GI: Muzyka Wiedźmina 3

+
Status
Not open for further replies.
GI: Muzyka Wiedźmina 3

http://www.gameinfor...-wild-hunt.aspx

Zachęcam do przeczytania i obejrzenia materiałów filmowych!
/>
 
"Nie bój, nie bój, i tak Ci zamkną!"

(temat).


No proszę, nie spodziewałem się obcokrajowca na tym stanowisku. Marcin Przybyłowicz ma interesującego partnera. :)
 
WhiteWolf132 said:
Muzyka bedzie sie opierac bardziej na tej z w1.:D/>

Skąd wiesz? Była mowa o tym na filmiku czy co?

Zacytuję z innego tematu mój post:

Nie jestem rasista ani nic z tych rzeczy, ale dlaczego muzyką nie dowodzi polak, albo chociaż jakiś Czech czy Rusek? REDzi mieli genialnego Pawła Błaszczaka, pozbyli się go nie wiadomo dlaczego, a teraz muzyką dowdzi jakiś Anglik czy ktoś.
Zaczynam się coraz bardziej martwić o klimat Wiedźmina 3, o muzykę, o słowiańskość, choć wiem jak wiele osób na to słowo jest wyczulonych.
Możemy pomarzyć o soundtracku podobnego do tego z W1 :/
 
ThePaulPast said:
Skąd wiesz? Była mowa o tym na filmiku czy co?
Żebyś wiedział, że było

Z tego co mówił wydaje sie, że sprawa z muzyką idzie w dobrym kierunku, chociaż muszę powiedzieć, że ta z W2 też mi przypadła do gustu.
 
ThePaulPast said:
Skąd wiesz? Była mowa o tym na filmiku czy co?

Zacytuję z innego tematu mój post:

Nie jestem rasista ani nic z tych rzeczy, ale dlaczego muzyką nie dowodzi polak, albo chociaż jakiś Czech czy Rusek? REDzi mieli genialnego Pawła Błaszczaka, pozbyli się go nie wiadomo dlaczego, a teraz muzyką dowdzi jakiś Anglik czy ktoś.
Zaczynam się coraz bardziej martwić o klimat Wiedźmina 3, o muzykę, o słowiańskość, choć wiem jak wiele osób na to słowo jest wyczulonych.
Możemy pomarzyć o soundtracku podobnego do tego z W1 :/
Nie skreślaj tak od razu na starcie muzyki W3 bo głównym twórcą nie jest polak, (ani słowianin) przecież stworzona kompozycja zanim trafi do gry ostatecznie musi być zatwierdzona przez "górę", ja bym był spokojny i nie spinał się na starcie tak mocno.. ale cóż narzekanie mamy we krwi.
 
frog67 said:
Nie skreślaj tak od razu na starcie muzyki W3 bo głównym twórcą nie jest polak, (ani słowianin) przecież stworzona kompozycja zanim trafi do gry ostatecznie musi być zatwierdzona przez "górę", ja bym był spokojny i nie spinał się na starcie tak mocno.. ale cóż narzekanie mamy we krwi.

Tak bo już widzę jak REDzi (Ci Polacy) zmieniają na ostatnią chwilę muzykę w grze bo była mało słowiańska :D Beka :D
 
1. Muzyka W 1 jest wybitna.
2. Muzyka W 2 jest świetna.
3. Muzyka W 3 będzie...

No właśnie, dopiero będzie i wtedy ją ocenimy. Nie za kolor skóry, narodowość czy inne bardzo "muzyczne" kryteria.
Przecież nie wsadzą tam hip - hopa albo dubstepa.
 
ThePaulPast said:
Skąd wiesz? Była mowa o tym na filmiku czy co?

Zacytuję z innego tematu mój post:

Nie jestem rasista ani nic z tych rzeczy, ale dlaczego muzyką nie dowodzi polak, albo chociaż jakiś Czech czy Rusek? REDzi mieli genialnego Pawła Błaszczaka, pozbyli się go nie wiadomo dlaczego, a teraz muzyką dowdzi jakiś Anglik czy ktoś.
Zaczynam się coraz bardziej martwić o klimat Wiedźmina 3, o muzykę, o słowiańskość, choć wiem jak wiele osób na to słowo jest wyczulonych.
Możemy pomarzyć o soundtracku podobnego do tego z W1 :/
A kto to jest Rusek? Kolejny idiotyczny post z twojej strony. Coraz bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że jesteś jakiś dziwny...
 
Jesteśmy Polakami - robimy najlepsze gry na świecie, piszemy najlepsze książki fantasy oraz najlepiej narzekamy :D

Ja też zrozumiałem, że REDzi opierają się na ścieżce dźwiękowej z W1.

Mam nadzieję, że REDańczycy będą wrzucać do Internetu kawałki i fragmenty muzyki. Co jakiś czas, z umiarem - ale jednak. Wierzę również, że zdają sobie sprawę, jak ważna jest dobra ścieżka dźwiękowa - oby na wyspach Skellige słychać było dudy i chóry!
 
dani1234 said:
A kto to jest Rusek? Kolejny idiotyczny post z twojej strony. Coraz bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że jesteś jakiś dziwny...

Ej, miało być o muzyce. :)
Kolega ma swoje zdanie i je wyraził. Ma prawo. Ale nie oceniajmy jego osoby, bo zaraz się zlecą niebiescy. :D

dani1234 said:
... oby na wyspach Skellige słychać było dudy i chóry!

