Gangi Novigradu

+
Gangi Novigradu

Orientuje się ktoś jak dostać się do tasaka w tym zadaniu? W miejscu gdzie pokazuje znacznik nie ma żadnych możliwych do otwarcia drzwi.

Udało mi się go w końcu znaleźć po pół godziny szukania, te znaczniki misji są do niczego.
 
Last edited:
Czasami pokazuje złą drogę nawet znacznik.

Mam takie pytanie czy jak już jestem w queście przy szukaniu Juniora przed
spotkaniem z Radowidem
to czy jest możliwość zrobienia tego questa, bo
po rozmowie z Radowidem
automatycznie jest jako niepowodzenie. W tym queście natomiast mam ciągle "Przemyśl współprace z Tasakiem podczas poszukiwania Juniora", czy coś takiego.
 
zadanie z Tasakiem musisz rozpocząć zanim pójdziesz do którejkolwiek z trzech lokacji sku***ela Juniora w Novigradzie w innym wypadku jest On zły, że zrobiłeś to bez niego i zadanie jest nieudane
 
W takim razie z innej beczki - powiedziałam, że się nie zgadzam, on na to, że mam przemyśleć sprawę. Pograłam gdzieś na mieście w gwinta -> teraz chciałabym do Niego wrócić, a nie wiem gdzie on jest, bo na mapie się nie pokazuje : O
 
W/g mnie ten quest jest trochę zbugowany. Szczerze to nie zauważyłem po pierwsze, że w ogóle go dostałem, a po drugie już odwiedziłem wszystkie miejscówki Juniora. To postanowiłem zajść do Tasaka. Gdy z nim chce rozmawiać to są 2 dostępne opcje. Wybieram, którąkolwiek z nich wszystko OK, ale po wypowiedzi Tasaka z automatu Geralt mówi, że "Nie obchodzą mnie wasze porachunki", no a wisi przy zadaniu "Przemyśl współpracę z Tasakiem podczas poszukiwania Juniora". No i tutaj w/g mnie zadanie powinno być lekko przebudowane, jakaś dodatkowa opcja dialogowa, która pozwala pomyślnie jakoś zakończyć to zadanie. Coś w stylu "Znalazłem gdzie jest Junior, mogę ci wskazać gdzie jest" lub by Tasak sobie odpuścił poszukiwania. W takim wypadku jestem w takiej sytuacji, że nie ma bata bym ukończyć z powodzeniem zadanie, a po drodze sporo innych rzeczy się porobiło.
 
Top Bottom