Giveawaye od forumowiczów

+
Kod do gry Margonem z pisemka CD-Action, ważność do 31 grudnia.
F5J42-6FM8T-KAE
. Kod do Might & Magic Heroes Online na pieczęcie bohatera (waluta w grze)
MMH-3AC2-FF57-F0C8-C0E4
. Kod zniżkowy do Boxoffstore.pl dający -50% na ofertę 300 gier z asortymentu sklepu. W myśl notatki w pisemku można zamówić to co się zechce, nie ważne ile tytułów na całość zamówienia rabat -50% spośród gier objętych promocją.
EF6-4A2-B915
Wszystkie 3 kody są ważne do 31 grudnia! Kto pierwszy ten lepszy! Mam nadzieję że coś komuś się przyda i uda mi się podarować radość w święta komuś po drugiej stronie ekranu:) Wesołych świąt!
 
@Drejka Dziękuję bardzo... ale poniekąd zmarnowałem kod -50% Chciałem kupić coś z nowszych rzeczy, a okazuje się, że kupon obejmuje gry-śmieci :(( (oczywiście kwestia gustu). Wielka szkoda bo miłem nadzieję zrobić sobie prezent. Niemniej jednak dziękuję.
 
Mam do oddania na steamie Brothers: A Tale of Two Sons (machnęłam się przy kupowaniu prezentu, miszczostwo) jeśli ktoś jest chętny, a nie ma mnie w znajomych, to niech skrobnie PW. Gra wymaga pada, przypominam.

---------- Zaktualizowano 13:34 ----------

Rozdana.
 
Właśnie zauważyłem, że na GoGu mam chyba do zużycia gifta do pierwszej części Torchlighta. W https://www.gog.com/account/gifts pisze mi, że "Products not redeemed yet" więc chyba powinno działać.

Kto pierwszy ten lepszy:
PMPS-E3?J-CB4E-U23A

Nie chce mi się bawić w "wyślij mi pm, dam ci kod", to od razu kod wrzucam. By nie było za łatwo ]:-> w miejsce jednego znaku wstawiłem "?". Trzeba zgadnąć^^
 
Last edited:
Pragnę zauważyć, że to już drugi forumowicz, którego @Wallace obdarował "Domem ze szkła". Ja również chciałem mu podziękować za swój egzemplarz. :D
 
Top Bottom