Giveawaye od forumowiczów

+
Mam do oddania w dobre ręce:

- Never Alone + Foxtales DLC
- Outlast


Zasady - aktywne konto (minimum 10 postów) na forum, założone przed 2016 rokiem. Chętni na PW.

---------- Zaktualizowano 22:05 ----------

P.S. Bonusik - to samo co powyżej dawał rafal12322:

QPERB-0E00C-D7CDZ
 
Last edited:
Mam tu takie dwa kodziki, wygraliśmy je z moim Młodym w konkursie krajoznawczym u pewnego youtubera ;). Ponieważ jednak już mamy przedmiot, który on daje, postanowiliśmy się tymi kodami podzielić. Ostatnio sporo ich było rzuconych tu i ówdzie, ale wciąż są bardzo poszukiwane. Osoby zainteresowane będą wiedziały na co ten kod i do jakiej gry :)

AW482VDK4WMWGTIY
AW482VEEQJCNL18C

Kto pierwszy, ten lepszy. Po użyciu prosiłbym o wiadomość PW celem wykreślenia użytego kodu.

---------- Zaktualizowano 19:34 ----------

Z uwagi na krótki termin ważności kodu (prawdopodobnie wygaśnie z dniem 3 marca, czyli jutro) podpowiem, że jest to pojazd.

---------- Zaktualizowano 21:47 ----------

...bojowy...

---------- Aktualizacja 03-03-2016 02:54 ----------

Nie wierzę. Nikt tu nie chce pierwszego polskiego pojazdu premium BWP-1M Puma do Armored Warfare?:youdontsay:
 
Dawno tu nie zaglądałam ale podzielić się kodami zawsze warto, może ktoś skorzysta! Kody z urodzinowego wydania CD -Action
ARMORED WARFARE gra mmo w klimatach world of tanks CD2AES1G56JTLPC4
Kod zniżkowy na ok 16 zł rabatu na żarełko w wybranych knajpach w Twoim mieście, działa tylko przy zakupie pow. 35 zł i przy płatności on-line, ważny do 10 kwietnia. Kod do wpisania na stronie --> https://pyszne.pl/
FTFY3Q4Z
Życzę smacznego szczęśliwcowi :) !
 
Last edited:
Ja również przejrzałem swoje zasoby i znalazłem w nich kody, których raczej nie wykorzystam.

E62336PWHMLEU78F

PXSN0DA8104160211

CDT5Y-2UPX9-MBS5C-NFSAT

Wiem, że trochę wykraczam poza regulamin, ale jakby ktoś miał na zbyciu Chieftaina Mk VI do AW... ;)
 
Mam JEDEN kod (PC) do zamkniętej bety Mirror's Edge™ Catalyst.

Testy potrwają do godz. 18:00 26 kwietnia 2016 - chętny na kod niech wyśle mi prywatną wiadomość (nie ma żadnych reguł).
 
Ponieważ nie wybieram się na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie (posłuchałbym, ale mam za daleko) to mogę podzielić się kodem.

CD-Action said:
Promocja obejmuje trzy koncerty – bilety na Galę Muzyki Filmowej: Animacje (28 maja), Indianę Jonesa: Poszukiwaczy Zaginionej Arki (film z muzyką na żywo, 29 maja) oraz Video Game Show: Wiedźmin 3 Dziki Gon kupicie dzięki niej z 25-procentową zniżką. Oferta nie łączy się z innymi ulgami i jest ważna do 18 maja albo do wyczerpania puli biletów objętych promocją.

Kod zniżkowy, pozwalający na zakup dwóch biletów, zdobędziesz dokładnie tak samo jak pełne wersje – zaloguj się w serwisie kody.cdaction.pl i wpisz tam kod nadrukowany na płycie. Aby zakupić bilety ze zniżką, należy wejść TUTAJ, z rozwijanego menu "Promocja specjalna" wybrać "CD-Action", a następnie wpisać kod otrzymany w naszym serwisie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie imprezy – www.fmf.fm.

o31vnju2
 
Last edited:
Kod do othertees.com. Ważny do 31 lipca 2016 r. Prawdopodobnie zniżkowy, ale nie wiem na ile %. Był w CD-Action, ale ja raczej nie będę korzystał.

0w99212o
 
Kupiłem bundla o tu, za tak niską cenę, że wstyd przyznać. Myślałem, że płacę w dolarach, a kwotę pobrało w złotówkach :p. Nie wszystkie kody wykorzystałem, więc po prostu wrzucam linkę do tej paczki. Kody nieotwierane = niewykorzystane.
 
Kupiłem bundla o tu, za tak niską cenę, że wstyd przyznać. Myślałem, że płacę w dolarach, a kwotę pobrało w złotówkach :p. Nie wszystkie kody wykorzystałem, więc po prostu wrzucam linkę do tej paczki. Kody nieotwierane = niewykorzystane.
Dzięki za wrzucone linki - chciałem skorzystać z pathfindera bo myślałem, że to podręczniki z paizo ale okazało się, że to jakieś skrzynie do gry mobilnej XD
Kod jest odkryty przeze mnie ale niewykorzystany. Sorki za gapiostwo i jeszcze raz dzięki.
 
Do oddania:
The Darkness II
East India Company Gold Edition: ?
Two Worlds 2: ?

Tym razem dwa lata stażu na forum, albo 500 postów :p Gry z pytajnikami już mi się kiedyś pojawiły więc jakby nie działały, to przepraszam, nie krzyczcie :p
 
Last edited:
Oddam w dobre rączki:

- The Darkness II (Steam)
- Spec Ops: The Line (Steam)


Zasady jakie trzeba spełniać aby się ubiegać - aktywne konto, staż od zeszłego roku i minimum 100 postów na forum. Chętni na PW.
 
Last edited:
Top Bottom