Gdzie podziewa się królobójca?

+
Gdzie podziewa się królobójca?

Czy ktoś wie, jak nazywa się zadanie, w którym poznajemy Letho?
 
Nie pamiętam jak się nazywa zadanie, ale rozpoczynasz je, kiedy znajdziesz się we wsi (parę chałup i stodoła), w której jest pełno pułapek. Z tego co pamiętam to gdzieś we wschodniej części Velen (tak bardzo, bardzo na wschód). Głowy nie dam, bo grę już ukończyłem i tę misję przechodziłem gdzieś we czwartek chyba. Ale to na pewno wschodnie Velen.
[EDIT]
To miejsce to folwark Reardonów - związane z misją "Zagłada domu Reardonów" - jeżeli spotkasz Letho wcześniej, to misję tę przechodzi się w momencie rozpoczęcia.
Misja z samym Letho nazywa się "Duchy Przeszłości" i zaczyna się właśnie w folwarku Reardonów.
 
Last edited:
Wieś Zalipie, pierwsza na wschód wioska od Wroniec. Zlecenie na tablicy od Dolores.
 
Wieś Zalipie, pierwsza na wschód wioska od Wroniec. Zlecenie na tablicy od Dolores.

Serio?
Łał, no to dobrze że po wczytaniu sejwa z W2 z ŻYWYM królobójcą gra prawdopodobnie uznała go za martwego. I że dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę.
 
No fajnie, importowałem sejwa z W2, zrobiłem misję od dolores a tam Letho nie było. Czyli w jakiś sposób uznało mi go za martwego, super.
 
A z Letho jest jeszcze fajny smaczek potem, współczuję Wam, naprawdę. Pewna cutscenka jest wyjątkowa i mogę ją oglądać przez wieczność.

Patch 1.04 coś naprawia z importem, mała szansa, że w trakcie rozgrywki coś poprawi, ale może jeszcze jest nadzieja?
 
A jest co poprawiać? Wydaje się, że wszystko jest ok, tylko ludzie wybierają złe sejwy. Przeważnie z automatu lecą na sam dół listy - sam tak za pierwszym razem zrobiłem (i kilku innych tutejszych forumowiczów zgłaszających podobne problemy), a właściwy zapis był w środku listy. Ewentualnie nie sprawdzają czy w katalogu z zapisami z W2 faktycznie znajduje się ten ostateczny sejw, vide synchronizacja plików gry w wersjach steamowych W2. Kilku moich kolegów miało ten sam problem i w każdym wypadku wynikało to z powyższych kwestii - po poprawnym ogarnięciu tematu wszystko było ok.
 
Potwierdzam.
Dziewczyna gra na sejwach z dwójki i Letho na dworku nie było. Chociaż zabity nie został.
Natomiast grając bez sejwa, jeśli odpowie się generałowi że letho przeżył to we dworku będzie :)
 
Jest fajna rozmowa dwóch "znajomych" oraz obecność w jednej z najlepszych cutscen podczas bitwy.

Kurcze, szkoda, że tego nie widziałem. Letho też niestety nie miałem, a w zapisie z dwójki był... Teraz już niestety nie zagram, bo grałem na pożyczonym lapku siostry, tylko po to, by fabułę poznać :p No nic, liczę, że ktoś na yt to wstawi.
 
To witam w klubie - ta sama sytuacja. Letho nie spotkałem, ale następnym razem wezmę symulację wyborów, więc tak czy inaczej go zobaczę. Co do postaci z poprzednich części, to fakt, wiele z ich życia zostało pominięte (np. Saskia, Shani)

W sumie tutaj mi najbardziej pasowało odpowiedzieć Ci na to:

O Shani możesz kogoś zapytać, kiedy wykonasz pewien quest poboczny w Novigradzie, dosyć ważny.
 
Eksplorujac swiat na wlasna reke niestety obadalem dwor przed wzieciem zlecenia i Letho sie nie pojawil. Troche lipa z tym :(
 
Orientuje się Ktoś ,czy jest jakiś mod umozliwiający odpalenie zadania z Letho pomimo wyboru jego śmierci w 2 części ?
 
Last edited:
Top Bottom