GOG galaxy a Wiedźmin 3

+
GOG galaxy a Wiedźmin 3

Grę kupiłem w pudełku w sklepie. Po instalacji zainstalowałem GOG Galaxy i ściągnąłem DLC itp. Po jakimś czasie Wiedźmin 3 zniknął z "moich gier" i GOG tylko pozwalał na jej odpalenie. Aktualizacje zatrzymały się na 1.06 i nie ma opcji "aktualizacja" czy 'download extras". Przeinstalowałem GOG-a i Wiedźmina ale już łatkę startową musiałem ściągać ręcznie a kod z gry jest w/g GOG-a "użyty" więc nie mam możliwości nawet zaktualizowania do 1.06. Tutaj mały zonk - nie ma żadnych możliwości ściągnięcia patcha a podane w forum żródło zewnętrzne poraża transferem. Co robić ? Grę ukończyłem w wersji 1.06 i mógłbym odpuścić ale to chyba nie tak winna wyglądać obsługa gracza na platformie cyfrowej ?
 
Czy po zalogowaniu się na GOG.com loginem i hasłem, których użyłeś przy rejestracji swojej kopii gry, Wiedźin 3 znajduje się w Account -> Library?
 
Nie. Tylko z lewej strony jest jako zainstalowana i po kliknięciu pojawia się "Play". Wcześniej była w "Library".
 
Otóż po patchu 1,7 gra stała się nie grywalna dla mnie zostałem zmuszony przejścia na patch 1.06 ostatni, który był ok. Mam stare save z tej wersji, jednak po reinstalce i zainstalowaniu na nowo gry z dlc, gdy próbuje wczytać wyskakuje mi info o braku kilku dlc m.in. brody, i kilka questow. Odziwo wszystkie ściągnąłem z gog'a i teoretycznie je mam. Jak w ogóle na tym przeklętym gogu sprawdzić, które dlc są zainstalowane, bo gra na wersji 1.06 nie ma opcji zawartości dodatkowej nawet...
 
Spieszę donieść, że skontaktowałem się z supportem i okazało się, że był to "mały błąd na moim koncie".Teraz wszystko jest O.K.
 
Jarek138 czy mógłbyś napisać co dokładnie było nie tak z kontem? Czy było konieczne przeinstalowanie gry?
 
Mam identycznie jak kolega Jarek138. Kupiłem ostatnio nowy komputer i musiałem instalować gre jeszcze raz z tym że w gog galaxy po zalogowaniu gry nie ma już w bibliotece a aktywować gry nie mogę bo kod został już użyty.Jeśli ktoś miał już podobny problem i go rozwiązał bardzo proszę o pomoc.
 
Nie ma konieczności reinstalacji gry. Właśnie 3 raz zniknął mi Wiedźmin z listy gier. Za drugim razem po napisaniu do supportu pojawił się i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Mam wrażenie, że ma to związek z aktualizacjami.
 
Top Bottom