GI: Muzyka Wiedźmina 3

+
Status
Not open for further replies.
raisond said:
Bede narzekal.
Dwa dni temu mialem pisac komentarz we wczesniejszym newsowym watku z zawartym pytaniem, czy w nastepnym filmiku game informer uraczy nas informacja o tworzeniu sciezki dzwiekowej. I nie pisze tego by chwalic sie zdolnosciami wieszczym.
Kochani redzi, takie filmiki standardowo i powszechnie nazywa sie dev diaries i wrzuca do sieci by kazdy, jesli jest zainteresowany, mogl je sobie obejrzec. Nikt nie robi z tego materialu ekskluzywnego, nikt nie traktuje tego jako cos wyjatkowego, dostepnego tylko dla jednego wydawcy. Mam coraz mocniejsze wrazenie, ze ten miesiac, oprocz poczatkowego materialu, w ktorym zawarte bylo 90% interesujacych wiadomosci, to zwyczajny zapychacz czasu i bardzo kiepski marketing. Jesli to mialo przyciagnac ludzi, to wlasnie zaczelo odciagac, co chyba jest nawet widoczne na forum, gdzie coraz wiecej pustoslowia i pisania piecdziesiaty raz o tym samym. Rozmywacie w ten sposob zainteresowanie gra. Takie jest moje zdanie.
CD Projekt RED według słów Pana Kicińskiego nie zapłacił ani złotówki za okładkę w Game Informerze. W zamian zgodzili się na miesięczną wyłączność. Wiadomość o W3 poszła w świat. Materiały kręci Game Informer. Płaci za wszystko, montuje itd. Dzięki temu REDzi nie muszą wydawać pieniędzy na materiały promocyjne. Jeśli to jest cena tego, że przez jeden miesiąc nie mogą publikować materiałów w innych serwisach to ja nie mam nic przeciwko.
 
Czekam, oczywiscie, ale jednak pozostaje wrazenie niespelnienia obietnicy, chocby i niewypowiedzianej. Z materialem na wylacznosc kojarzy sie cos mocnego, wyjatkowego, cos co zlapie za flaki, potrzasnie watroba i postawi na sztorc wszystkie wlosy. A tu jedynie mocny byl poczatek i miejmy nadzieje, ze rowniez bedzie taki koniec. To co pomiedzy, jest zwyklym materialem wypelniajacym, jaki kazdy wiekszy zespol wrzuca do sieci bez robienia otoczki eksluzywnosci. Moze i game informer sam to zaproponowal, nie wiem, ale to i tak nie zmienia faktu, ze to nie jest material zaslugujacy na osobne miejsce w najwiekszym, jak sadze, portalu o grach.
 
dani1234 said:
Sprawdziłem profil Pana Rozenberga na facebooku i okazało się, że jest z Mołdawii. Czyli jednak Europa.
Nazwisko wszakże mało mołdawskie.


@ raison

Na trailer i gameplay trza jeszcze poczekać - prawdopodobnie do E3.
 
Przyznam, że tez się trochę zachłysnąłem nie-polakiem, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że najważniejsze żeby muzyka nie była sztampową nutą do erpega fantasy. Ma być wiedźmińsko- tylko to się liczy. :)
 
[media]http://www.youtube.com/watch?v=v5tf0x0jazI[/media]Do dziś mam ciary jak tego słucham, ten nieustanny niepokój nocą czy coś cię zaraz nie zaatakuje :p
 
raisond said:
(...) A tu jedynie mocny byl poczatek i miejmy nadzieje, ze rownez bedzie taki koniec. To co pomiedzy, jest zwyklym materialem wypelniajacym, jaki kazdy wiekszy zespol wrzuca do sieci bez robienia otoczki eksluzywnosci. Moze i game informer sam to zaproponowal, nie wiem, ale to i tak nie zmienia faktu, ze to nie jest material zaslugujacy na osobne miejsce w najwiekszym, jak sadze, portalu o grach.

Fakt faktem, że nie wszystkie materiały są interesujące w równym stopniu, ale jak dla mnie każdy nowy strzęp informacji odnośnie Wieśka 3 jest ciekawy!

