Gdzie jest Ruda Czerwonego Meteorytu?

+
Gdzie jest Ruda Czerwonego Meteorytu?

Witam,
Gram na mrocznym poziomie trudności i mam zadanie z rynsztunkiem świętokradcy. Problem jest w tym, że wykonałem prawie wszystkie elementy ale nie mogę znaleźć rudy czerwonego meteorytu do srebrnego miecza świętokradcy. Czytałem że powinien ją mieć krasnoludzki kowal "Bertold Candelaria" albo Aneżka ale oni też tego nie mają... Nie wiecie gdzie mogę znaleźć tej rudy oprócz tych kupców?
 
Kowal powinien mieć...
Spróbuj przemedytować dobę, ewentualnie zrób jakiś quest i wróć do niego za jakiś czas. :)
 
No właśnie on ma tylko rudę żelaza i srebra... Próbowałem medytować a co do Questa to została mi walka z Letho po której zadanie jest zakończone niepowodzeniem...
Przeszukałem każdy dom i każdą jaskinię... Nie wiem gdzie indziej może być...
 
Witam.
Namordowałem się z tym problemem również.
3 szt można znaleść wmiarę łatwo, nie podam szczegółów, niemniej po 15 min łażenia i podstawowych zadań w Flottsam, małem 3 szt które poszły na zrobienie Srebrnego Miecza Świętokradcy.
Stalowy potrzebował 2 szt i znalazłem je w :
-Kryjówka Dymitra (za mostem Trola) w domu pilnowanym przez kilku cieniasów. Niezbędny klucz po "uratowaniu" trola i wykończeniu Dymitra.
-W Ruinach szpitala: jedna ze ścian jest do rozwalnia Aard'em, wewnątrz jest skrzynia z brakującym kawałkiem rudy. Trzeba patrzeć po nieszczelnych cegłach/kamieniach.
Mam nadzieję że pomogłem.
Pozdrawiam.
 
Top Bottom