GOG Galaxy - Nie zapisuje screenów z Wiedźmina 3 GOTY

+
GOG Galaxy - Nie zapisuje screenów z Wiedźmina 3 GOTY

Cześć, mam następujący problem otóż nie działają mi screeny w GOG Galaxy. Podczas gry w Wiedźmina 3 chciałem sobie w końcu złapać kilka ładnych widoczków bez zabawy z Anselem od Nvidii, jednak gdy naciskam f12 to nic się nie dzieje. A screeny się nie zapisują, sprawdzałem w dokumentach w folderze GOG Galaxy itd. i był on pusty, na dysku D na którym to mam zainstalowanego Wiedźmina w folderze GOG Galaxy również wszystko przeszukałem i screenów nie znalazłem. Ma ktoś podobny problem? Czy ta funkcja w ogóle działa czy to tylko na razie taki pic na wodę?
 
A dźwięk jest podczas wciśnięcia i przytrzymania f12? (taki dźwięk jak się zdj robi)
Rozumiem, że posiadasz wersję 1.2 Goga (najnowsza jest bodajże 1.2.6)

PS
Documents\GOG Galaxy\Screenshots\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY się nie zapisuję u Ciebie czyli...
 
Last edited:
Nie ma żadnej reakcji ani dźwięku, ani w rogu nie pojawia się info że screen został wykonany. GOG mam w wersji 1.2.6 jednak na czystej 1.2 też screeny nie działały. Nie wiem co mogło się zepsuć, a nie chce mi się prawdę mówiąc wszystkiego od nowa instalować.
 
To może F12 nie działa :p A tak na serio to nie wiem...może coś w ustawieniach Goga? Po aktualizacji 1.2 powinno działać...
 
Działa działa, Uplay i Steam bez problemu screenuje :D A w ustawieniach to praktycznie nic nie ma odnosnie screenów jakby to była jakaś funkcja widmo, no ale nic poczekam najwyżej do kolejnej aktualizacji, jak nic się nie zmieni to napiszę bezpośrednio do supportu. Tak czy siak dzięki za poświęcony czas i za próbę pomocy. :D
 
witcherfan100;n8469410 said:
Działa działa, Uplay i Steam bez problemu screenuje :D A w ustawieniach to praktycznie nic nie ma odnosnie screenów jakby to była jakaś funkcja widmo, no ale nic poczekam najwyżej do kolejnej aktualizacji, jak nic się nie zmieni to napiszę bezpośrednio do supportu. Tak czy siak dzięki za poświęcony czas i za próbę pomocy. :D

A może być jeszcze jedna rzecz...kiedy wciskasz F12 xddd Bo aby zrobić screena trzeba wcisnąć Shift + Tab i w momencie gdy pojawią się okienka goga chatu itp to w tedy trzeba F12 wcisnąć dopiero :p Nawet u dołu ekranu będziesz miał podpowiedź, że F12 robi screeny xD (Oczywiście trzeba przytrzymać chwilę F12 aż usłyszysz dźwięk zdjęcia) :p
PS Nie jestem pewien ale chyba Nakładka w ustawieniach goga musi być włączona ale może bez niej też da radę.
 
Last edited:
Top Bottom