Gdzie jest Triss Merigold ?

+
Gdzie jest Triss Merigold ?

Moim zdaniem w tym queście, gdy Gerald wychodzi po drugiej stronie podziemnego tunelu prowadzącego od markietanek do obozu Nilfgaard-u zostaje natychmiastowo złapany przez czarnych ... no właśnie dlaczego on tak głupio się daje złapać, ja bym to rozegrał inaczej fabularnie bo nasz bohaterski wiedźmin nie powinien tak łatwo dawać się zaskoczyć byle żołdakowi.
 
Moze dlatego ze szedl ocalic triss i nie wiedzial " ze ma ja przy sobie " wiec gdyby zacza walke mogli by jej cos zrobic

lub gdyby zabil tego zoldaka co chcial bron zabrac geraltowi przyszli by jego kumple z obozu i nie wykluczone ze nawet Kaedweńczycy by im niepomogli
 
to że oddał broń to zrozumiałe, ale to wiedźmin powinien zaskoczyć tego strażnika a nie on wiedźmina. Gerald przecież słyszałby jego sapanie i bicie serca zanim strażnik by go zobaczył.
 
a zkad wiadomo ze go zaskoczyl jak dobrze pamietam nie bylo nic takiego co by sugerowalo zaskoczenie
po prostu straznik go zauwazyl i tyle
 
mam zainstalowany najnowszy patch 2.0 (gram dark mode) w momencie questa gdy przynosze kryształ do czarodziejki która kze mi isc za mgle stoje w pokoju i nie moge nic zrobic . nie dzialaja klawisze ... moge tylko obracac myszka widok. WTF?


wgralem poprzedni save przeszedlem jeszcze raz i sie juz nie zacielo.... hmm
 
Top Bottom