Poza tym, ja po cichu liczę, że Gameinformer na sam koniec miesiąca szykuje jakąś "bombę", coś naprawdę ciekawego i, jak to napisał raison d'etre, chwytającego za flaki! Osobiście nieśmiało liczę np. na krótki gameplay... Ależ by było! :)/>
 
Swooneb said:
Do dziś mam ciary jak tego słucham, ten nieustanny niepokój nocą czy coś cię zaraz nie zaatakuje :p

Mam podobnie. :D

[media]http://www.youtube.com/watch?v=rg6hbsYLn_c[/media]
 
Oj przydałoby się aby taki vader czy rootwater nagrał przy okazji premiery wiezmina 3 jakiś kawałek ispirowany grą. Przy premierze dwojki jakos to niespecjalnie wyszło .
 
Kto mnie zna, ten wie, że żartuję teraz. ;)
A jakby tak Weekend coś stworzył do W 3:

Ja uwielbiam ją, Ona tu jest,
i tańczy dla mnie,
bo dobrze to wie, że porwę ją,
i w sercu schowam na dnie

Geralt o Yen. :D
 
Vojtas said:
Albo Within Temptation. ;) Kiedyś mieli koncert na targach Games Convention w Lipsku.

Ciekawa propozycja.

Z całym szacunkiem dla ciężkiej muzy: to nie jest dobre rozwiązanie dla singla promującego W 3. To musi być coś neutralnego, co trafi do ogółu graczy.
Somfing lajk dad:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=c23ThddE_Y0[/media]
 
Yrpen999 said:
[...] oby na wyspach Skellige słychać było dudy i chóry!
Mam tylko cichą nadzieję że będą to chóry bardziej w stylu Skyrima niż W2 (na Skellige). Chóry z W2 nie przekonały mnie do siebie, IMO nie mają klimatu (albo raczej mają inny klimat, melancholijny klimat tworzony w W2 przez chóry powinien być zastąpiony innymi dźwiękami, retrospekcjami, monologami Geralta itd. jak to momentami było w W1).
 
Nie słowiański kompozytor i tak mało hejtu? Po obejrzeniu materiału spodziewałem się w tym wątku co najmniej końca świata.

Swoją drogą od kiedy W1 miał słowiański soundtrack?

Wiesław Pierwszy stał raczej "nie generycznością", a żeby osiągnąć taki efekt, niepotrzebny jest orzełek w dowodzie.
 
Mario092m said:
Somfing lajk dad: [...]
Klimaty fajne do gry, ale do singla promującego? IMO nie bardzo, jeśli oczywiście ma być o nim głośno. A Within Temptation ma znacznie szerszy zakres brzmień niż to się może z pozoru wydawać. :)


Mario092m said:
Geralt o Yen. :D
IMO zbyt patetyczne jak na Geralta. Mówimy o prostym wiedźminie, a nie o Jaskrze. ;)
 
Vojtas said:
IMO zbyt patetyczne jak na Geralta. Mówimy o prostym wiedźminie, a nie o Jaskrze. ;)

Oj tam, się Gerwant wyrobił. ;)

A W.T. to ja znam i wiem, na co ich stać. Jednak podtrzymuję i z Aleksandrem Kwaśniewskim proszę:

REDZI, NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ! ;)
 
Ackus said:
Oj przydałoby się aby taki vader czy rootwater nagrał przy okazji premiery wiezmina 3 jakiś kawałek ispirowany grą. Przy premierze dwojki jakos to niespecjalnie wyszło .

Nie no co prawda jedyną piosenką wykonywaną przez, że tak powiem istniejący zespół, która mi przychodzi do głowy odnoście W2 to Riverside - Forgotten Land, ale sądzę że jest bardzo fajna i klimatyczna ;). Tak więc uważam że jednak coś wyszło ;).
http://www.youtube.com/watch?v=AXxyZfTm1Qk
 
Ciekawi mnie czy ta wokaliza/pieśń pod koniec filmiku jest z Wiedźmina. Przydałaby się jakaś piosenka w samej grze, nie tylko do promocji.
 
zuber1906 said:
Riverside - Forgotten Land
Klimatyczny ale głównie dzięki treści i artom w tle, na materiał "prasowy" się nadaję, chociaż tak naprawdę w 99% przypadków takie reklamy uznaję za pic na wodę (podobnie jak w tym przypadku), i takie filmiki mnie aż tak nie jarają, wiem że wszystko da się zje!@#ć i zareklamować tak żeby każdy się byle gównem podjarał ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom