Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

+
@MaRIB1: Odnoszę wrażenie, że to co pisze nasz kolega jest zupełnie "odstrzelone" od rzeczywistości. Zapewne (co widać na przykładzie Barona) jest zupełnie nowym graczem, więc nie ma dużego pojęcia zarówno o samej grze (o tym co w niej jest, a czego nie ma) jak i o słabych możliwościach napraw / udogodnień jakie oferują twórcy (nie obcował grą z poprzednich latach więc nie wie jak wyglądały aktualizacje, naprawy itp). Myślę, że jak pobędzie z grą przynajmniej z rok, to sam się przekona, że to co obecnie pisze często nie ma najmniejszego sensu.
 
Widziałem tam też parę innych pkt bezsensu, ale dokładnie nie czytałem jego posta bo walczę z bluescreenem =]
 
Post w znacznej mierze skupiał się na bibelotach. Jakieś zabawy z ramkami. Prawda jest okrutna młody padawanie. Nawet gdybyś sobie zrobił jakąś super-ultra-turbo-mega ramkę to nic Ci ona nie pomoże. Ja zdobyłem raptem jedną ramkę i chyba jeden tytuł, który mi pasuje do moich elfów (Dowódca Komanda) i ich nie zmieniałem od ho ho...

Kotły, żołędzie, waluta dodatkowa - jakby Gwint już wystarczająco mało był pogmatwany. Raczej bad idea.
 
Top Bottom