Garaż, mieszkania i "kustomizacja"

+
Jeszcze tego nie sprawdziłem ale te zapisane auta zostają w tym samym miejscu prawda ? Więc jakby tak po układać je w garażu to powinny tam zawsze stać. Dobrze myślę? Więc kolekcja by dobrze wyglądała.

Ogólnie w mieszkaniach powinno być więcej luster aby widzieć wygląd V.
Możliwość zapraszania npc, robienia domówek, imprezy.
Wykonywania z nimi misji. Ich dialogi na postępy. Agresję gangów za działania negatywne względem nich (zadania po cichu miałyby większy sens).
Ludzie lubią odsapnąć po misjach i pobawić się życiem. Niestety ale teraz w grach chce się mieć wszystko.
Potrzeby jak w simsach. V sam się upomina do "siebie" że trzeba się umyć i jak ktoś próbuje tak zrobić to odpowiada "muszę się rozebrać" albo że jest głodny itd. Sen ma znaczenie na umiejętności jak i inne potrzeby które są spełnione, wypoczęty najemnik to dobry najemnik ;)

Kariera w npcd również powinna mieć miejsce obok korp, nomada czy punka.

Ogólnie podobałaby mi się opcja stworzenia równoległej postaci której losy również by się przeplatały z V (może też romans) to by było ciekawe w prowadzeniu dwóch historii.

Dopisze pomysły potem bo pewnie coś zapomniałem.
 
To taka lista zyczen ktora nie ma zadnej szansy na realizacje. Zamysl CP2077 jak widac byl inny i polozono wiekszy nacisk na glowna fabule i tresc zamiast openworldowe imprezowanie czy zmienianie postaci. Tak w skrocie.
 
To taka lista zyczen ktora nie ma zadnej szansy na realizacje. Zamysl CP2077 jak widac byl inny i polozono wiekszy nacisk na glowna fabule i tresc zamiast openworldowe imprezowanie czy zmienianie postaci. Tak w skrocie.
A od czego ma się fanów. Popatrz na paradox i dlc które prowadzają.
 
Wiekszosc rzeczy o ktorych pisales wymaga gigantycznej pracy i pieniedzy - imprezy w domu V? Rozumiem ze cos podobnego do misji Pizza Party tylko bardziej rozbudowane i w wiekszej ilosci. Mozliwosc grania dodatkowa postacia? Przeciez to zupelnie odrywa nas od calego kregoslupa gry. Rozumiem ze czesc osob chcialoby miec takie bardziej GTA/SIMSowe elementy gry, ale no nie zostanie to wprowadzone duzo ponad to co jest bo gra opiera sie na czyms innym. Jak to mowi Judy puszajac oko "quality over quantity V". Mozesz teraz wciaz prysznic co zwieksza chyba wytrzymalosc o 10% i takie rzeczy sa latwe do zaimplementowania.

Jestem pewien ze wprowadzone zostana dodatkowe elementy interakcji z miastem bo z wielu wypowiedzi mozna wyczytac ze nad tym teraz sie skupiaja barzdiej niz nad walka z bugami, ale to nie beda game changery w stylu wyjscia do pubow z ulubionymi NPC.
 
Wiesz z jednej strony masz rację ale jak chce się mieć diament to trzeba go szlifować i tu nie na tłumaczeń że koszta czy inne sprawy. Ja w życiu wracam z miejsca gdzie inni dopiero zaczynają myśleć aby ruszyć w tym kierunku. Może tego w moim odczuciu jak coś się robi to globalnie i z rozmachem porównywalnym do stworzenia nowego napędu kosmicznego ;)

Co do wyjścia do pubu z npc. Sądzę że to żaden problem niczym z misją gdzie jackie prowadzi. Ktoś zabiera ekipę w dane miejsce też tam multum nie wiadomo czego nie potrzeba.
 
Mysle ze deweloperzy mogliby godzinami mowic w odniesieniu do "sadze ze to zaden problem". Nie jestem deweloperem ale wystarczylo mi troche poogladac livey Milesa czy Sasko zeby wystarczajaco sie dowiedziec na temat tego ile srednio pracy wymagaja potencjalnie proste rzeczy.

Przykladowo zabieranie ekipy w dane miejsce o ktorym pisales - wezmy dla porownania sciezke korpo - wejscie do AV, lot do Lizzie, spotkanie z Jackiem, potem dolaczaja kolejni NPC. Jeden taki event to samodzielna misja o dlugosci polowy epilogu. Zeby cos takiego mialo sens i nie bylo nudne , trzeba napelnic to trescia jak np. przykladowy obiad z Riverem.
 
Czyli wystarczy ci gra bez tej całej otoczki możliwości? Fabuła, misję poboczne i tyle ? Świat gier idzie do przodu. Ja za grę moge płacić krocie byle tylko była dobra. Cdr wspieram kupując gadżety. Namawiam ludzi na to. Nawet grę kupiłem podwójnie gdzie mogłem u kuzyna grać na dzielonym koncie.


Tego chciałbym aby był to sztos
 
Tu bardziej chodzi o to, ze nie chcac aby gra powstawala 15 lat nalezy zdecydowac sie na jakies kompromisy. Z jakiegos wzgledu nie powstala przeciez jeszcze gra ktora by miala te wszystkie elementy tak rozbudowane.
 
Tu bardziej chodzi o to, ze nie chcac aby gra powstawala 15 lat nalezy zdecydowac sie na jakies kompromisy. Z jakiegos wzgledu nie powstala przeciez jeszcze gra ktora by miala te wszystkie elementy tak rozbudowane.
Tego sądzę aby dać jakąś możliwość ludziom. Nie wiem konkurs na najlepszy mod cyberpunka ? Kto jak kto ale to w społeczności siła. Ktoś kto zrobiłby coś najobszerniejszego zostałby nagrodzony.
 
Top Bottom