GOG Galaxy nie widzi DLC

+
Status
Not open for further replies.
GOG Galaxy nie widzi DLC

Witam,

Przesiadłem się ostatnio na Windows 10. Zainstalowałem na świeżo Wiedźmina 3. Pobrałem i zainstalowałem łatki oraz DLC "Serce z Kamienia". Wszystko było ok. Po premierze dodatku "Krew i wino" zainstalowałem patch 1.21 oraz dodatek. Niestety po instalacji nie byłem w stanie uruchomić gry z poziomu GOG Galaxy(zaszażony przycisk "Play"). Uruchomienie bezpośrednio z dysku było możliwe. Znalazłem gdzieś na forum, żeby spróbować zrobić kopie katalogu z grą, następnie usunąć ją z GOG i zaimportować. Niestety nie udawało się to do momentu, kiedy nie spróbowałem przenieść plików gry do lokalizacji gier klienta GOG(wcześniej Wiedźmina miałem zainstalowanego w Program Files/...). Udało się zaimportować grę, ale klient GOG Galaxy nie widzi DLC. 2 mniejsze "Nowa Gra +" oraz "16 darmowych DLC" pobrałem natomiast "Serce z kamienia" i "Krew i wino" GOG chce usilnie pobierać mimo, że po uruchomieniu gry oba dodatki są zainstalowane. Czy jestem jakoś w stanie to naprawić, tak żeby GOG zobaczył dodatki bez ponownej instalacji?

Problem rozwiązany:
Ponownie pozwoliłem GOG Galaxy pobrać oba dodatki... i pojawiły się w kliencie GOGa.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom