Giveawaye od forumowiczów

+
Kod zniżkowy do othertees.com (z CD-Action, jednorazowo 10 zł zniżki na zakupy) oddam aktywnemu użytkownikowi. Jak nie będzie zainteresowania, to za jakiś czas wrzucę otwartym tekstem, bo ja nie robię tam zakupów.

Ed.: Poszło!
 
Last edited:
Mam do oddania Kholat (Steam).

Zasady:
- aktywny użytkownik (minimum od września 2016)
- ubiegający się o kod musie mieć na forum minimum 50 postów

Chętni na PW - kto pierwszy ten lepszy.
 
Last edited:
Dostałem od PayPala kod promocyjny ze zniżką 20% na zakupy w publio.pl (e-booki i audiobooki). Wykorzystać go można tylko przy płatności przez PayPal do 15 lutego.
Nie wiem czy zadziała przy płatności z innego konta niż moje, ale jeśli ktoś chce skorzystać to zapraszam na PW.
 
  • Kod do gry Margonem o wartości 70 zł, dzięki któremu otrzymasz:
    • Strój Głębinowej Armii o wartości 3000 Smoczych Łusek,
    • 750 Smoczych Łusek,
    • 750 Smoczych Run,
    • Skrzynkę Arcymaga, a w niej Zwój orzeźwienia, Duży skórzany worek, dający 30 dodatkowych miejsc na przedmioty, oraz Wykrywacz herosów. UWAGA! Na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden kod!
  • Możliwość użytkowania pełnego pakietu F-Secure (na 3 stanowiska, w tym urządzenia mobilne) przez 4 miesiące. Pakiet obejmuje ochronę antywirusową, ochronę przeglądania i bankowości, ochronę sieci oraz ochronę rodziny.

Kody oraz ich opis pochodzą z najnowszego numeru CD-Action
 
Jak ktoś miał gorszy dzień to może go właśnie polepszę ;)
Dla chętnych mam od oddania to co Wroobelek, czyli:
  • Kod do gry Margonem o wartości 70 zł, dzięki któremu otrzymasz:
    • Strój Głębinowej Armii o wartości 3000 Smoczych Łusek,
    • 750 Smoczych Łusek,
    • 750 Smoczych Run,
    • Skrzynkę Arcymaga, a w niej Zwój orzeźwienia, Duży skórzany worek, dający 30 dodatkowych miejsc na przedmioty, oraz Wykrywacz herosów UWAGA! Na jednym koncie można wykorzystać tylko jeden kod!
  • Możliwość użytkowania pełnego pakietu F-Secure (na 3 stanowiska, w tym urządzenia mobilne) przez 4 miesiące. Pakiet obejmuje ochronę antywirusową, ochronę przeglądania i bankowości, ochronę sieci oraz ochronę rodziny.
A do tego ekstra:
  • Trzymiesięczny kurs angielskiego on-line z eTutorem warty 218 zł gratis – od poziomu A1 do C3, a także angielski w podróży i angielski w biznesie. - Poszedł
  • Far Cry 3 (Uplay) - Oddany
 
Last edited:
Top Bottom