Gdzie jest Yennefer?!

+
Cześć, jak w tytule, skończyłem wiedźmina i chciałbym zacząć dodatki. Niestety po epilogu, byłem bardzo niemiło zaskoczony. Zamiast jakieś ciekawej rozmowy z Yennefer, Ciri bądź innymi towarzyszami, nie ma ich nigdzie.Strasznie pusto było w Kaer Morhen. Jest jakaś możliwość ich spotkać albo czy pojawią się w dodatku? Dzięki za odpowiedzi.
 
Z niewiadomych przyczyn REDzi zdecydowali się po zakończeniu usunąć ze świata gry większość istotnych dla fabuły postaci. W innym temacie podlinkowałem ci moda, którego jednak powinieneś zainstalować dopiero po przejściu gry łącznie z dodatkami.

Zależnie od wyborów podjętych w podstawce na końcu dodatku Krew i Wino odwiedzi cię Jaskier/Yennefer/Ciri/Triss.
 
Z niewiadomych przyczyn REDzi zdecydowali się po zakończeniu usunąć ze świata gry większość istotnych dla fabuły postaci. W innym temacie podlinkowałem ci moda, którego jednak powinieneś zainstalować dopiero po przejściu gry łącznie z dodatkami.

Zależnie od wyborów podjętych w podstawce na końcu dodatku Krew i Wino odwiedzi cię Jaskier/Yennefer/Ciri/Triss.
dziękuje bardzo, wedlug mnie najwiekszy minus, niby nic wielkiego ale psuje poczucie triumfu
 
Top Bottom