Giveawaye od forumowiczów

+
Zniżka - do godz. 17.00 naszego czasu 30 września 2014 roku. Ja nie skorzystam, więc proszę:


25% off loads of titles on pre-purchase

SEPTEM-BEROFF-ER25XX


Shadow of Mordor

NBA 2K15 The Evil Within Pre-purchase your titles

OnLive Games Bundle - Now at GMG
 
Last edited:
OMG, nie spojrzałem że to funty a nie euro i zamiast <100 zapłaciłem prawie 130 zł... :p

Sorka, nie wiedziałem, że te kody okażą się niedźwiedzią przysługą. Dostałem na maila, a ponieważ i tak w chwili obecnej nie mam budżetu na gry (popsuł mi sie PipBoy i muszę wymienić), więc wrzuciłem tutaj...
 
Sorka, nie wiedziałem, że te kody okażą się niedźwiedzią przysługą. Dostałem na maila, a ponieważ i tak w chwili obecnej nie mam budżetu na gry (popsuł mi sie PipBoy i muszę wymienić), więc wrzuciłem tutaj...
Nie no spoko ,te 30 zł nie sprawi że nie będe miał na chleb :D A kupiłem świetną grę, więc jest dobrze :)
 
Do oddania w dobre ręce:
- Supreme Commander Gold Edition (Steam)
- Summoner (Steam)

Jedna osoba może się ubiegać o JEDEN klucz. Zgłaszające się osoby muszą być AKTYWNE NA FORUM - mające przynajmniej 100 postów i trzy miesiące stażu.
Zainteresowani niech wyślą prywatną wiadomość.
 
Last edited:
Jak ktoś mi zdradzi jak podarować komuś grę z HB tak żeby nie przypisało mi automatycznie do konta to mam do oddania CK2... Wymagania trochę wyższe, a co! A mianowicie przynajmniej 500 postów i rok stażu (+łopatologiczne wyjaśnienie jak to zrobić :p).

Wiem jak podarować ale wymagania bez zmian. :p Bo raczej kod się nie przedawnił.... A, jakby ktoś czytał CDA a nie grał w Margonem, to kod chętnie przytule :)
 
Top Bottom