która ma być porównywana do BG, po prostu Wiedźmin ma być obiektem porównań". True
 
MasPingon said:
Jak to? Gametrailers nadal zwleka z recenzją. Poza tym, o czym tak chętnie się tu nie wspomina, zdarzają się też "buble". Nie wiem jaki jest tego powód, może angole mają już Polaków po dziurki w nosie, ale Wiedźmin zbiera tam niezłe baty. PC Gamer UK - 67%, Edge - 50%, chyba PC Format - 60%.
Mas, dobrze sobie zdajemy sprawę z pewnych, hm, odchyleń od średniej noty (która, tak na marginesie, wynosi już na podstawie grubo ponad 150 recenzji ok. 85%). A że o nich nie wspominamy? Spróbuj znaleźć w aktualnościach u innych developerów informacje o słabszych notach - to się po prostu nie zdarza, i trudno się temu dziwić. Czytelnicy PC Gamera dość wyraźnie pokazali, że gra im się podoba, i to jest dla nas ważniejsze niż niezbyt wysoka nota. Poza tym, czy mamy wspominać recenzje w których autorzy określają Geralta np. jako Albino Viggo?
 
Przeczytałam jedynie kilka recenzji(i to tych słabszych) i nie zawsze byłam pewna czy autor na pewno grę ukończył....ale mniejsza z tym. Grze do dopracowanego produktu brakuje kilka patchów(a znane powszechnie wpadki na pewno zaniżają oceny). W reklamach w TV też jestjakie to wszystko piękne, cudowne, potrzebne i...tanie...marketing. 8)
 
Top Bottom