Głośność silników

+
Czy da się jakoś zmniejszyć głośność silników?
Jadąc max speedem, nie słyszę radia, dialogów totalnie nic tylko wycie silnika, od którego notabene boli głowa.

Uciążliwe to jest, gdyby dało się zmniejszyć głośność do -50% do byłoby super
 

INulis

Forum regular
Jak już o upierdliwym dźwięku mowa...

Czy jest jakaś możliwość wyłączenia muzyki podczas walki? Bez potrzeby wyciszania wszystkiego za jednym zamachem?
 

Jan0sh

Forum regular
Czy da się jakoś zmniejszyć głośność silników?
Jadąc max speedem, nie słyszę radia, dialogów totalnie nic tylko wycie silnika, od którego notabene boli głowa.

Uciążliwe to jest, gdyby dało się zmniejszyć głośność do -50% do byłoby super
Ustawienia głośności efektów specjalnych dotyczą też silnika. Da się je regulować w ustawieniach dźwięku.
1609852318320.png
 
Ustawienia głośności efektów specjalnych dotyczą też silnika. Da się je regulować w ustawieniach dźwięku.
View attachment 11129201
niewiele te opcje dają bo dźwięk jest miejscami nierówny, niektórych dźwięków wgl brak albo gość siędziacy obok mnie mówi jak przez radio xD najbardziej wkurzające jednak jest ta nierówność głośności normalnie jak reklamy w tv, raz ktoś jest obok mnie i szpecze i nic nie slychac innym razem ktos jest 300 metrów dalej i słychać go jakby był zaraz obok, innym razem jakieś dźwięki się pojawiają kompletnie z tyłka wzięte, nie wiadomo skąd i też są super głośne. Trzeba czekać na patcha bo ktoś ewidentnie o tym zapomniał.
 

Jan0sh

Forum regular
niewiele te opcje dają
Coś jednak dają. Ja nie narzekam. A autor wątku pytał czy jest możliwość przyciszenia silnika. Otóż jest - tak jak wskazałem. Innej opcji nie ma. Reszta "efektów specjalnych" też jest zwykle głośniejsza od wszystkiego innego. Całkiem zresztą naturalne, że wystrzały, wybuchy czy silniki samochodowe hałasują - dlatego zwykle regulacja tego jest jedną z pierwszych rzeczy jakie robię rozpoczynając przygodę z nową grą.

niektórych dźwięków wgl brak albo gość siędziacy obok mnie mówi jak przez radio xD
To wygląda jak błąd. Może któryś patch to naprawi.
 
Last edited:
Całkiem zresztą naturalne, że wystrzały, wybuchy czy silniki samochodowe hałasują


To wygląda jak błąd. Może któryś patch to naprawi.

Mimo wszystko, jadąc takim Coyotem 19mk/h to słychać wycie.
Nie brzmienie silnika, tylko wycie, jakby dziecko wyło obok, uciążliwe i denerwujące, zamiast jechać sobie max speedem z badlandów do miasta, to jadę 170 i co chwilę puszczam gaz, żeby mi nie wył silnik.

Opcję sprawdzę, bo muszę to wywalić albo przestać jeździć autami.
 
Top Bottom