Góra powyżej zamku Cracha

+
Góra powyżej zamku Cracha

Jest tam w ogóle coś? Da się jakoś wejść? A może tam rozgrywa się scena gonitwy Geralta i Cerys i nic ponad to? To chyba jedyna góra w całej grze na którą nijak nie udaje mi się wspiąć - od strony zamku są niewidzialne ściany, od innych stron włażę niby wysoko ale zawsze w końcu spadam.
 
Last edited:
Nie, nie chodzi mi o znak zapytania, po prostu wlazłem już na wszystkie szczyty na Ard Skellig oprócz tego i mnie to wkurza :)

Poza tym widać tam na mapie coś jakby jakiś budynek. Ma ktoś może save'a zaraz sprzed uczty w Kaer Trolde? Sprawdziłbym jedną rzecz.
 
Last edited:
Poza tym widać tam na mapie coś jakby jakiś budynek. Ma ktoś może save'a zaraz sprzed uczty w Kaer Trolde? Sprawdziłbym jedną rzecz.
Udało mi się sprawdzić wolną kamerą, nie ma tam nic poza torem wyścigu. Tamte konstrukcje na mapie to pewnie most czy coś podobnego. A podczas samego wyścigu mapa jest zablokowana :/
 
A można np. olać wyścig i sie na spokojnie rozejrzeć? :) Bez sensu że odcięto dalszy dostęp do tego miejsca :/

Wolna kamera?

Ponawiam prośbę o save'a sprzed wyścigu, jakimś dziwnym trafem mój najbliższy jest jeszcze w Novigradzie i nie mam w nim nawet pieniędzy na podróż :(
 
Last edited:
Dzieki za save'a.

To co widać na mapie to faktycznie most.

Próba zejścia ze szlaku zazwyczaj kończy się tym, że Geralt nagle dostaje zawału, ale mimo to na sam szczyt udało się wejść. Najpierw dobiegłem do topora jako pierwszy, ale go nie wyjąłem i wspiąłem się na górę. Potem zszedłem na dół, Cerys czekała koło topora, ale ni wyciągnąłem go, tylko wróciłem z powrotem do Yen i ekipy czekającej z nią, po czym skierowałem się w stronę zamku, a wtedy kolesie stwierdzili, że zszedłem z trasy więc przegrałem po czym nastąpił powrót na ucztę.

Nie udało się zejść z góry inną stroną i porzucić tym samym zadanie, choć już po powrocie do zamku da się to zrobić.
 
Last edited:
Może i lekko odkopuję, ale na tamtejsze szczyty łatwo można dostać się drogą wodną :p Wyskoczyć z łódki na brzeg, a następnie na zmianę wbiegać i wskakiwać coraz wyżej.
 
Top Bottom