GeForce Experience 1.6.1

+

Vinthir

CD PROJEKT RED
GeForce Experience 1.6.1

Mamy dobrą wiadomość dla tych, u których instalacja GeForce Experience 1.6 spowodowała wystąpienie błędu 0xc0000142 przy próbie uruchomienia Wiedźmina 2 (konkretnie witcher2.exe). Nvidia wypuściła aktualizację 1.6.1, która między innymi rozwiązuje ten problem.

Jeśli jednak u kogoś problem ten występuje i nigdy nie mieli zainstalowanego GeForce Experience 1.6, to nie należy instalować GeForce Experience 1.6.1. Błąd ten może mieć inne przyczyny, te znane są wymienione TUTAJ.
 
Miło. :) Frustracja sięgała już zenitu w związku z felerną aktualizacją. :p I miło widzieć innych REDańczyków, tylko, dlaczego Ty i Twoi koledzy wypowiadacie się tak rzadko? ;)
 
NapoleonPL said:
Miło. :) Frustracja sięgała już zenitu w związku z felerną aktualizacją. :p I miło widzieć innych REDańczyków, tylko, dlaczego Ty i Twoi koledzy wypowiadacie się tak rzadko? ;)
Bo jest robota do wykonania :p
 
witam moze ktos mi pomoe wlasnie otrzymalem wiedzmina 2 wersja rozszezona po instalacji pojawia mi sie komunikat abym podal klucz po jego wpisaniu wyskakuje mi okno zebym uzyl ekranu startowe co mam z tym zrobic?? wpisywalem wszystkie klucze instalowalem gre 2 krotnie czy to mzoe byc spowodowane tym ze gra nei jest zainstalowana na dysko C tylko na D
 
Top Bottom