Gdzie te nagrody za zakończenie gry!

+
Ten post nie zawiera spoilerów nie zdradzam elementów fabuły.
Chciałby natomiast spytać szanownych producentów co oznacza ten zapis:
finał.jpg


Mam rzekomo dostać coś, ino przejrzałem cały ekwipunek i nic nie dostałem. Powiem więcej zostało mi wszystko odebrane co zdobyłem od momentu wejście w te drzwi aż do samego finału gry, zostały mi odebrane wszystkie znalezione rzeczy (to pikuś), zostały mi odebrane nawet zdobyte punkty rozwoju i doświadczenia... TO JEST TA NAGRODA?
Zawiedziony poszedłem do ripperdoca w nadziei że może chociaż tam coś dostanę w nagrodę... i tu porażka. Tak dostałem epicki wszczep, cudownie, ino wymagający 18 poziomu rozwoju drzewka budowy ciała... którą aktualnie w chwili skończenia gry miałem na poziomie 10! Zatem nie mogę nijak skorzystać z tej "nagrody" gdyż ja głupi lokowałem punkty w rozwój umysłowy i techniczny, a nagroda jest dla "mięśniaków"... brawo REDzi.

Mam gdzieś Wasze wątpliwe nagrody. Zamknąłem tę postać i zacząłem grać nową osobowością od zera... i powiem Wam w skrytości, że nadal nie zamierzam rozwijać "siłochy" na 18 poziom, więc te wątpliwe nagrody za skończenie fabuły możecie sobie wsadzić... tam gdzie słońce nie dociera :)
 
Dokładnie to samo mam. Gra mnie cofnęła, zabrała wszystko co zdobyłem w ostatnich misjach + doświadczenie również. Nagród w ekwipunku brak.
 
Ja po końcowych napisach jak wybiorę opcję jeszcze jeden kontrakt zostaję wyrzucony do menu. Z tego powodu nie mogę kontynuować gry. Miał ktoś podobną sytuację i wie jak pomóc?
 
Ja po końcowych napisach jak wybiorę opcję jeszcze jeden kontrakt zostaję wyrzucony do menu. Z tego powodu nie mogę kontynuować gry. Miał ktoś podobną sytuację i wie jak pomóc?
No nie! Po końcowych napisach pojawia się okno, z pytaniem czy "jeszcze jeden kontrakt?" czy wracasz do menu.
Obraz który zamieściłem powyżej właśnie pojawia się gdy wybierzesz opcję kontynuacji zabawy czyli "jeszcze jeden kontrakt"
 
No nie! Po końcowych napisach pojawia się okno, z pytaniem czy "jeszcze jeden kontrakt?" czy wracasz do menu.
Obraz który zamieściłem powyżej właśnie pojawia się gdy wybierzesz opcję kontynuacji zabawy czyli "jeszcze jeden kontrakt"
Właśnie w tym problem, że jak wybiorę opcję "jeszcze jeden kontrakt" to mnie wyrzuca do menu
 
Nagrody:


Nagrody to ciuchy Jonnego i o zgrozo tatuaż na reku "Jonny + V" w serduszku ze strzałą Amora
 
Nagrody:


Nagrody to ciuchy Jonnego i o zgrozo tatuaż na reku "Jonny + V" w serduszku ze strzałą Amora
Interesujące!? Muszę to sprawdzić, być może przegapiłem ten tatuaż, ale jestem pewien, że ani żadnej nowej broni, ani żadnych nowych ciuchów nie było w ekwipunku
 

Guest 4470908

Guest
Straszna lipa, mam nabite 60+ h gry, jestem tak na oko w 1/3 fabuły, ale po tym co tu zobaczyłem to nie specjalnie chce mi się kończyć tą grę. Dochodzę do wniosku że jedyne co w tej grze jest fajne i ukończone to architektura miasta, w całej reszcie są albo bugi, albo niedoróbki albo części rzeczy po prostu nie ma. Czy CP 2077 robiło naprawdę to samo studio co 3 części Wiedźmina? Porażka. Zostać ukaranym przez grę bo się skończyło fabułę i chce się grać dalej. Brak mi słów.
 
Interesujące!? Muszę to sprawdzić, być może przegapiłem ten tatuaż, ale jestem pewien, że ani żadnej nowej broni, ani żadnych nowych ciuchów nie było w ekwipunku
Była koszulka, buty i spodnie i chyba coś jeszcze... nie pamietam bo sprzedałem... tatuaż jak widać
J+V.jpg
 
Była koszulka, buty i spodnie i chyba coś jeszcze... nie pamietam bo sprzedałem... tatuaż jak widaćView attachment 11095301
Dzięki, czyli jakieś nagrody są - ja ich nie zauważyłem... skoro jednak fanty sprzedałeś a tatuaż na klasę białą (tj najniższa popularna), to raczej cienko jak na finał gry. Zresztą fanty to tylko fanty. Mnie najbardziej zabolało że cały ten finał trwa 2 do 2,5 godziny. Można w tym czasie dużo zdobyć ciewawych rzeczy i dużo wyekspić. Dla kogoś kto chce dalej grac to duzy bonus... który w całości zostaje odebrany, a to raczej zniechęca do dalszej gry. Tak tez postąpiłem rozpoczynając dalszą grę nową postacią.
 