Mam nadzieję, że tak będzie.
 
1. Partnerem Gene'a Rozenberga jest Marcin Przybyłowicz (Polak! :eek:).

2. Ścieżka dźwiękowa to generalnie powrót do korzeni, a więc można się spodziewać motywów z W1 w różnych aranżacjach.

3. W grze będzie wykorzystana muzyka dotychczasowych kompozytorów serii, zwłaszcza w cutscenach.

4. W grze będzie wykorzystana muzyka z elementami słowiańskimi (pytanie, czy jest to folk słowiański w rodzaju Percivala czy pierwiastek romantyzmu opacznie utożsamiany przez wielu tutejszych bywalców ze słowiańskością).
 
Sprawdziłem profil Pana Rozenberga na facebooku i okazało się, że jest z Mołdawii. Czyli jednak Europa.
 
Mam nadzieje, że muzyka w trzeciej częsic przyjniej jeżeli chodzi o klimatycznoś stanie na poziomie tej z jedynki bo o ile co do rozgrwki i otwarości świata nie mam jakiś wiekszych obaw tak o samą scieżki dzwiękowej trochę się martwie . Miejmy jednak nadzieje, że Pan Gene Rozenberg stanie na wysokosci zadania.
 
Co do pieśni bardów, a konkretnie skaldów, takich jak Draig Bon-Dhu, proponuję pieśń o bitwie pod Chociebużem (Draig śpiewał ją w opowiadaniu "Kwestia Ceny", niestety nie znamy jej tekstu - ale Calanthe po krótce opowiedziała, co to za bitwa).
 
Bede narzekal.
Dwa dni temu mialem pisac komentarz we wczesniejszym newsowym watku z zawartym pytaniem, czy w nastepnym filmiku game informer uraczy nas informacja o tworzeniu sciezki dzwiekowej. I nie pisze tego by chwalic sie zdolnosciami wieszczymi.
Kochani redzi, takie filmiki standardowo i powszechnie nazywa sie dev diaries i wrzuca do sieci by kazdy, jesli jest zainteresowany, mogl je sobie obejrzec. Nikt nie robi z tego materialu ekskluzywnego, nikt nie traktuje tego jako cos wyjatkowego, dostepnego tylko dla jednego wydawcy. Mam coraz mocniejsze wrazenie, ze ten miesiac, oprocz poczatkowego materialu, w ktorym zawarte bylo 90% interesujacych wiadomosci, to zwyczajny zapychacz czasu i bardzo kiepski marketing. Jesli to mialo przyciagnac ludzi, to wlasnie zaczelo odciagac, co chyba jest nawet widoczne na forum, gdzie coraz wiecej pustoslowia i pisania piecdziesiaty raz o tym samym. Rozmywacie w ten sposob zainteresowanie gra. Takie jest moje zdanie.
 
Vojtas said:
4. W grze będzie wykorzystana muzyka z elementami słowiańskimi (pytanie, czy jest to folk słowiański w rodzaju Percivala czy pierwiastek romantyzmu opacznie utożsamiany przez wielu tutejszych bywalców ze słowiańskością).
Pan Gene Rozenberg wspomniał, że muzyka będzie inna niż te które możemy usłyszeć w zachodnich RPG, bo biorą inspiracje z korzeni słowian wspomniał też o tym, że nawet sama kompozycja utworów nie jest tak ważna jak dobór instrumentów czy wokalistów i to mi się bardzo podoba bo się z tym zgadzam :) i myślę że to miał na myśli mówiąc o powrocie do korzeni słowiańskich :p

Vojtas said:
Bede narzekal.
Dwa dni temu mialem pisac komentarz we wczesniejszym newsowym watku z zawartym pytaniem, czy w nastepnym filmiku game informer uraczy nas informacja o tworzeniu sciezki dzwiekowej. I nie pisze tego by chwalic sie zdolnosciami wieszczym.
Kochani redzi, takie filmiki standardowo i powszechnie nazywa sie dev diaries i wrzuca do sieci by kazdy, jesli jest zainteresowany, mogl je sobie obejrzec. Nikt nie robi z tego materialu ekskluzywnego, nikt nie traktuje tego jako cos wyjatkowego, dostepnego tylko dla jednego wydawcy. Mam coraz mocniejsze wrazenie, ze ten miesiac, oprocz poczatkowego materialu, w ktorym zawarte bylo 90% interesujacych wiadomosci, to zwyczajny zapychacz czasu i bardzo kiepski marketing. Jesli to mialo przyciagnac ludzi, to wlasnie zaczelo odciagac, co chyba jest nawet widoczne na forum, gdzie coraz wiecej pustoslowia i pisania piecdziesiaty raz o tym samym. Rozmywacie w ten sposob zainteresowanie gra. Takie jest moje zdanie.
Trochę przesadzasz moim zdaniem, mnie to nie zniechęca, a i tak przecież każdy fan może sobie to zobaczyć, dla fana nie istotne jest czy widzi to na youtubie czy może na game informerze, a fani którym tylko obiło się o uszy o Wiedźminie a czytają GI często mogą się dzięki temu nim zainteresować ;p
 
Zedytowałem trochę nazwę tematu. Wiem, że nie jest to nigdzie napisane, ale prosiłbym pozostawić tag NEWS dla oficjalnych newsów, żeby wszystko było jasne i przejrzyste :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom