Głosuj na Wiedźmina 2!

+
Głosuj na Wiedźmina 2!

Gry-Online rozpoczęły plebiscyt na najbardziej oczekiwaną grę roku 2010. Jeżeli uważasz że Wiedźmin 2 będzie hitem, zagłosuj na niego :)http://graroku2009.gry-online.pl/index.asp?kategoria=najbardziej-oczekiwana-gra-2010#glosowanie
 
Im więcej głosów oddacie tym bardziej CDProjekt będzie mógł się z wami w kotka i myszkę bawić. :teeth:Także głosujta.Nie było by masowego zainteresowania, data wydania W2 byłaby znana już dawno.
 
hmm no nie wiem czy Wiedźmin wygra... bo będą takie duże premiery jak Napoleon Total War i Battlefield Bad Company 2 tak więc...
 
Wiedźmin 2 nawet nie jest oficjalnie zapowiedziany na 2010 rok więc nie ma się czemu dziwić. Taka Mafia 2, dla przykładu, była zapowiedziana w tamtym roku (co prawda przekładali już premierę).
 
Witam . Ostatnio natknąłem się na "plebiscyt ulubionych gier 2009 roku" i jest tam także "najbardziej oczekiwana gra 2010 roku" . Widzę wiedźmina 2 ale coś jest nie tak bo jest na drugim miejscu;/ Wiec może byśmy się zebrali wszyscy i zagłosowali na wiedźmina 2 i z zniszczyli konkurencje glosując na nasza ulubione grę :):) 1 wystarczy kliknąć na ten link http://graroku2009.gry-online.pl/?kategoria=najbardziej-oczekiwana-gra-2010 .2 założyć konto (trwa to jakieś 30 sekund) 3 i zagłosować na Wiedźmina .Pokażmy REDOM , jak nam zależy i wywindujmy wiedźmina na 1 miejsce :):):)to będzie dla nich( można powiedzieć)taka forma reklamy :) (jak będą wszędzie rozgłaszać ,że najbardziej oczekiwana grą roku jest Wiedźmin 2 ) Pozdrawiam (i liczę na pomoc w moim niecnym planie ) ]:-> :evil: :angel:Maciek
 
Aktualności fanów wydają mi się być odpowiedniejszym miejscem dla tego wątku :)
M21GzR said:
[...]jest tam także "najbardziej oczekiwana gra 2010 roku" . Widzę wiedźmina 2 ale coś jest nie tak bo jest na drugim miejscu;/ [...]
Czemu nie tak? Tak jak Justyna Kowalczyk nie zawsze musi wygrywać, tak Wiedźmin 2 nie musi być tym najbardziej wyczekiwanym tytułem.Zwłaszcza, że oficjalna zapowiedź PRZED nami. :peace:
 
Oj tam, Iwona jest osobą bardzo zajętą, a na jej bystrość nie należy narzekać ;>Scalone, zapraszam do głosowania :)
 
Nightbring3r said:
Ale że Droga Iwona nie zauważyła, iż jest już taki temat? Koniec świata :p
Haha :DPonieważ nie było D3, to z czystym sercem zagłosowałem na W2, choć musiałem się najpierw zarejestrować (WiedzminGerald - Szczepan Dyzma to ja! :D)Skoczyło chyba o 0,3%.
 
zagłosowałem.a oto pierwsze cztery miejsca z dnia dzisiejszego:(16.02.10)Mafia II - 21%Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - 13,9%Battlefield: Bad Company 2 - 7,3%Mass Effect 2 - 7%
 
Zagłosowałem na Wiedźmina 2 bo do zdecydowanie najbardziej oczekiwana gra w tym roku dla mnie. Chyba jednak niestety wygra Mafia 2. Ja obok tego tytułu przechodzę zupełnie obojętnie.
 
A co wam tak na tym zależy? Przecie to sonda, a ona polega na tym by zbadać zdanie ogółu graczy, nie na tym by 'koniecznie, na 100% wygrała gra, która mi się podoba!', panowie. Dla mnie może wygrać i Tetris Supreme choćby. I co nam się stanie złego wtedy? ;p Lepiej zabierzcie się za wiosenne porządki, zamiast głosować po próżnicy. ;)
 
Top Bottom