GOG Galaxy Problem

+
GOG Galaxy Problem

Witam od około 2 tygodni walczę z Wiedźminem 3 a dokładniej z GOG Galaxy przy probie otwarcia wyskakuje błąd " GOG Galaxy Error- [h=1]Essential components needed to start GOG Galaxy are missing[/h] Z GOG Galaxy zawsze miałem ten problem ale zawsze odpalałem go poprzez wpisanie kodu :sc delete GalaxyClientService" jednak kiedy kupiłem dodatek Serce z Kamienia i zaktualizowałem gra już nic nie pomaga ogóle nie chce się Włączyć ciągle wyskakuje ten błąd próbowałem ponownej instalacji instalowania biblioteki Microsoft Visual C++ aktualizacji oraz wyłączania Avasta a nawet zamiany go na inny program próbowałem tez wielu innych rzeczy z zagranicznych forum ale żadne z tych rozwiązań nie dało żadnego efektu :( robiłem wszystko co możliwe na internecie jednak nic nie pomaga pisałem na innych forach ale również nikt nie miał żadnego pomysłu.
Jeśli ktoś miał podobnie i wie co możne być przyczyna byłbym wdzięczny za pomoc bo szczerz to już zaczynam wątpić czy odpalę kiedyś ten GOG Galaxy i zastanawiam się nad kupnem PS4 bo wiedźmin 3 to naj gra :D :D :D
 
Próbowałeś odpalać W3 przez flaki? W folderze chyba x86 jest plik "Witcher3.exe", nim spróbuj, jeśli tego nie zrobiłeś.
 
Kubolmen dzięki kolego takie odpalenie zadziałało i gra działa :D :D teraz tylko będzie problem jak będę chciał zainstalować dodatek krew i wino bo myślę ze bez GOG Galaxy się nie obejdzie a ten program nie chce się w ogóle włączyć :( Ma ktoś jakiś sposób czy zainstaluje dodatek bez GOG Galaxy ?
 
Przez GOG Galaxy to ewentualnie łatki możesz ściągać (chociaż chyba i tak W3 już wsparcia nie ma), ale aktualizacje ręcznie można również z gog.com sobie załatwić. A tak swoją drogą, GGalaxy przeinstalowywałeś, nie?
 
Grę mam w wersji 1.31 i zainstalowany dodatek Serca z Kamienia :) Chciałbym jeszcze Krew i Wino ale nie wiem czy bez odpalania GOG Galaxy (który nie chce się włączyć) da się pobrać i zainstalować ten dodatek ? GOG Galaxy przeinstalowywałem już parę razy i jedyna szansa to ze włączy się on po ponownym zainstalowaniu na początku chociaż ten jeden raz :D :D :D
 
fagasa;n8147890 said:
ale nie wiem czy bez odpalania GOG Galaxy (który nie chce się włączyć) da się pobrać i zainstalować ten dodatek ?
Jeśli odpalasz z zewnętrznego instalatora GOG-a, to co GGalaxy do tego, co ty robisz, to nie jego sprawa.
 
Gre odpalam przez folder witcher.exe a GOG Galaxy wogole nie chce sie włączyć i tak sobie gram :) Pytanie czy dodatek krew i wino będę mogl jakoś pobrac ze strony lub gdzies indziej bo GOG odpada nie włączy sie. :/ jesli ktos ma jakiś pomysł to byłbym bardzo wdzięczny :)
​​​​​​
 
fagasa;n8182380 said:
Gre odpalam przez folder witcher.exe a GOG Galaxy wogole nie chce sie włączyć i tak sobie gram
U mnie GGalaxy normalnie w tle działał (osiągnięcia zapisywał itd.). Aczkolwiek normalnie funkcjonował, więc może u ciebie faktycznie nie działa.
fagasa;n8182380 said:
Pytanie czy dodatek krew i wino będę mogl jakoś pobrac ze strony lub gdzies indziej bo GOG odpada nie włączy sie
kubolmem;n8149490 said:
Jeśli odpalasz z zewnętrznego instalatora GOG-a, to co GGalaxy do tego, co ty robisz, to nie jego sprawa.
Z gog.com ściągnij.
 
Top Bottom