“GNIEW I STAL” - nowy, brutalny zwiastun Wiedźmina - jest już dostępny!

+
Akurat uczepiliście się tej zbroi płytowej, a nikt wam przecież kazał nie będzie tego nosić (no chyba, że sprawę przesądzi statystyka rynsztunku).

Mnie najbardziej (poza średnim poziomem grafiki, ale tego już nie zmienimy - wiadomo konsole i jeden build) denerwuje nieco dziwny wygląd krwi. Taki zupełnie jakby ktoś jednorodnymi kubłami z farbą oblewał ranione postacie. Wychodzi tak sztucznie, i z barku innego określenia, plastikowo.
 
Furgająca krew jest okej. Ale ta pojawiająca się na ciałach / ubraniach pociętych wrogów faktycznie wygląda jak jasnoczerwona farba.
 
Jakoś smutno mi się zrobiło po obejrzeniu tego zwiastuna. Gdybym nie wiedział czego (mogę?) się spodziewać po W3 to na podstawie tego zwiastuna nie kupił bym tej gry. Niestety, autorzy tego trailera zagubili gdzieś całego ducha serii. Jedynie Ciri zaintrygowała, aczkolwiek sieczka i tak musiała być....
Graficznie w niektórych momentach też jakoś mało korzystnie to wygląda.

Redzi nie idźcie tą drogą.
 
Puściłem zwiastun swojej lepszej połówce. Chciałem zaciągnąć opinii osoby postronnej, niestety na widok Geralta w płytówce wydała z siebie dziwny dźwięk i zaintonowała "TANSFORMEEEERS .... JESTEEEEM WIEDŹMINEEEEEM" ...
 
Ale żeście się uwzięli na ten zwiastun. Obejrzałem sobie go specjalnie jeszcze raz po waszych kilkustronicowych narzekaniach i wiecie co, podoba mi się bardziej niż za pierwszym razem. Ten zwiastun właśnie taki miał być, czyli sieka, krew, fruwające kończyny i jako krwisty trailer jest bardzo udany i muzyka również pasuje.

Wiadomo, że każdy czeka na filmik pokroju "Zabijając potwory" czy "Miecz przeznaczenia" które są po prostu majstersztykiem i które już chyba nic nie przebije.

Ps. No może ta płytówka coś jednak nie teges :p
 
Nie wiem co jest grane :/ Od czasu Miecza Przeznaczenia żaden zwiastun mnie nie powalił. Albo naoglądałem się już tyle tych materiałów że nic na mnie nie robi wrażenia albo zwyczajnie ten zwiastun jest jakiś słaby. Niby jest Ciri, która wyprawia tam cuda niby są wybuchy, krew, ogień ale nie porwało mnie to w ogóle.
 
Ale głupie to CDPR, dają tytuł "Gniew i stal" a potem pokazują pełne furii ataki Geralta; Jak to tak, bez fabuły?
Dodatkowo, po co te trailery, przecież oglądaliśmy już 40h gejmplejów na jutjubje, to oczywiście znaczy, że nikt na świecie nie potrzebuje widzieć żadnego gejmpleja walki, bo oczywiste, absolutnie każdy zainteresowany ogląda po 3 razy każdy fragment filmu na YT.

A bez ironizowania. Panowie - to nie są trailery dla was. Wy tę grę już kupiliście/została już wam sprzedana. Wy już siedzicie na przedzie HYPETRAINu i robicie "tuut tuuuuut". To gra dla tych którzy mają zwrócić koszty produkcji TW3 w pierwszym tygodniu sprzedaży i ich bardziej interesują latające flaki, niż dramatyczne wybory moralne między cyckami Triss, a Yen. Ew jeszcze nie wie o tym, że jednak go bardziej interesują, ale kupi grę bo są fajne flaki.

Ocena 98,8% na "tak" wskazuje, że jesteście jednak mocno odosobnieni.

Dla przykładu reakcja przeciętnego gracza zachodniego - https://youtu.be/P8PbwpbIGoY

Tak, to też jest target CDPR.
 
Last edited:
@LooZ.768 Myślę że większość doskonale rozumie, po co został ten trailer stworzony. Będzie kilka rodzajów, fabularne, o świecie, o walce -Dla każdego coś dobrego. I mogę zaakceptować to, że niekoniecznie jesteśmy targetem takiego zwiastuna.

Ale to nie znaczy, że nie możemy skrytykować filmu za wykonanie samo w sobie. Dla mnie zwiastun jest zrobiony bez smaku, nijaki, nie zachęcający do kupna. Muzyka średnio pasuje do tej produkcji, a jakby było tego mało -Promowanie postaci Geralta w zbrojach płytowych na całego.

Co do reakcji graczy -No cóż. Tak samo reagują na nowe trailery Call of Duty. Gdyby trailer był zrobiony znacznie lepiej, to reakcje byłyby 5x pozytywniejsze. Odpal sobie coś z SoD'em. Euforia wylewa się z ekranu.
 
Krata piwa dla tego który zdejmie mi klina i napisze który teaser filmowy miał taki efekt jak miedzy 30 a 36 sekunda w wersji PL. Film na pewno katastroficzno-SciFi-przygodowo-podobny typu Godzilla, Batmany, Pacific Rim. Nie mogę sobie przypomnieć ale na 100% gdzieś już taki zabieg widziałem. Robi cholernie dobre wrażenie.

Ciri śliczna
 
Sceny zmieniające się w rytm beatu? Włącz dowolny zwiastun amerykańskiego filmu akcji. Na 75% będzie to miał.
Ot kliknąłem pierwszy film na IMDB w kategorii Coming Soon i jest: Mad Max
 

Attachments

  • grubas.jpg
    grubas.jpg
    92 KB · Views: 51
Top Bottom