Giveawaye od forumowiczów

+
Giveawaye od forumowiczów

Tak jak w tytule tematu. Chciałbym byśmy się tutaj dzielili grami(lub też różnymi bonusami do gier) które są nam nie potrzebne, a komuś innemu mogą dać trochę zabawy.

Osoba która ma coś do oddania informuje o tym w temacie i zainteresowani zgłaszają się po tytuł. Oczywiście mile widziane dobre słowo dla darczyńcy:)

Z przyczyn oczywistych nie oddajemy gier produkowanych przez studio CD Projekt Red. I aby nie dochodziło do takich sytuacji, że osoba która przypadkiem natknie się na ten temat w sieci, napisze jednego posta, weźmie grę i tyle ją widzieliśmy, zgłaszać po gry mogą się jedynie osoby aktywne na forum(mające przynajmniej 10 postów i miesiąc stażu).

Moderatorium
====================

Nars said:
Ludu forumowy, uprzejmie prosimy, by temat nie zmienił się w koncert życzeń w stylu: "daj ktoś grę xyz plis".

Znaczy się, o ile giveawaye, komentarze, dyskusje, jak najbardziej są mile widziane, tak prośby o konkretne gry, czy gry w ogóle, już mile widziane nie są.

Miłego spamowania. :]
====================

Sam może zacznę. Mam do oddania dwie rzeczy.

1. Kod na unikatowego peta "Nekkar Pet" do Star Wars The Old Republic.

2. Kod do Steama na pełną wersję gry Rochard(polska wersja językowa). Poszło do użytkownika PwneDDD.
 
Parachrist said:
Z przyczyn oczywistych nie oddajemy gier produkowanych przez studio CD Projekt Red.
A to czemu? Jeśli ktoś ma kupioną wersję W1, W2 i ma np. kopię na gog.com, potrafi to udowodnić, a nie ma na Steam to czemu nie...
 
Nie, no wspieram, kupuję gry w pudełku :) ale niektórzy nie chcą płacić dwa razy za to samo ;) ale ok, może Twoja zasada ma uzasadnienie :)
 
Chętnie bym się zaopiekował tym petem do SW, więc gdybyś mógł go oddać to bardzo proszę :)
 
Wrzucam od siebie.
Mam na zbyciu poniższe tytuły:

- Burnout Paradise: The Ultimate Box (Steam)
- Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin)
- Crysis 2 Maximum Edition (Steam)
- Crysis 2 Maximum Edition (Origin)
- Medal of Honor Steam (Steam)
- Mirror's Edge (Steam)
- Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising (Steam)
- Battlefield 3 (Origin)

Jedna osoba może się ubiegać o JEDEN klucz. Zgłaszające się osoby muszą być AKTYWNE NA FORUM - mające przynajmniej 10 postów i miesiąc stażu.
Zainteresowani niech wyślą prywatną wiadomość.
 
Parachrist said:
... zgłaszać po gry mogą się jedynie osoby aktywne na forum(mające przynajmniej 10 postów i miesiąc stażu)...

Szkoda. Ja się nie łapię. :(

Ale temat dobry, naści walutę. :D
 
Nie no co Ty :)/> Można brać częściej, aczkolwiek zachowajmy jakieś rozsądne granice, żeby nie wybrać wszystkiego innym. Dlatego proponowałbym by zgłaszać się po grę również w temacie.

@IwaN
To rozbiłeś bank. Jak ja teraz wyglądam z jedna grą i petem przy Twoich darach. Jak dziadek mróz przy św. Mikołaju, ubogo.
 
Iwan, dzięki Tobie przypomniałem sobie o Humble :> Wszystko na Origin już zachłannie wklepałem dla siebie, ale będę miał coś dla steam'owców.

- Dead Space GwynBleidd_79
- Burnout Paradise: The Ultimate Box dla kax
- Crysis 2 Maximum Edition poszło do Seinnt47
- Medal of Honor fur Ślimak
- Mirror's Edge fur HuntMocy
 
Parachrist said:
@IwaN
To rozbiłeś bank. Jak ja teraz wyglądam z jedna grą i petem przy Twoich darach. Jak dziadek mróz przy św. Mikołaju, ubogo.

Po prostu miałem nieco zbędnych kluczy od HB .
 
Jak to mówią: Be quick or be dead ;)...

Ale teraz przynajmniej wszystko jest uporządkowane w jednym temacie...
 
To ja też coś wrzucę:
(wszystko na Origin)
- BF3
- Dead Space
- Burnout Paradise: The Ultimate Box
- Crysis 2 Maximum Edition
- Medal of Honor
- Mirror's Edge
- Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
 
Dziękuję Ci z całego serca! I panu Vatt'ghernowi!
W podzięce dostaniecie kursory w Powrocie Białego Wilka, o które stoczyłem bój zaciekły. Dziękuję Wam! Jutro otrzymasz floreny, droga Myszoskoczko. :)
 
Top Bottom