Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

+
Tym którym wywala spróbujcie np. zmienić cienie na niskie. Ubytek jakości żadny ale ponoć pomaga - dwóm znajomym pomogło.
 
Tego typu rady od supporta dostało wiele z nas i nic to nie pomogło
Właśnie tym większe było moje zdziwienie, że gra przestała wariować


piszcie w profilu albo w opisie problemu przynajmniej minimalną konfigurację sprzętu
i7-4790K (bez OC), 16 GB RAM, ASUS GTX 970, driver 353.06, Win 7 HP 64bit. Ostatni patch faktycznie poprawił sytuacje lecz nadal miałem ten problem (co 40-50 min w Novigradzie częściej). Po zmianie przestało. Moje zdziwienie 100% ponieważ uważałem, że nic to nie zmieni.
 
U mnie przy specyfikacji r9 280 8gb ram i5 3470 po 5 minutach gry pojawia sie czarny ekran i słychać tylko dźwięki... Nie da się kompletnie grać.Jakimś cudem gra działała przez cały dzień jakiś tydzień lub dwa temu więc zdążyłem przejść przez biały sad ale dalej gra jest niemożliwa.
 
na imac-u 5k z kartą AMD Radeon R9 M295X (bootcamp) gra wywala glównie podczas walki, najnowszy patch nie pomogł ;/
 
witajcie, specjalnie się zarejestrowałem by to napisać, grałem na his radeon 6670 ale wywalało, jednak to była wina karty, zmieniłem więc na msi radeon 285 gaming , grałem kilka godzin, sporo, aż wczoraj wywaliło mnie po raz pierwszy w epizodzie "po omacku" przy walce przy szczelinach zimna.. Pierwszy raz, jednak zawsze.. Zmiana ustawień nie pomagała, temperatury 60 stopni, patch do 1.3. i nic. Pomogły najnowsze beta stery dla AMD - edycja wiedźminska że tak powiem, przeszedłem od razu bez problemu na uber, gram dalej. Pozdro
p.s. przeczytałem wszystkie 250 postów w tym temacie.. :)
p.s. 2 w dalszym etapie gry wywala dalej (bardzo dziwne dlaczego dopiero po kilkunastu godzinach grania)
 
Last edited:
Jak mogę manualnie pobrać wszystkie patche oraz DLC skoro na stronie Wiedźmina jest tylko patch 1.01 dostępny ?
 
SLABO!!! kupilem nowa karte nowy zasilacz dokupilem ram i to wszystko dla wiedzmaka serce peka!! dzien pogralem wszystko hulalo az milo i nagle ...jeb! w tej samej lokacji wywala i juz myslalem ze moze cos nie tak ze strerami( nowy sprzet ) moze chlodzenie nie takie, zabawa z roznymi programami monitorujacymi , moze jednak gra ma tak olbrzymie wymagania ze powinienem zjechac do min w ustawieniach i co i zjechalem i co i nic gra ma mnie nadal w dupie i bym to olal gdyby tu chodzilo o ta stowke na gre, poprostu zapomnial bym o wiesmaku ale.... gruba kasa poszla na sprzet ktory bez wiesmaka do niczego mi nie potrzebny 5 dni walki i w koncu mnie olsnilo JESTEM IDIOTA nabitym w butelke wydalem prawie cale miesieczne uposazenie na gre ! lol tzn na cos co ma byc gra! na poczatku przez te cale 5 dni szukalem problemu w sprzecie w konfiguracji i sofcie bo producent podal takie wymagania ze zglupialem i nawet mi do glowy nie przyszlo ze przy takich wymaganiach moze to byc zwykly bubel stery qfa rozne i beta w koncu i dupa podkrecalem i karte i procka na granicy przegrzania co pewnie sie predzej czy pozniej negatywnie odbije. A moj brat zapodal sobie PS4 i sie ze mnie smieje jest zadowolony bryka na jaskolce cos okolo 37 lvl a mnie jasny szlag trafia

MB asus F2A85M
AMD A8 5600K cooler Akasa
GPU Asus STRIX R9 285 2GB
PSU CORSAIR CX750M
8GB Ram 1600
Obudowa Zalman Z11+
SSD 128
HDD 500 ( jakis standardowy sprzed kilku lat )
Win 7 x64
 
