Giveawaye od forumowiczów

+

Guest 2686910

Guest
Jakieś resztki z bundle'a. Dziwy, powiadam, ale jak ktoś wyposzczony to niech bierze. Wklejam kody na Steama, bo stronka trochę upośledzona. Hm, może zły pomysł. W razie czego proszę się zgłaszać.
Do oddania:
Battlepaths (wzięte przez @kax)
Steel and Steam Episode 1
 
Last edited by a moderator:
Jakieś resztki z bundle'a. Dziwy, powiadam, ale jak ktoś wyposzczony to niech bierze. Wklejam kody na Steama, bo stronka trochę upośledzona. Hm, może zły pomysł. W razie czego proszę się zgłaszać.
Jako ciekawostka - jak ktoś ma powiadomienia na ten temat to już ma te kody na mailu ;)
 
Trochę nietypowa sprawa: odnalazłem niewykorzystany link do prezentu HB i nie mogę go wykorzystać, bo... mam już grę, która miałby zostać dodana. Zatem, czy ktoś ma ochotę na niespodziankę?
https://www.humblebundle.com/?key=68TRTSz76WNEmuK5
Chciałem zobaczyć co to, ale się nie pokazało tylko dodało od razu - i teraz nie wiem co to było bo mam za dużo gier na Steamie i nie ogarniam co nowego się pokazało :p
 
Serku kochany, czytaj ostatnie posty zanim coś "mądrego" napiszesz...

Info o darmowym Tropico 3 dał shad79.... post wyżej :facepalm:
 
Serku kochany, czytaj ostatnie posty zanim coś "mądrego" napiszesz...

Info o darmowym Tropico 3 dał shad79.... post wyżej :facepalm:

shad79 napisał informację, że można dostać grę za darmo, a serek oddawał gotowy kod, który był mu zbędny. Więc akurat tutaj to Ty nie doczytałeś.
 
A może mój też by ktoś chciał? :p

Do tego mam jeszcze takie:
 
Mam do oddania Defender's Quest: Valley of the Forgotten (Steam).
Tym razem bez żadnych warunków i progów. Po grę może zgłosić się nawet Twój chomik, czy też rybka - oczywiście jeśli wyśle do mnie prywatną wiadomość z prośbą o klucz :teeth:.
 
Last edited:
Top Bottom