Gamestar przyznaje Wiedźminowi tytuł gry RPG roku

+
Gamestar przyznaje Wiedźminowi tytuł gry RPG roku

Czytelnicy Gamestara oraz GamePro wybrali najlepsze gry 2007 roku. Bardzo miłym zaskoczeniem było dla nas znalezienie się Wiedźmina w pierwszej trójce gier 2007 (trzecie miejsce zaraz za Crysis oraz Call of Duty 4) jak również wybranie gry jako najlepszej gry RPG roku. Dziękujemy wszystkim głosującym!
 
Cały czas zdobywacie jakieś nagrody, cały czas jest jakiś szum medialny. Nie minie rok a zaczniemy czytać o zapowiedziach drugiej części ::) :beer:
 
Fajnie fajnie, że tyle wiedźmin zdobywa nagród, ale mamy już ostatni tydzień marca, powiem więcej ostatni dzień, a D'jinni i kolejnej przygody jak nie było tak nie ma.
 
Gratulacje! Wcale mnie nie dziwią sukcesy wiedźmina bo przy nim nawet Oblivion odpada.Pozdrawiam i czekam (razem z całą rzeszą fanów) na obiecane dodatki bo marzec za 11 godzin minie bezpowrotnie! ;)
 
Świetny wynik :) ale jak dla mnie Crysis nie powinien się w ogóle pojawić w tym zestawieniu. Przecież to kaszana:p
 
Super:) Choć pewnie wielu z nas wolałoby przeczytać jeszcze jednego newsa na stronie głównej dzisiejszego dnia ;D
 

SaLi

Forum veteran
Heh...Nie robi to juz na mnie wrazenia :pTyle juz tego bylo... :DGratuluje i pozdrawiam!
 
No pięknie, pięknie. Składam szczere gratulacje... po raz sam już nie wiem który. ;)Dodatkowo cieszy mnie jeszcze jedna rzecz - w trójce najlepszych erpegów roku mamy dwie polskie produkcje! Lepiej już chyba nie będzie.
 
Kolejna nagrioda do wielkiej już kolekcji, ale i tak wielkie gratulacje (a co do drugiego posta, który pojawi ma pojawić się jeszcze dziś to pojawi się on według mnie o godzinie 0.00 jako kawał na 1 Kwietnia).
 
Gratuluję. A tak wogóle to te dodatki dzisiaj bedą. Dajcie jakiegoś newsa czy tak czy może nie.
 
Tez gratuluje, naprawde z calego serca. Ale wydaje mi sie ze odwracacie kota ogonem... być moze jeszcze za wczesnie na taki werdykt jeszcze troche poczekamy to zobaczymy, jak to sie mówi.
 
Top Bottom