Godzina premiery gry

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Oczekiwanie dobiega końca!

Jeśli chcecie zagrać w Cyberpunka 2077, natychmiast kiedy stanie się dostępny, rzućcie okiem na naszą mapę prezentującą godziny premiery.

Premiera na PC i Stadię jest zaplanowana na godzinę 1:00 czasu polskiego i odbędzie się w tym samym momencie dla wszystkich graczy. Premiera na konsolach zależy od czasu lokalnego i odbędzie się o północy w każdej strefie czasowej.

 
To teraz jeszcze proszę o info kiedy wygasa embargo na recenzje i kiedy rozpocznie się preload na poszczególnych platformach.

EDIT nie zobaczyłem tych małych dopisków pod spodem. Czyli w poniedziałek pod wieczór będę mógł zacząć pobierać. Nie jest źle, choć szkoda, że jednak już nie w weekend.
 
Kurierzy z edycją kolekcjonerska będą 10 czy może jakimś cudem będą dzień wcześniej przynajmniej ?
 
InPost z Media Expert oferują te całe Nocne Premiery i obiecują, że gra będzie do odbioru w paczkomacie minutę po północy. Nie wiem dokładnie, jak ta akcja działa, ale przecież (chyba) nie skoordynują działań wszystkich kurierów na jakąś konkretną godzinę, czy tym bardziej minutę. Pewnie niektóre z nich dojdą wcześniej.
 
Do paczkomatów mogą dostarczyć wcześniej. Kod do odbioru w aplikacji może jednak Ci się wyświetlić dopiero w godzinie premiery.
 
Jest dokładnie tak jak mówi Wroobel, przerabiałem to przy premierze W3. Kurier paczkę wkłada kiedy chce przed premierą, kod przyszedł minutę po północy.
 


Oczekiwanie dobiega końca!

Jeśli chcecie zagrać w Cyberpunka 2077, natychmiast kiedy stanie się dostępny, rzućcie okiem na naszą mapę prezentującą godziny premiery.

Premiera na PC i Stadię jest zaplanowana na godzinę 1:00 czasu polskiego i odbędzie się w tym samym momencie dla wszystkich graczy. Premiera na konsolach zależy od czasu lokalnego i odbędzie się o północy w każdej strefie czasowej.

Wszystko fajnie.
Co z wersjami fizycznymi na PC? Ma być tam tylko kod GOG.
Czy dystrybutor takich wersji też musi je udostępnić po 1:00 w nocy czy może wcześniej? Wszak i tak nie zagram w grę, bo jej nie mam, a nie mając kodu nie zrobię 'preloadu', a ściąganie całej gry przy przeciążonych serwerach to może być katorga.
 
Myślałem, że główną platformą jest PC dla CDPR a tutaj jak zwykle xbox ma przywileje.
 
Prawda jest taka trochę cyberpunkowa kolego, gdyż ten ma przywileje, kto postawi kasę na stół :).
 
Top Bottom