Giveawaye od forumowiczów

+
Mam oddania klucz na Brigmore Witches z GMG, ale nie działa z Dishonored kupionym w Polsce.
 
Ludu forumowy, uprzejmie prosimy, by temat nie zmienił się w koncert życzeń w stylu: "daj ktoś grę xyz plis".

Znaczy się, o ile giveawaye, komentarze, dyskusje, jak najbardziej są mile widziane, tak prośby o konkretne gry, czy gry w ogóle, już mile widziane nie są.

Miłego spamowania. :]
 
Dobra, to mi też się jakieś klucze walają niepotrzebne:

STEAM
Bastion
Limbo (nie jestem pewien, czy klucz działa)
Sid Meier's Civilization V


ORIGIN

Burnout Paradise: The Ultimate Box
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
Medal of Honor
Mirror's Edge
Populous

Chętni zgłaszać się na PW. Kto pierwszy ten lepszy. Jeden klucz na 1 człowieka. Zastrzegam sobie jeden warunek: Minimum 10 orenów na plusie i 50 postów.

EDIT:
Jakby co, to te wymagania dałem, by jakoś oddzielić userów z forum, od tych, co głównie weszli na forum, by dostać kod.
 
Kurcze, skąd wy macie tyle kluczy na zbyciu? Chętnie bym wziął któryś z nich, ale nie spełniam wymagań. :/
 
Gorveen said:
Kurcze, skąd wy macie tyle kluczy na zbyciu? Chętnie bym wziął któryś z nich, ale nie spełniam wymagań. :/
Np. z Humble Indie Bundle.

Inni nie podali wymagań, to się do nich zgłoś xD
 
Ja nie podawałem wymagań, bo uznałem te z pierwszego posta za domyślne ;)

A teraz na Humble Bundle człowieko-nietoperza można dostać, jak ktoś chce.
 
UncleArtr said:
Ja nie podawałem wymagań, bo uznałem te z pierwszego posta za domyślne ;)
O, nawet nie zauważyłem, że w pierwszym poście są jakieś wymagania :p
 
@up Parę postów wyżej Nars zakomunikował, że prośby o gry nie są mile widziane. Śledź temat, może ktoś jeszcze będzie miał na zbyciu.
 
To nie jest ten najnowszy MoH. Ten z bundle to pierwszy Medal po "reaktywacji" i upodobnieniu się do CoD'ów (czyli wypięcie się na II WŚ i już tylko konflikty współczesne). Ten o którym mówicie to MoH: Warfighter i to on ma wspomniane jednostki GROM'u ;)
 
Do oddania klucze na:

Steama:
  • Thomas Was Alone
  • The Showdown Effect
  • Amnesia: Dark Descent
  • Command & Conquer: Red Alert 3
Origina:
  • Dead Space
  • Burnout Paradise: The Ultimate Box
  • Crysis 2 Maximum Edition
  • Dead Space 3
  • Medal of Honor
  • Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
 
Top Bottom