gdzie pobrać grę? klucz mam.. cd-key, klucz, kod, instalacja, pobieranie, płyty cd

+
Status
Not open for further replies.
Posiadam oryginalnego wiedzmina 3 na płytach, grałem wcześniej ale zmieniłem laptopa w którym nie ma czytnika płyt i nie mam jak zainstalować.

Czy jest możliwość pobrania gry np z gog.com i wykorzystać klucz produktu który był w pudełku?
Czy musze kupić nową grę lub czytnik płyt?

Już raz zpłaciłem za grę i nie chciałbym ponownie wydawać pieniędzy (pomimo to że jest promocja za 20zł) . A cd-rom nie jest mi potrzebny (nie licząc tej sytuacji).
Czy może jest jakaś wersja w internecie - nie chce mówić piracka bo mam klucz który wykorzystam, ale chodzi o samo pobranie - mogę takie coś zrobić i skąd to pobrać?
 
Posiadam oryginalnego wiedzmina 3 na płytach, grałem wcześniej ale zmieniłem laptopa w którym nie ma czytnika płyt i nie mam jak zainstalować.

Czy jest możliwość pobrania gry np z gog.com i wykorzystać klucz produktu który był w pudełku?
Czy musze kupić nową grę lub czytnik płyt?

Już raz zpłaciłem za grę i nie chciałbym ponownie wydawać pieniędzy (pomimo to że jest promocja za 20zł) . A cd-rom nie jest mi potrzebny (nie licząc tej sytuacji).
Czy może jest jakaś wersja w internecie - nie chce mówić piracka bo mam klucz który wykorzystam, ale chodzi o samo pobranie - mogę takie coś zrobić i skąd to pobrać?


Tutaj kod z pudełka powinien zadziałać :)
 
Last edited:
na tej liście jest tylko kilka gier - wiedzmina nie ma - kod nie dziala tam
A tutaj próbowałeś? Jeśli klucz nie był nigdy przypisany do żadnego konta na GOG, to powinno zadziałać. Jeśli go rejestrowałeś na GOG-u, to zaloguj się na swoje konto, gra powinna być w bibliotece.
GOG.com
 
j/w gre instalowałem z płyt na starym laptopie i tyle. nic wiecej nie robiłem.
w tym laptopie nie mam cdrom.
gre uzywałem tylko ja i nigdzie nie była rejestrowana, pozyczana ani nic z tych rzeczy.

czy klucz uzyłem podczas instalacji z płyt na starym laptopie- NIE PAMIETAM - nawet jesli tak to jest to ta sama gra wiec powinno działac i na pewno nigdzie indziej nie byl uzywany.

co do linku ktory mi zaproponowano powyzej, rowniez nie dziala tam - informacja "kod wykorzystany"
 
@Wroobelek ma na myśli byś sprawdził swoje konto na GOGu, a nie wpisywał na nowo klucz.

1666893573013.png
 
zeby zaintalowac wiedzmina z płyty trzeba miec konto na gog.com? NIE! więc nawet nie mam konta. stworzylem je teraz co nie ma komletnie sensu
 
OK, my przecież wszystkiego nie wiemy temat twojej sytuacji, prawda? Staraliśmy się jakoś pomóc. Korzystałeś już z Centrum pomocy?
 
napisałem że instalowałem z płyty i nic więcej. w sumie juz trzeci raz to pisze ale ok..

tak napisałem, czekam na odpowiedz
 
zeby zaintalowac wiedzmina z płyty trzeba miec konto na gog.com? NIE! więc nawet nie mam konta. stworzylem je teraz co nie ma komletnie sensu
A jak inaczej chcesz pobrać kopie gry bez użycia płyt? Z powietrza? Musisz posiadać jej cyfrową wersję na koncie na GOGu.

Spróbuj ten link, oczywiście po wcześniejszym zalogowaniu. Być może da się w ten sposób dodać fizyczną kopię do cyfrowego konta.


Jeżeli nie, to tylko support GOGa może ci pomóc, tu na forum nikt nie będzie miał dla ciebie odpowiedzi.
 
nie z powietrza np z serwera lub chmury... skad mam wiedziec, stad pytanie... logiczne ze zapłaciłem raz to po co mam płacić drugi - tylko kwestia czy się da.. ale skoro masz tak odpowiadać to szkoda nerwów. łatwiej będzie kupić czytnik płyt jak odpowiadać na takie trollowe komentarze

gog.com odpowiada "suport gog" XD epic
 
nie z powietrza np z serwera lub chmury...
Żeby pobrać grę z chmury, musisz mieć jej cyfrową kopię.

Żeby mieć cyfrową kopię, musisz w podanym przeze mnie linku wpisać kod, który jej odpowiada.

Nie wiem, czy ten kod z wersji fizycznej zadziała i nie mam takowej, żeby to sprawdzić. Ty masz.
 
na pytanie czy można zainstalować grę z internetu posiadając gre na płytach z kluczem odpowiadasz :
a) tak - można [piszasz jak]
b) nie - jest to nie możliwe
c) nie wiem - jestem moderatorem bo szwagier załatwił mi robote


ps: moderator, usuń moje konto z tego forum - już nie będę tu zaglądał
 
Nie ma za co, zawsze chętnie staramy się pomóc.
Wątek zamykam, skoro uznany przez autora za nieaktualny.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom