Giveawaye od forumowiczów

+
  • Amnesia: Dark Descent - jeśli jeszcze jest, to poproszę.
Sam mam na oddanie:

Zestaw 2 produktów: The Ship, The Ship Single Player [oddane]

Half-Life (jedynka, chyba bez dodatku) [oddane]

-33% na Zeno Clash
@down
Spoczo, ale ja wrzuciłem też swoje rzeczy na oddanie. ;)
 
Last edited:
Fir, komunikacja okołokluczowa, odbywa się przez PW. :]

E:
@up
Nie mam pytań. ;P
 
@Firnomir
Amnesia trafiła się ser-kowi. Był całą minutę szybszy od Ciebie.

Edit:
A jednak masz szczęście.
 
Swoją drogą, może lepiej będzie żeby wszyscy co udostępniają klucze publicznie odnotowywali komu je oddali. Żeby nie było zbyt wielu "cwaniaków" ;)
 
Może koledze chodziło o takich, co proszą o tę samą grę różne osoby, innego powodu do nazwania kogoś "cwaniakiem" nie widzę w tym przypadku. Komuś się gra spodoba, to o nią prosi, proste - byle tylko prosili o pojedyncze tytuły, i spełniali postawione wymagania.
 
@genNighty Zależy. Jeśli w puli byłoby już sto pięćdziesiąt osiem gier to raczej nie. No chyba że trzydzieści. To wtedy tak.

@Myszoskoczka, chodziło mi raczej o ludzi którzy patrzą na co drugą "ofertę" i myślą: "może być ciekawe. dają za darmo to biorę, co mi tam".
 
Ale nie róbmy takich problemów może?
Kto pierwszy, ten lepszy, innych zasad nie ma i być nie może, no niestety; ta jest najprostsza i najmniej absorbująca.
Można za to liczyć, że ktoś, kto dostał tu kilka kluczy, zechce ustąpić innym z grzeczności, na pewno byłoby to miłe.
Ale nie rozliczajmy się nawzajem, jesteśmy wszyscy ponoć dorośli ;)
 
Ja, z mojej strony, nie dam klucza tej samej osobie (w krótkim przedziale czasu, albo z jednego rzuty kluczy).
Inne "tropienie czarownic" nie ma dla mnie sensu.

Ale gdzie moje klucze tam moje zasady :).
 
To był świetny pomysł z tym wątkiem. I z tej strony chciałbym podziękować laufesowi a ze swojej strony chętnie komuś podaruje kod na origin do BF3. sorkii kilka okien otwartych i wpis nie tam gdzie powinien trafić ... Napoleon_PL nie ma problemu to już ma.
 
Top Bottom