Godzina premiery gry

+
A o planach na wysyłkę EK nic nie słychać :( ...
Właśnie przydałoby się jakieś oficjalne info kiedy można się spodziewać przesyłki. Fajnie jakby dotarła przynajmniej dzień wcześniej ;) Skoro 9 grudnia ma być "Wieczór Premierowy" w Polsat Games więc mogłaby już tego dnia zawitać :ROFLMAO: Sama gra mało nie zajmuje, więc pobrać ją nawet przy szybkim necie trochę potrwa... Przy pudełkowej edycji o preloadzie to raczej można zapomnieć.
 
No, że przesyłka jest pakowana.


Bardziej chodziło o to czy taki status nie wisi sobie tak od wrześniowej premiery i czy ma jakieś przełożenie na stan rzeczywisty.

Dla przykładu: prawie miesiąc od listopadowej premiery miałem e-mail przypominający o ewentualnych aktualizacjach danych przesyłki, a tutaj - na cztery dni przed premierą - cicho jak w grobie...
 
Bardziej chodziło o to czy taki status nie wisi sobie tak od wrześniowej premiery i czy ma jakieś przełożenie na stan rzeczywisty.

Dla przykładu: prawie miesiąc od listopadowej premiery miałem e-mail przypominający o ewentualnych aktualizacjach danych przesyłki, a tutaj - na cztery dni przed premierą - cicho jak w grobie...

Nie, nie wisi. Jakis czas temu sprawdzałem i status był inny.
 
Hej,
na GOGu w "Bonusach" jest do pobrania mini art book i cyfrowy komiks.
1.JPG

Kiedy kliknę na strzałki przenosi na stronę logowania "https://cyberpunk.net/artbook/pl/"
2.JPG

Login i hasło do GOGa lub sklepu CDP nie działają, a główna strona "cyberpunk.net" nie posiada opcji logowania lub rejestracji.
 
Może pytanie było i milion razy, ale czy jest sens rzeczywiście pobierać grę na GOG wcześniej? Dziś załóżmy mamy do pobrania 60 GB. Day One patch będzie miał 40 GB. Czy 10 grudnia o 1 w nocy też zasysać będzie 100 GB czy tylko 60 GB - pliki od razu zostaną podmienione na nową wersję z patchem?
 
Może pytanie było i milion razy, ale czy jest sens rzeczywiście pobierać grę na GOG wcześniej? Dziś załóżmy mamy do pobrania 60 GB. Day One patch będzie miał 40 GB. Czy 10 grudnia o 1 w nocy też zasysać będzie 100 GB czy tylko 60 GB - pliki od razu zostaną podmienione na nową wersję z patchem?
O podpinam się pod to pytanie. Chociaż na logikę brzmi to bardzo dziwnie. Jak pobiorę grę wcześniej to będzie ważyć 100 gb ,a jak zrobię to po premierze to będzie ważyć 60? Przecież to brzmi bezsensu-no chyba że moja niewiedza mi źle szepcze do ucha.
 
Last edited:
O podpinam się pod to pytanie. Chociaż na logikę brzmi to bardzo dziwnie. Jak pobiorę grę wcześniej to będzie ważyć 100 gb ,a jak zrobię to po premierze to będzie ważyć 60? Przecież to brzmi bezsensu-no chyba że moja niewiedza mi źle szepcze do ucha.
Chodzi mi o to, że niektóre pliki pobierasz dwa razy - są one zaktualizowane w pierwszym patchu. Jeśli zaczniesz pobierać grę po premierze to ściągnie się mniejsza wersja, od razu z aktualizacją - strzelam 60 GB.
 
Chodzi mi o to, że niektóre pliki pobierasz dwa razy - są one zaktualizowane w pierwszym patchu. Jeśli zaczniesz pobierać grę po premierze to ściągnie się mniejsza wersja, od razu z aktualizacją - strzelam 60 GB.
Serio? No to chyba leci uninstall Cyberpunka :p
 
No właśnie byłoby to dla mnie pomocne ,bo internet też mam bardzo szybki (średnio przy pobieraniu CP 31 MB/s), ale dysk ,któremu cyberpunka zarezerwowałem ma już tylko 104GB (przed instalacją gry) ,czyli CP albo nie wchodzi ,albo wchodzi praktycznie na styk. Co mogę zrobić z systemowym ,aby zdobyć jeszcze odrobinę potrzebnego miejsca?
 
A czy jest możliwe (i zgodne z zapisami umowy) pobranie instalki gry w preload na innym komputerze i przeniesienie jej do instalacji na inny? Czy gra jest z automatu instalowana?
Mam limitowany internet i chciałbym grę pobrać u znajomego, oczywiście z mojego konta gog i później zainstalować u siebie.
 
Wersja z GOGa nie ma żadnych zabezpieczeń więc powinieneś móc pobrać grę i przenieść do siebie na dysku przenośnym.
 
Usuń pliki windowsa Rosomak. Często z aktualizacji i poprzednich wersji zostaje masa plików.
Post automatically merged:

Właściwości dysku -> ogólne ->oczyszczanie dysku -> oczyść pliki systemowe

Ewentualnie Ccleanerem, ale tylko pliki, rejestru tym nie czyść w Windows 10 :)
 
Wywal filmy 18+ :D
No dobra, ale wyciek scenki z Judy to ja muszę zostawić!
Usuń pliki windowsa Rosomak. Często z aktualizacji i poprzednich wersji zostaje masa plików.
Post automatically merged:

Właściwości dysku -> ogólne ->oczyszczanie dysku -> oczyść pliki systemowe

Ewentualnie Ccleanerem, ale tylko pliki, rejestru tym nie czyść w Windows 10 :)
Faktycznie zapomniałem o tym- zawsze to 5Gb więcej. Pamiętam ,że było jeszcze coś z folderem SoftwareDistribution. Będę musiał sprawdzić.

To jak to wygląda z tą premierą? Pobieram od razu wersję gry z day 1 patchem ,ale ważącą mniej? Bo nie powiem jest to ciekawe.
 
Top Bottom