Last edited:
Zastosowałem się do tego,zrobiłem zgodnie z poleceniami i dupa ! Jestem wręcz wkurwiony postawą REDów i dla mnie to jest zawód roku.Jak można dać mi bezczelnie grę za 120 zł która nie działa!!!!
 
xxufoxx kupiłem tez specjalnie grafikę, taką samą r9 285 msi , no i wywala mnie także ale tylko podczas walki, gdy Gerald zadaje cios, miałem tak tylko podczas 3 walk, zawsze w tym samym miejscu, poza tym mogę biegac itp i nic się nie dzieje. Dwie walki udało mi się przejść gdy wyłączyłem przeglądarkę, zbiłem ją tez z managera zadań, i wyłaczyłem cienie i uruchomiłem jako administrator, z rana spróbuję tak przejść 3 walkę na której mnie właśnie wywaliło. Jako ciekawostka, gdy wywala mnie do pulpitu , to wywala tez chrome, także nie odpowiada i musze zbić, a w tle zawsze leci jakieś weeb tv , 2 razy pomogło.
edit. przeszedłem za 1 razem kolejny pojedynek bez wywalenia i znów grałem 2 godziny, aż sporo walk stoczyłem.. wyłączam bo czas spac.
 
Witam, również miałem problem z wywalaniem do pulpitu. Bez żadnych błędów, gra po ok 10-15 minutach wychodziła do pulpitu i trzeba było ją wystartować od nowa. Jednak wczoraj pograłem pół dnia bez ani jednego wyjścia do pulpitu. Nie wiem która z czynności, jakie wykonałem na to wpłynęło, ale piszę co zrobiłem: powrót do fabrycznego taktowania procesora, uruchomienie Wiedźmina z prawami administratora z folderu x64, w postprocesing zmieniony z HBAO+ na SSAO i ilość klatek ustawiona na nieograniczoną. Po tych zmiana gra chodziła jak złoto bez błędów. Ustawienia mam miks uber i wysokich, hair works chyba wyłączone, albo zmniejszone już nie pamiętam. Konfiguracja mojego komputera to:

Intel Core i5-3570K
Patriot Intel Extreme Masters 2x8GB DDR3 1866MHz
ASRock Z77 EXTREME4
MSI GTX 770, 2GB DDR5
Dysk SSD 250GB


 
Witam,
Wielowątkowość tego tematu jest już wszędzie "maglowana" :)
http://forums.cdprojektred.com/thre...estał-odpowiadać-ale-odzyskał-sprawność/page6

-----------------------------------------
Specyfikacja : Intel Core i7 4770K - ilość rdzeni i wątków 4/8 ; Płyta główna MSI Z87-G45, RAM 8GB 2400Mhz Kingston Hyper; Grafika MSI GeForce GTX970 4GB; OS Windows 7 Prof. 64bit; dysk: OS na SSD 128 GB OCZ 512/550; dane na WD 1TB, Monitor ASUS PG278Q g-sync.
 
Last edited:
jejku troche bylem za bardzo poirytowany jak pisalem tego poprzedniego posta choc fakt jest taki ze boli . Jednak trzeba przyznac ze gra to prawdziwe cacko i bede czekal na wlasciwe rozwiazanie ( byc moze wlasnie patch 1.6 - Thnx Hefajstoss ) - tylko czekal - bo wydaje mi sie ze wszystko juz zrobilem co bylo z mojej strony do zrobienia ( jeszcze tylko chroma wywale ale nie sadze zeby to pomoglo :p ) Pozdrawiam



Miciur jakie masz stery ??? koncowe czy beta ?
 
Last edited:
U mnie gra zawiesiła się po raz pierwszy na wersji 1.05 podczas rozmowy z wiedźmą / Keirą Metz
w tej jej podziemnej łaźni (tylko grafika, dialog się odbywał, ale tylko dźwięk),
po czym zupełnie wyrzuciła do pulpitu bez żadnego komunikatu.
To błąd w głównym wątku, więc praktycznie uniemożliwia dalszą grę...

Swoją drogą to bez sensu, że oznacza ją jako handlarza na mapie,
skoro nie da się tam zwyczajnie dojść, bo jest na innym poziomie...
 
Top Bottom