Glify?

+
Glify?

Z kamieniami runicznymi problemu nie ma - wszędzie u rzemieślników są schematy na ich tworzenie. Ale co z glifami, tzn. tymi największymi oczywiście? Niespecjalnie mogę ani je gdziekolwiek kupić, ani znaleźć analogiczne do ww. schematy...
 
Zgadza się.

Jak Keira jest jeszcze dostępna (najlepiej po Mysiej Wieży), to nie odsyłaj jej jeszcze do KM, tylko trzymaj jej ostatni quest w zasobniku do wykonania i kupuj od niej schematy do Glifów pomniejszych, zwykłych i większych.

Drogie są, bo prawie 900 koron za jeden większy, ale warto pobiegać po krainie i odkrywać znaki zapytania, później sprzedawać u kupców/rzemieślników i kupować u Keiry schematy.

Ja tak zrobiłem i mam teraz aż nadto największych kamieni i Glifów - te które chciałem.

Wybrałem:

- Glif Quin, zakładam go na każde oporządzenie Wieśka

- Kamienie krwawienia, zatrucia, podpalenia i zamrożenia zakładam na miecze.
 
Poszukaj u Guślarza i Keiry Metz (jej sklepik znika po wykonaniu jej linii questów).
Dzięki, były u Guślarza.

Inna sprawa, że po wykonaniu zestawu i przemyśleniu, doszedłem do wniosku że najbardziej się opłaca (czasowo) olać schematy, i kupić gotowe większe glify. U Guślarza kosztują ~1200 za sztukę. Zestaw schematów kosztuje ~1000 (bo do większego dochodzą zwykły i pomniejszy), do tego wykonanie pojedynczego większego glifu u rzemieślników sumuje się do ~800 (a może nawet więcej), nie licząc składników - a te bywają trudne/żmudne do zdobycia. Przede wszystkim pióra, które "dropią" tylko z drobiu domowego (najlepiej farmić na gęsiach w Białym Sadzie, medytacja resetuje po 3-4 sztuki, ale drop jest randomowy - od 0 do 2 piór). No i klikania wtedy mniej.
 
To ma sens, gdy masz pełny portfel.

Jak mam kupić duże glify za ponad 1000 koron każdy, skoro jestem na początku gry ?

Nie lepiej kupić tańszy schemat i zbierać mniejsze/średnie Glify i je składać u rzemieślnika ?

Obecnie mam sporo dużych glifów, których po prostu nie byłoby mnie stać kupić.

Dużych glifów Quin mam 7 i wszystkie siedzą w opancerzeniu + 6 kamieni dużych w mieczach.

Dodatkowo mam zapas Glifów i kamieni w zasobniku.

Wszystko poskładane w czasie gry.

Raz kupiłem schemat i teraz klepie Glify i kamienie za darmo :)
 
Top Bottom