Była koszulka, buty i spodnie i chyba coś jeszcze... nie pamietam bo sprzedałem... tatuaż jak widaćView attachment 11095301

Ten tatuaż można zdobyć też podczas zadania kiedy Johnnemu oddaje się kontrolę i jest u tatuatora opcja dialogowa: "Kozioł" czy "Czy to drugie" :) I jak się można domyślić jest to "To drugie"..

Szkoda tylko tego exp'a i lootu jaki można zdobyć podczas finału gry. W moim przypadku znalazłem też legendarne fanty w zakończeniu z Nomadami, ale później nie miałem ich w ekwipunku..

Więc postawiłem sobie za cel że zrobię wszystkie kontrakty i aktywności na mapie, ale już nową postacią, a do finału podejdę jak już będę "wymaxowany" ponieważ nagradza on tylko historią, bo po zakończeniu i tak gra wczytuje save'a z przed ostatniej misji. Przy okazji mam okazję zagrać kobietą V. Jestem mega funem polskiego dubbingu, kobiecej postaci.
 
Ten tatuaż można zdobyć też podczas zadania kiedy Johnnemu oddaje się kontrolę i jest u tatuatora opcja dialogowa: "Kozioł" czy "Czy to drugie" :) I jak się można domyślić jest to "To drugie"..

Szkoda tylko tego exp'a i lootu jaki można zdobyć podczas finału gry. W moim przypadku znalazłem też legendarne fanty w zakończeniu z Nomadami, ale później nie miałem ich w ekwipunku..

Więc postawiłem sobie za cel że zrobię wszystkie kontrakty i aktywności na mapie, ale już nową postacią, a do finału podejdę jak już będę "wymaxowany" ponieważ nagradza on tylko historią, bo po zakończeniu i tak gra wczytuje save'a z przed ostatniej misji. Przy okazji mam okazję zagrać kobietą V. Jestem mega funem polskiego dubbingu, kobiecej postaci.
Kurde mi właśnie nie wczytuje żądnego save'a tylko wyrzuca mnie do menu. Nie wiem co mam zrobić
 
Dzięki, czyli jakieś nagrody są - ja ich nie zauważyłem... skoro jednak fanty sprzedałeś a tatuaż na klasę białą (tj najniższa popularna), to raczej cienko jak na finał gry. Zresztą fanty to tylko fanty. Mnie najbardziej zabolało że cały ten finał trwa 2 do 2,5 godziny. Można w tym czasie dużo zdobyć ciewawych rzeczy i dużo wyekspić. Dla kogoś kto chce dalej grac to duzy bonus... który w całości zostaje odebrany, a to raczej zniechęca do dalszej gry. Tak tez postąpiłem rozpoczynając dalszą grę nową postacią.
sprzedałem bo mam juz po prostu zrobione lepsze sprzety :)
pancerz.jpg
 
sprzedałem bo mam juz po prostu zrobione lepsze sprzety :)
View attachment 11097281
no... :sad:niczego sobie. Może nową postacią dojdę do takich wartości :shrug: grając pierwszą postacią skupiłem się na fabule, której zakończenie mnie nieco rozczarowało. Teraz gram dla przyjemności i skupiam się na poznawaniu świata i robieniu misji pobocznych.
 
no... :sad:niczego sobie. Może nową postacią dojdę do takich wartości :shrug: grając pierwszą postacią skupiłem się na fabule, której zakończenie mnie nieco rozczarowało. Teraz gram dla przyjemności i skupiam się na poznawaniu świata i robieniu misji pobocznych.
Wytwarzanie przedmiotów duzo daje.. zauważylem tez ze klikajac np na pistolet mozna zmieniac wartosci obrazen i skaczą np z 400 do 1080...
no i wytwaranie wkladki pancerza, na 50 wytworzonych jakies 8/10 sa epickie i daja ponad 200 do pancerza... wrzucic do przedmiotów z duza iloscia slotów dodatkowo z umiejętnosci bonus do pancerza... i strzelalem sie z policja na 5 gwiazdkach i pojawiaja sie policjanci w tych hełmach i sa naprawde mocni... teraz normalnie przeciwnicy zadaja mi 1dmg na strzał ci zadaja 20-30 wiec bez tej ilosci pancerza to muszą byc morderczy.. dodatkowo z tym pistoletem robie krytyki po 64tyśi praktycznie wszyscy ida na strzał a w tych kozaków 3-4 musze wpakowac zeby padli albo 2 w glowe
cyberpunk-2077-1219805-1280x0.jpeg
 

Attachments

  • cryt.jpg
    cryt.jpg
    343.5 KB · Views: 389
Ja za ukończenie fabuły nie dostałem kompletnie nic, nic a nic mi nie doszło w ekwipunku ani u ripera (żadnego obskoczyłem wszystkich) nie znalazłem nic czego nie było by przed finałem, tak więc nagród za ukończenie ZERO
 
Mnie po zakończeniu z Rogue został jej pistolet...

Ale nie to mnie wkurzyło. Pal licho te nagrody... ale fakt, że nie zaliczyło mi kart tarota, które znalazłem w zakończeniach Rogue i Arasaki - to już tak...
 
Top Bottom