Giveawaye od forumowiczów

+
Chce ktoś Wiedżmina 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na gogu? Bo za udział w becie gwinta każdy dostał darmową kopię gry a ja juz mam. Kod ważny do 29 maja.

Edit: Kod wysłany do Izengrin
 
Last edited:
Również mam do oddania kluczyk do Wiedźmina 2 na GOG, sam już posiadam swoją kopię na GOGu, znajomi tak samo, a szkoda żeby się zmarnował więc jeśli ktoś chętny to niech da znać. ;) Przypominam tylko, że trzeba go aktywować do 29 maja bo inaczej przepadnie.
 
witcherfan100;n8621930 said:
Również mam do oddania kluczyk do Wiedźmina 2 na GOG, sam już posiadam swoją kopię na GOGu, znajomi tak samo, a szkoda żeby się zmarnował więc jeśli ktoś chętny to niech da znać. ;) Przypominam tylko, że trzeba go aktywować do 29 maja bo inaczej przepadnie.

Napisz o tym na forum Gwinta, tam sporo osób narzeka, że nie dostało kodu, to może ktoś przygarnie.
 
Nie tyle giveaway, co fajny tytuł do zgarnięcia za darmo na steamie - "Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald A Whirlwind Heist". Polecam! Dawno się tak nie ubawiłem.
 
Do końca weekendu ważny kod promocyjny na cały asortyment Othertees (poza już przecenionymi i Period Panties / Fresh Baked Kittens). Zniżka 10%.
Kto chce niech korzysta:
Code:
OCT10

I jeszcze tylko dzisiaj (13.10) do północy darmowa dostawa na hasło:
Code:
CZARNYKOT
 
Last edited:
Czasem wnoszę jakieś podrygi i chętnie przygarnę Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising.
 
Jakby ktoś chciał spróbować zagrać w MtG:A , lecz jest w becie i potrzeba na razie kluczy, i porównać z Gwintem, to tutaj macie klucze godzinę temu dostałem:

Ogólnie fajna gra, ale jak dla mnie nudna dynamika. Widać gracze pograją i odchodzą w sumie nie chcą też grać, bo i tak będzie reset. Ostatni raz grałem z 3 miesiące temu czy 2, można sobie sprawdzić. Dlatego tak klucze wysyłają pewnie.

Your 5 Closed Beta Access Codes:

8ft-8rgb-rah
a6p-7f36-gfx
x76-u83u-jf9
pnb-r9kh-ofz
err-j1fi-97u
 
Top Bottom