God of War

+
Czy jest mitologia egipska? Dobra mam. Są jeszcze jakieś mitologie oprócz Grecji, Rzymu i Egiptu.
 
Last edited:
Znalazłem w internecie ciekawe mitologie na całym świecie i zainteresowało mnie mitologia Czarnej Afryki.Co prawda nie znam się na mitologiach.
 
Last edited:
To może zainteresuje Cię książka Łukasza Orbitowskiego "Zapiski Nosorożca", w której na zmianę relacjonuje on swoją podróż po Afryce i przytacza afrykańskie mity.
 
Mam folder na kompie a propos różnych mitologii...zawsze mogę podesłać...nie ma tego dużo (tylko ok 70 mb) ale a nóż ktoś coś znajdzie ciekawego dla siebie...
 
Trzy lata to szybko? Raczej dość normalny przedział czasowy.

U mnie chyba powtórzy się historia, bo PS4 kupiłem dla God of War (4), a PS5 kupię dla God of War 2 (5).
 
Trzy lata to szybko? Raczej dość normalny przedział czasowy.

U mnie chyba powtórzy się historia, bo PS4 kupiłem dla God of War (4), a PS5 kupię dla God of War 2 (5).
A ja kupię PS5 dla obu części :p Czas w końcu zagrać na własnym sprzęcie, a nie u kolegi xD
 
Nowy GOW na pewno będzie pretekstem aby kupić PS5... ale wcześniej, po co się śpieszyć?

Coś nowe konsole zrobiły się (na zwoją premierę) nieco jak PC - kupujesz nowe konsole aby zgrać w gry z poprzedniej generacji :p ...
 
No i jest:


Tak rzuciłem okiem, wygląda 1:1 jak poprzednia część. Nie wiem w sumie, czemu mnie to rozczarowuje, bo nie oczekiwałem wielkiego skoku technologicznego xD
 
Last edited:
Nie wiem w sumie, czemu mnie to rozczarowuje, bo nie oczekiwałem wielkiego skoku technologicznego xD


Ja też jestem rozczarowany. Wiedząc, że Ragnarök będzie tytułem między generacyjnym też nie miałem jakiś kosmicznych oczekiwań, ale spodziewałem się czegoś więcej niż dużego dodatku do GoW z typowymi generacyjnymi upgrade'ami w stylu 60 FPSów i 4K na PS5.
 
No i tego. Pograłem trochę.
Grafika przepiękna. Muzykę nie wiedziałem, że robi Bear McCreary, chociaż póki co nie porwała, a jego soundtrack z Black Sails uważam za skończone mistrzostwo.

No ale, przede wszystkim, motyw z dzieckiem w walce... od początku miałem wątpliwości, ale myślałem że ok, syn będzie gdzieś tam siedział w bezpiecznym miejscu i szył z luku. A gdzie tam. Syn robi po prostu za tanka. Masz konkretny przycisk do tego, żeby zaczął walić z łuku do wroga, co zwróci na niego uwagę. Do tego jest nieśmiertelny.

No niestety, dla mnie to kompletnie zabija immersję.
 
Grałem kilka lat temu więc mogę coś źle pamiętać, ale wydaje mi się że Atreus może zginąć jeśli za bardzo pofolgujemy.
 
Do tego jest nieśmiertelny.

No niestety, dla mnie to kompletnie zabija immersję.

A chciałbyś bawić się całą grę w misję eskortową (i to przy tak chaotycznej walce)?

Chyba jesteś masochistą :ROFLMAO: ...

Z tego co pamiętam "Chłopiec" ( ;) ) może zostać (na pewien czas) ogłuszony gdy go zupełnie zignorujesz podczas potyczki .

Powyższe rozwiązanie jest i tak lepsze niż w Bioshock Infinite, gdzie Elizabeth podczas walki staje się zupełnie niewidoczna dla wrogów i tylko czasem ci coś tam podrzuci (albo ostatecznie wskrzesi).
 
Top Bottom