Geralt idzie i się nie zatrzymuje :D

+
Cześć! Mam spoty problem z Wiedźminem 3. I na PC i na PS4 ten sam problem, przy korzystaniu z pada ( w tym przypadku dwóch, jednego od xboxa i jednego od PS4) Geralt sam chodzi a płotka kręci się w kółko
:D Nie wiem czym to może być spowodowane. We wszystkich innych grach pad działa bezbłędnie, nic nie przeskakuje, analog zachowuje się normalnie a w Wiedźminie po prostu szaleje.
Reinstalacja na PS4 nie pomogła. Dodam, że jest to wersja gry roku z dwoma dodatkami.
Czy kupować nowego pada?
:D Wiedźmin jest aż tak wyczulony na punkcie analogu? Mój pad od PS4 ( Dual Shock 4 v1 ) ma jakieś 2 tygodnie więc to trochę dziwne, szczególnie że w nowszych grach typu Spider- Man czy God of War działa bez zarzutu.
 
Może jakoś zmienić czułość pada?

Wiem, że na PC podobny problem (nie tyle z padem ale z klawiaturą) w sterowaniu występował w kilku grach (bodajże) po przerywnikach (albo automatycznym wczytaniu gry), jeśli wcześniej trzymało się wciśnięty jakiś kierunek (na PC WSAD). Postać po przerywniku najzwyczajniej w świecie samoczynnie chodziła albo kręciła się w kółko.

Nie jestem jednak pewien czy wspomniany problem występował w W3 :rolleyes: ...
 
Pobaw się ustawieniami. Pozmieniaj na jakies tryby alternatywne i posprawdzaj jak się zachowuje wtedy. Pada nie kupuj nowego bo to na pewno nie wina pada
 
Witam, mam podobny problem. Po lekkim dotknięciu drążka analoga w lewo Geralt już się nie zatrzymuje, zaś jadąc konno kręci się w kółko. Ewidentnie traci się sterowność nad postacią. Próbowałem "bawić się" ustaiwieniami zmieniając responsywność sterowania z alternatywnej na standardową ale nie pomogło. Jedyne co jakby redukowało problem to wyłączenie wypośrodkowania kamery bowiem dzięki temu jakby istniała szansa na zatrzymanie się postaci. Chciałbym dodać jeszcze kilka szczegółów. Mianowicie geam w wersję na PlayStation 4 PRO ze wszystkimi dodatkami (w sumie 18). Grę kiedyś już skończyłem z dodatkiem Serca z kamienia (podobnego problemu nie zaobserwowałem). Teraz chciałem odświeżyć sobie grę przechodząc Krew i wino. Moja wersja gry to CUSA 01440 (nr podstawowej wersji), CUSA 01439/01440/01441 (wersja dodatków zakupionych w wersji z kartami do gwinta). Dodam jeszcze, że próbowałem przeinstalować grę czy też czyścić pamięć podręczną konsoli co w żaden sposób nie pomogło. Proszę o pomoc.
 
musisz pobawic sie w ustawieniach bo to nie jest wina pada itd. W ustawieniach musialo Ci sie cos zmienic
 
Mi ostanio cały czas skakał jak przestawałem iść - wczytuje sejwa i dalej skacze, drugi raz wczytuje sejwa i znowu skacze popykałem różnymi przyciskami na padzie i przestał skakać....

ps: na Ps4
 
Zdarzyło mi się kilka razy na PC. Pomagało naciskanie chaotycznie różnych przycisków naraz. Ewentualnie raz uruchomiłem ponownie grę. Problem występuje rzadko i szybko ustępuje.
 
To dosyć upierdliwy błąd tej gry, u znajomego miałem ten sam problem, jednak przerzucenie się na innego pada rzeczywiście zdezaktywowało buga.
 
Top Bottom