“GNIEW I STAL” - nowy, brutalny zwiastun Wiedźmina - jest już dostępny!

+
no bo w 99% to cut-scenki

Raczej fragmenty starć, ale z tak dobranymi ujęciami, aby odbiór był możliwie najlepszy, by nie umknęły żadne szczegóły. Jak widać na potrzeby zwiastuna można ustawić kamerę jak tylko dusza zapragnie, a skoro tak, to może jednak jakieś narzędzia konfiguracyjne tego aspektu, by się w grze znalazły? Bo na przykład w pomieszczeniach jest ona tak blisko Geralta i tak wysoko, że wiedźmin zajmuje większą część ekranu, co jest niepraktyczne, bo mocno ogranicza pole widzenia. Podczas walki dron, a w zamkniętych pomieszczeniach klaustrofobia mode. Z jednej skrajności w drugą. Na 35 minutowym gameplayu w chacie babki kamera jest dokładnie taka, jak podczas eksploracji. Ciekawe komu to przeszkadzało, bo moim zdaniem tamto rozwiązanie było o niebo lepsze.
 
A nie mogliby zrobić kamery sterowanej kółeczkiem myszki. Każdy będzie miał jak chce i wszyscy zadowoleni. A jak rolka służy do czegoś innego to nie szkodzi mogą być to dwa klawisze zoom in/out (i tak je sobie przypiszę do rolki bo mam dwie w myszce a co:) )
 
Tak dopiero wczoraj wieczorem załapałem że oba słowa pochodzą z pierwszego trailera :p
0:27
A w polskiej wersji zwiastuna i tak jest inna nazwa: Furia i Stal :p
 
Last edited:
Trailer jest kierowany po prostu do innej grupy docelowej. W końcu reklama ma przekonać odbiorcę. My jako odbiorcy, my tutaj, jesteśmy już przekonani i większość z nas dokonała już wyboru kupując swój egzemplarz.. Trailer ten więc nie musi już nas przekonywać, a ma przekonać tych co jeszcze nie zdecydowali. Tak więc jest skierowany do innej grupy docelowej, która kładzie inny nacisk na fun jaki dostarcza im gra. Twórcy próbują pokazać w ten sposób, że gra może się podobać szerokiej publiczności. A odbiorcy, którzy wcześniej niekoniecznie stykali, chcieli się stykać z tematem "Wiedźmin", po obejrzeniu być może zainteresują się bardziej.
Czy uważam, że można było zmodzić coś innego? Owszem
Czy uważam, że to było złe? Nie, ale nie dla każdego i nie mam nic przeciwko temu.
Dla mnie to teraz bardziej taki materiał poglądowy na to co co czeka nas w grze, a czego nie widziałem wcześniej. Jak dla mnie nie wyszło aż tak źle :p
 
Ja rozumiem, że wszystkim nie dogodzi i nie ma opcji, iż wszyscy będą zadowoleni. Ale bez przesady.
Myślę, że stwierdzenie, iż się obsramy wyrażać miało "z wrażenia", a nie z powodu "bólu tyłka".
Mi zwiasun bardzo się podoba, jest brutalny do granic możliwości i bardzo dobrze ukazuje lwią część zajęcia, jakim tak naprawdę pała się Geralt.
Jasne, nie jest to zwiastun w stylu SoD (mój najlepszy :heart: ) i jest skierowany też do innnego odbiorcy, ale stwierdzenie, iż zapewne dla zidiociałych Amerykanów uważam za naprawdę bardzo krzywdzące. Abstrahując od obrażania innych nacji, nie jestem ani z Ameryki i z tego, co mi wiadomo, nie zidiociałam.
Muzyka choć nie do końca pasuje do wiedźmińskiego świata, to do zwiastuna już idealnie. Wspaniale buduje napięcie i zainteresowanie tym, co dzieje się na ekranie. Obejrzałam go już kilka razy i niestety - reakcja za każdym razem jest taka sama.



Dawać tego Wiedźmina!
(na bilet do Dubaju mnie nie stać, wszystko przepuściłam na blaszaka :>)

Bardzo dużo latających części ciała. Wiem, że jest to kompilacja scen i zapewne finiszerów, ale mam nadzieję, że w grze nie będą na każdym kroku pozdrawiać nas latające ręce, nogi i głowy. Pancerz przy scenach walk z wywerną również nieco dziwny, ale być może będzie w grze pełnił jakąś określoną funkcję. Zobaczymy.
Ciri jak zwykle zachwycająca. Stoi tak na brzegu tej rzeki myśląc "ja wam pokażę skurw*****"". Śmiertelnie niebezpieczna złośnica.
Już nie mogę się doczekać!
 
Last edited:
Trailer jak kazdy, szczenę zbierałem przez pięć minut, oglądałem pieć razy, aż sobie przypomniałem, że nie zagram 19, bo jeszcze matury wtedy mam przez 3dni, ani nawet 21, bo właśnie sobie uświadomiłem, że specjalnie na Wiedźmina miałem RAM dołożyć, bo w tej chwili nawet minimalnych nie spełnia w tym aspekcie. Aż się łezka w oku zakręciła, ze będę musiał czekać jeszcze miesiąc... No, ale cóż nie ma co narzekać, Ciri zapowiada się niesamowicie :)
 
Mam mieszane uczucia co do tego trailera. Do połowy naprawdę super, bardzo mi się podobał. Potem zdecydowanie za bardzo chaotycznie jak dla mnie i za dużo tych fruwających kończyn, głów i przepoławiania przeciwników. Co jeszcze zdecydowanie na plus? Oczywiście nowe potworki i Ciri :). Na minus oczywiście płytówka. No nijak mi to nie pasuje. Ale generalnie nawet mi się podobało, choć oczekiwałem czegoś trochę innego. Wyżej jednak stawiam sobie poprzednie trailery.
 
....ja tylko sobie tak powiem, ze Palpatine miewa lepsze blyskawice. Ten iskry z reki, pachna mi "unlimited powah" w wersji middle ages. Natomiast Ciri - mmm..sam smaczek, Jedi Shadow jak ta lala. Juz mi sie podoba! A teraz powazniej. Whatever.
I tak wiemy, ze w gre grac bedziemy, bo jest najnajsza i najdebestniejsza.
 
Top Bottom