“GNIEW I STAL” - nowy, brutalny zwiastun Wiedźmina - jest już dostępny!

+
“GNIEW I STAL” - nowy, brutalny zwiastun Wiedźmina - jest już dostępny!



Zobaczcie najnowszy film promujący grę “Wiedźmin 3: Dziki Gon” i przekonajcie się na własnych oczach, dlaczego nikt nie powinien zadzierać z Geraltem.
PS. Nie przegapcie ostatniej sceny!
 
Tak, tak, tak, ręka, noga, mózg na ścianie i to w wykonaniu Ciri - czekam niecierpliwie :D

Zobaczcie najnowszy film promujący grę “Wiedźmin 3: Dziki Gon” i przekonajcie się na własnych oczach, dlaczego nikt nie powinien zadzierać z Geraltem.
PS. Nie przegapcie ostatniej sceny!

Może dodawajcie też link od cdp.pl, tam przynajmniej, żeby obejrzeć nie trzeba się logować ;)
 
Nooo, nie mogę... Nie czuje tego totalnie. Tamci mówią, że będzie robienie w gacie, a ja tu siedzę z pampersem i jakoś pusto. Gdyby nie Ciri byłoby mi strasznie smutno, a tak jakoś mam lekkie pocieszenie na koniec. I ta muzyka.. skąd wy ją macie ? straszna jest ;c Jeszcze ta walka, tyle już widziałam gameplay'ów, że meham.
Ehhh faktycznie nie tego się spodziewałam.
Idem wymazać to z pamięci i zajeść me smutki mniam.
 
Marcin mam nadzieje że trailer premierowy nas wyrwie z butów a to taki spóźniony żart prima aprillisowy. :p
 
Też mam mieszane odczucia. Wolałbym czegoś więcej niż ciągłej walki. W ogóle zauważyłem, że ostatnie materiały także ograniczają się tylko do zabijania bandytów i czasami jakiegoś potwora, a to mi bardzo przypomina Skyrim'owe podejście niestety. Oby w grze było więcej treści. Cała nadzieja w fabule, której póki co w sumie niedużo poznaliśmy. Za to scena z Ciri bardzo ciekawa.
 
Filmik prezentuje dokładnie to, co zapowiada jego tytuł. Filozoficzne rozważania i zgłębianie charakteru Geralta nie mieszczą się w obszarze tematu. Miał w założeniu pokazać obcinanie głów, rąk i wypruwanie jelit. A że większego wrażenia na nikim to już nie robi, co więcej, ludzie na to narzekają, to już wynik przesytu. Skoro się to widziało już dziesiątki razy, to trudno o ochy i achy.
I za mało wybuchów.
 
Będzie to mój pierwszy wpis tego typu i z kilkuletnim stażem(mój profil pokazuje zły rok) mam do niego prawo. Ta gra w ciągu roku zbrzydła strasznie. Ten trailer mógł nie powstać.
 
@Qyzu'

To poniekąd dlatego*, że nie chcemy aby zdradzano nam zbytnio fabułę, ale RED'zi chyba źle to zinterpretowali i teraz mamy coś takiego.

*tak przynajmniej przypuszczam.

---------- Zaktualizowano 17:39 ----------

@Mario666

Jakie Ty masz chore skojarzenia - jeśli kondukt to jedynie żałobny, a jak odkrywanie to tylko rozbieranie (to ostatnie też jest zboczeniem z prac? :harhar: )
 
Top Bottom