Gdzie znaleźć rudę srebra?

+
Gdzie znaleźć rudę srebra?

Ostatnio strasznie słabo mi wychodziło grając w wiedźmina. Przeczytałem pare postów i mówili że mam zrobić miecz srebrny. Jednak do tego potrzebne są mi dwa rudy srebra. Ochodziłem się po mieście i jedyne co znalazłem to ruda żelaza i jakieś włókna rzemieślnicze. Pisali też żebym poszedł do wioski koło miasta w którym znajdował się kowal. Poszedłem do niego jednak on nie miał tych rud srebra do sprzedania. Pomocy!
 
"Znaleść" to raczej nie można nigdzie. Co najwyżej znaleźć. ;)
Ruda jest u krasnoludzkiego kowala w miasteczku, w jaskini za wodospadem lub w jaskini z questu z Maleną. Szukajcie, a znajdziecie. :)
 
Okej właśnie jedną znalazłem w jaskini z questem z Maleną. Spróbuję przespać sie 24h i zobacze czy znowu będzie

A co do tego kowala to nigdy go nie moge zajść albo gdzieś w karczmie jest albo nie wiem w ogóle gdzie jest

Scaliłam. Proszę nie pisać kilku postów pod rząd, od dopisków jest opcja "edytuj".
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
W ciągu dnia jest cały czas u siebie w kuźni, blisko dwóch naukowców, którzy namawiają Geralta na eksperymenty. ;)
 
No właśnie stoją tacy lecz nie ma go. Jest dzień nie pisze na mapie że jest tu rzemieślnik. Nic. Pomocu! D:
 
Documents\Witcher 2\gamesaves tam są sejwy plik SAV

Co do kowala to wydaje mi się że zaraz po do tarciu do Flotsam jego tam niema pojawia sie nieco później ;) tak mi sie wydaje
 
Zielona już raz zwracała ci uwagę, żebyś edytował posty, zamiast pisać jednego pod drugim. Jeśli dalej będziesz olewał nasze uwagi, zostaniesz ukarany.

Scalam.
 
No właśnie tak naprawde ja jestem amatorem i nie wiedziałem że srebrny miecz jest taki ważny ciągle cisnąłem Solidnym Kordlasem czy jakoś tak. Dopiero kolega mi powiedział... I teraz nie mam srebra :(
 
Top Bottom