Głos Geralta w angielskiej wersji gry!

+
Głos Geralta w angielskiej wersji gry!

Wiemy, że wszyscy czekacie na polskie sample głosu Geralta. I obiecujemy, że na dniach możecie się ich spodziewać. Najpierw jednak chcemy Wam zaprezentować angielską wersję głosu naszego wiedźmina. Bardzo jesteśmy ciekawi co o nim sądzicie. Próbne sample znajdziecie tu [ftp=ftp://ftp.thewitcher.com/eng/thewitcher/extra/voices/geralt_sample_1.zip]1[/ftp], [ftp=ftp://ftp.thewitcher.com/eng/thewitcher/extra/voices/geralt_sample_2.zip]2[/ftp],[ftp=ftp://ftp.thewitcher.com/eng/thewitcher/extra/voices/geralt_sample_3.zip]3[/ftp]
 
Naprawdę nieźle. IMO głos pasuje do postaci Geralta.Fajnie by było, gdyby polskie wydanie zawierało dwie wersje językowe (ang i PL).
 
świetna jest próbka nr1 jest taka "świeża" i zarazem mroczna !próbka 3-ecia brzmi jakby ten ktoś chorował na jakąś chorobe krtani albo ostro walił w sake ! ::)no centralnie 2-ga próbka troszku niepasuje!
 
Mnie nie podchodzi. Wydaje się być niedojrzały do postaci, momentami jest też zbyt emocjonalny i nienaturalny(próbka numer 2). Pozatym wolałbym kogoś bardziej ponurego. Rosyjski aktor póki co rządzi.
 
Dołączę się do głosu innych. Pierwsza próbka jest naprawdę ok, ale dwie pozostałe odstają. Dodatkowo tekst o amnezji w moim odczuciu brzmi komicznie. :p
 
nieźle, chociaż bardziej mroczny i taki... bezuczuciowy by się przydał, wkońcu Geralt to mutant wyprany z uczuć, maszyna stowrzona jedynie do zabijania... ;)
 
Barwa głosu jest całkiem ciekawa. Chociaż szczerze mówiąc coś mi w tych próbkach nie gra... nie wiem, chyba jak ktoś wspomniał za bardzo emocjonalne są te kwestie wypowiadane. A poza tym jakiś akcent ma dziwny; ten kto to nagrywał jest rodowitym Anglikiem?Szczerze mówiąc ja bym wolał jakiś głębszy głos, raczej spokojny, można by powiedzieć wypruty z emocji, ale jednocześnie w pewien sposób taki... mroczniejszy.
 

ento

Forum veteran
Brzmi nieźle, fajnie by było jakby w wersji kolekcjonerskiej była także dodatkowo wersja angielska gry :)
 
Niektórzy naczytali się chyba za dużo opisów książki i próbują zrobić z Geralta Terminatora. Niestety, CDP nie stać na zatrudnienie Szwarcenegera, ewentualnie Stevena Seagal'a. Co do próbek to imo prezentują one dość nierówny poziom- pierwsza próbka świetna, druga średnia, trzecia słaba. Ogólnie podoba mi się barwa głosu, także moje odczucia są raczej pozytywne
 
Podacie Panowie jakieś konkretniejsze dane na temat tego aktora, gdzie wcześniej grał lub podkładał głos?Co do jego głosu, słychać, że potrafi operować nim prfejonalnie i wie dokładnie kogo gra, wierzę że da rade. :)
 
Jakiś taki, moim zdaniem... Prostacki :) Ale też się zgadzam z powyższymi, nierówny jest poziom próbek, jedynka taka... Przepełniona, kolejne zaś płytsze.Ale żeby Geralt miał aż taki zbójnicki głos?
 
o_O a mi się na razie pojawia komunikat o ograniczonej możliwości pobierania plików z ftp witchera ;P To sobie poczekam na swoją kolej ;)
 
Caridor said:
Podacie Panowie jakieś konkretniejsze dane na temat tego aktora, gdzie wcześniej grał lub podkładał głos?
Mi się wydaje, że to jest najmniej ważne, albo nawet niewskazane. Lepiej abyśmy znali wyłącznie jego głos, bo wtedy łatwiej go zaakceptować jako Geralta a nie jako osobę skądś. Choć ogulnikowe informacje, takie jak np. ma styczność ze sceną tyle lat, występował w tylu przedśęwzięciach typu film, teatr, dubbing - to mogły by być, ale nic więcej nie trzeba.
 
Właśnie mi się pobrało wszystko ;) Pierwsza próbka chyba najlepsza. Ale pozostałe też nie są złe. Moim zdaniem lektur całkiem dobrze dobrany. Nieco zbójnicko to wszystko brzmi, ale w porządku :)
 
Top Bottom