Gothic

+
Gothic

Myślę, że jak był temat o Władcy Pierścieni, to równie dobrze może być o Gothic. Jaki jest według ciebie najlepszy Gothic?
 

SaLi

Forum veteran
Dodatki oddzielnie?W sumie to ja bym dal Noc kruka razem z G2 b oddzielnie sie raczej zagrac nie da, a dopiero razem daja naprawde fajna historie ;D
 
No ale komuś na przykład podobała się podstawowa gra, ale dodatek był do niczego, tylko straciło się pieniądze, to lepiej zostawic oddzielnie.
 

Jimp

Forum veteran
Nie lubię Gothic a ... nawet nie cierpię ... nie powiem czemu ... po prostu odrzuca mnie ... i powiedziałem sobie że nie będę grał w tą SZWABSKĄ GRĘ . ( Szwab to tylko określenie Niemca zamieszkującego tereny Szwabii , nie jest w tym nic obraźliwego )
 

SaLi

Forum veteran
To w takim razie dodaj jeszcze opcje G2+Noc kruka bo ja z braku laku zaglosowalem na G2, a chcialbym wlasnie na takie polaczenie :p@JIMPSzwabska gra, ale rrrrrobiona w RRRRadomiu ;DPrzeciez po PL do Ciebie pisza i mowia.Rownie dobrze ktos nie bedzie gral w Wiedzmina bo nie lubi "zabojadow" ;D
 

Jimp

Forum veteran
@ S@LiTo tylko złudzenie abyśmy zapomnieli o tym że robili to nasi zaborcy :peace:@ AALARON :wall: Też Cię nie lubię , nie musisz tego okazywać ... Poprosze o dodanie do ankiety : " Nie Lubię Gothic a w ogóle "
 
Hmm... Nie mam G3, a więc czy poszłoby mi na laptopie?Mój sprzęt to:Core2 Duo T8300 2.4 GhZNVIDIA GeForce 8600M GS 512 mb2 GB RAMDirectX 10@JIMPDodałem
 

Jimp

Forum veteran
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=h3R&q=Gothic+3+Wymagania&btnG=Szukaj&lr=A to powiedział mi wujek google jak go zapytałem .
 
Olol said:
Hmm... Nie mam G3, a więc czy poszłoby mi na laptopie?Mój sprzęt to:Core2 Duo T8300 2.4 GhZNVIDIA GeForce 8600M GS 512 mb2 GB RAMDirectX 10
Do w miarę "komfortowego" grania (ok. 20 klatek na sekundę) na średnich ustawieniach graficznych i w rozdzielczości 1024 na 768px niezbędny jest komputer wyposażony przynajmniej w procesor Athlon 64 X2 3600+, 1.5 GB RAMu i kartę graficzną klasy GF 7600GT.
Ja się na sprzęcie nie znam, więc posłużę się cytatem z Elkandera, z recenzji G3 autorstwa Ketha. Pójść - pójdzie.
 
@JIMPSzukałem w wujku Google, ale on mi różnie mówił, raz, że działa na laptopie, raz, że nie :dead: to nic :-\.
 
Ja grałem w pierwszą część grubo po 2-ójce ,i jedynka miała klime ;)Nie wiem z czego to wynika ,może z tego że jesteśmy jakimś "robakiem" zamkniętym w jakiejś bańce i musimy dojść do czegoś z niczego.
 
Ja lubię GothicaTy lubisz GothicaOn/Ona/Ono lubi Gothica.My lubimy Gothica.Wy lubicie GothicaOni/One lubią Gothica.Ale i tak najlepsza jest dwujka plus dodatek!!
 
Top Bottom