Gdzie znajdę jakieś narzędzia dla moderów?

+

Lexor

Forum veteran
Z tego co widziałem, niektórzy modują / zmieniają karty Gwinta, a potem zamieszczają gotowe "pliki do podmiany".
Gdzie można znaleźć jakieś popularne / oficjalne narzędzia do tego? Czy istnieje jakaś strona z ich listą?
 
Z tego co widziałem, niektórzy modują / zmieniają karty Gwinta, a potem zamieszczają gotowe "pliki do podmiany".
Oni korzystają z narzędzi dedykowanych Unity po prostu. Specjalnie do Gwinta nie ma.
 

Lexor

Forum veteran
@luk757: Przypuszczałem, że dostanę podobną odpowiedź, ale zadając pytanie założyłem, że są narzędzia, które są bardziej przydatne / wygodniejsze niż inne, patrząc na nie pod kątem Gwinta - czy może się mylę?

Innymi słowy, chodziło mi bardziej o jakieś opracowania / listy takich narzędzi posortowanych i ocenionych pod kątem ich przydatności w Gwincie, albo z opisami co konkretnie za ich pomocą da się w Gwincie uzyskać.
 
Kiedyś wrzuciłem coś takiego do zakładek, może ci się przyda.
Autor mówi ,że tego typu zabiegi wyglądają podobnie dla wszystkich tekstur w grze. Autor powyższego posta nierzadko udziela się w Gwintowej społeczności ,więc możesz go w sumie dopytać o jakieś szczegóły. Poradnik już trochę stary ,ale raczej nadal aktualny.
 
Last edited:
Top Bottom