Giveawaye od forumowiczów

+
Gdy dojdzie do mnie pudełkowe wydanie Serc z Kamienia, to będę miał jeden kod do oddania w dobre ręce (dodatek kupiłem dużo wcześniej w pre-orderze na gogu, ale fizycznej wersji Gwinta nie potrafię odpuścić ;) Więc, jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to może sobie zarezerwować u mnie za friko.
 
Gdy dojdzie do mnie pudełkowe wydanie Serc z Kamienia, to będę miał jeden kod do oddania w dobre ręce (dodatek kupiłem dużo wcześniej w pre-orderze na gogu, ale fizycznej wersji Gwinta nie potrafię odpuścić ;) Więc, jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to może sobie zarezerwować u mnie za friko.
Zakładam, że już zarezerwowane, co? :D
 
Rabat 40zł na zakup biletów na Verva Street Racing (m.in. Top Gear LIVE Clarkson, Hammond & May LIVE) 24. października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

"Oferta obowiązuje wyłącznie przy zakupach w terminie od 6 października od godziny 12.00 do 20 października do godziny 23.59. Warto więc pospieszyć się z zakupami!
Żeby skorzystać ze zniżki wystarczy wpisać ten kod X10VSR2015 podczas zakupu biletów na stronie www.eBilet.pl"
 
Zadaję pytanie w imieniu Mrruczita, bo się nie może zalogować na forum.

Czy ktoś kupił może nowe CDA i ma do oddania kod do League of Legends? Nie każdy użyje i może będzie chciał się podzielić ;)
 
Dostałem od PayPala prezenta, którym się chętnie podzielę:
Zasiądź na miejscu kierowcy czołgu ciężkiego Excelsior i wyrusz na pola bitew w grze World of Tanks. Poniższy kod pozwoli Ci na uzyskanie 500 sztuk złota i 7 dni dodatkowego doświadczenia, dzięki czemu udoskonalisz swój czołg i w wielkim stylu przejdziesz na wyższy poziom. Gdy wykorzystasz kod, otrzymasz również niszczyciel premium Tachibana w nowo wydanej grze World of Warships. Dołącz do milionów graczy online i zagraj za darmo w jedną z najlepszych gier na świecie. Do zobaczenia na polu bitwy!

Ponieważ do kodu dołączona jest też gwiazdka, więc kod podeślę zainteresowanej osobie na PW (jakby się okazało, że wymagają weryfikacji po mailu czy coś):
Oferta skierowana tylko do użytkowników, którzy otrzymali tę wiadomość e-mail bezpośrednio od PayPal. Podany kod jest aktywny od 17 listopada 2015 do 30 czerwca 2016. Kodu nie można zrealizować na istniejącym już koncie w serwisie Wargaming.net. Można skorzystać tylko z jednego kodu dla nowo utworzonego konta, tylko na europejskim lub rosyjskim serwerze gry. Dzięki zunifikowanemu kontu czas premium, wolne doświadczenie i złoto w grze World of Tanks zostaną automatycznie aktywowane także w grze World of Warplanes. Twój okręt również zostanie automatycznie odblokowany w grze World of Warships. Nie do odsprzedaży

EDIT: Oddany.
 
Last edited:
Kod poszedł na PW. Miłej gry :)

Wydaje mi się, że jest to kod "wielorazowego użytku", więc powinien zatrybić również u innych chętnych. Podobnie, jak na przykład ten - WOWSALIENWARE, który daje flagi w WoWs, dobę premium w WoWs i WoT i działa na istniejących kontach.
 
Jeśli rzeczywiście jest wielorazowego użytku to można próbować szczęścia:
Code:
PAYPALWGCODE
Dla przypomnienia:
Podany kod jest aktywny od 17 listopada 2015 do 30 czerwca 2016. Kodu nie można zrealizować na istniejącym już koncie w serwisie Wargaming.net. Można skorzystać tylko z jednego kodu dla nowo utworzonego konta, tylko na europejskim lub rosyjskim serwerze gry.
 
Zasady wątku:

  • zakazane są posty z prośbami o konkretne gry
  • zakazane są oferty sprzedaży/kupna/wymiany gier

 
Top Bottom