Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

+
Mi dalej nic nie pomaga,żaden patch,zapory,podkrecanie,wszystko co zostało wymienione mi wciąz nie pomogło :( Ktoś wie jak rozwiazac problem?
 
Mi dalej nic nie pomaga,żaden patch,zapory,podkrecanie,wszystko co zostało wymienione mi wciąz nie pomogło :( Ktoś wie jak rozwiazac problem?

Sprobuj tych sterow ( 347.52) generalnie spróbujcie wgrać sterowniki które były /są najstabilniejsze u was na kartach. Aha ja nie instalowalem nvidia geforce experience, więcej Z tym problemów jak pożytku
 
Ja mam problem taki , że gdy kończe samouczka (walke) jest scenka z kukła , kończy sie i crash do puplitu bez żadnego błedu tylko poprostu gra się zamyka. Próbowałem wszystkiego już i dalej nic . Gdy wcisne wczytaj gre to jest loading screen i crash . Miał ktoś może podobnie ?
 
Last edited:
Tery, ja nie napisałem, że macie uwalone karty ;pStery nie są złe. Ja jakoś na nich gram i mi nie wywala.
 
U mnie od czasu do czasu wywali na pulpit nie wiadomo z jakich przyczyn , a teraz nawet mi zapisy gry pousuwało i trzeba około godziny nadrabiać ;/
 
U mnie na i5 i GTX 970 (po OC) zaczęło wszystko działać idealnie, ani jednego wyrzucenia do puplitu. Ostatecznie ustawiłem tylko FPS na nieograniczony z wcześniejszych 60. Niestety zbiegło się to patchem 1.03 i nie wiem w końcu czego to zasługa, w każdym bądź razie jest dobrze :) Co prawda nie grałem na raz dłużej niż 2 godziny, ale to i tak sporo. Stery nvidia najnowsze.

PS: żebym tylko nie wykrakał, ponieważ własnie teraz podczas pisania tego posta zrobił mi się black screen i następnie komunikat, że sterownik Nvidia odzyskał sprawność, a wcześniej mi się to nie zdarzało :)
 
Z przykrością muszę stwierdzić, że sposób o którym pisałem wcześniej przestał działać. Znowu wyrzuca w pulpit ..
Pobrałem teraz ręcznie patcha i zaczynam walkę z wyrzucaniem od nowa ..
 
Jeśli macie fabrycznie podkręcane karty, to spróbujcie obniżyć taktowanie w MSI Afterburnerze. U mnie poskutkowało dopiero zjechanie o 150 MHZ na rdzeniu. Wczoraj grałem 10 godzin bez żadnego crasha, gdzie wcześniej, ale już po patchu 1.03 5 minut było chyba najdłuższą sesją. Gram ta sterach dedykowanych pod GTA V i jedyne miejsce gdzie mi coś przycina, to jest scenka w której Jaskier przypomina co robiliśmy przy wczytywaniu gry.
 
Posiadam GTX 660 Ti OC, karta ma opcję boost i dodaje sobie mocy w przypadku "zadyszki" , być może tutaj leży problem.
Możecie powiedzieć którą wartość w OC Guru należy obniżyć o 150 Mhz ? (screen poglądowy)

 
Last edited:
Ciekawe, że gra przed tym patchem 1.03 gra działała normalnie. Potem wgrałem patch 1.03 i tą modyfikacje od kolorów i zaczęły się problemy z wywalaniem. Tzn dźwięk był a Wiedźmin się minimalizował i nie dało przywrócić. Zainstalowałem wersję od nowa (mam wersje ze Steam) i póki co chodzi bez wywaleń.Stąd pytanie, czy Ci którym wywala mają tą modyfikację od kolorów?
Support odpowiada w moim przypadku błyskawicznie, ale na chwilę obecną poradzili odinstalować patch 1.03 - czego nie zrobię, poczekam na kolejną łatkę:)
 
.Stąd pytanie, czy Ci którym wywala mają tą modyfikację od kolorów?

Nie mam zadnych modyfikacji czy to wieska czy komputera (OC) a na sterach dedykowanych , wywala gre czasami rowniez sterowniki , a kilka razy nawet podczas przegladania netu
 
Mam ten sam problem z wyrzucaniem do pulpitu często wraz z informacją o awarii sterownika. Spełniam zalecane wymagania sprzętowe. Ponadto mam problemy z płynnością podczas poruszania. Co parę sekund widać wyraźne "przeskoki" obrazu.
 
Last edited:
Jakimś dziwnym magicznym sposobem obniżenie zegara o 10 Mhz pomogło. Mało tego zwiększyła mi się liczba FPS-ów. Nie mam pojęcia o co chodzi ale mam ustawione wszystko na uber , wyłączone Hairworks oraz cienie i dystans na high. Zrobiłem 2 sesje po ok. 1,5h i zero wyrzucania przy FPS-ach rzędu 50-65.
Dziwne to wszystko ale ważne, że działa :)
 
U mnie patch 1.04 sytuację poprawił minimalnie. Da się pograć 10 minut bez crasha. Jedynym skutecznym sposobem pozostaje obniżenie taktowania rdzenia karty.
 
Tak jak wyżej, patch 1.04 w kwestii wyrzucania nic nie naprawił. Wystarczyło, że odpaliłem grę bez obniżania taktowania i po 5-10 min miałem crash. Następnie obniżyłem taktowanie o 10 Mhz i po tym zabiegu grałem około 1,5 h bez przerwy i bez crash'a.
 
1.04 nic nie naprawia a przeciwnie dodaje mase nowych bugów... straciłem własnie 3h gry bo z bugował się dzwięk muzyka zapętliła się na tej z głównego menu w dodatku tak głośno, że zagłusza wszystko inne, restarty gry wczytywanie savów itd nic nie daje... wie ktoś czy można zwrócić tejn badziew do sklepu ? gra jest nie grywalna a nie zanosi sie by redzi chcieli naprawiac błędy skoro patch 1.04 dodaje takie rzeczy jak ogromne ochydne i z 4 liter wyjęte okienko lootowania zamiast naprawić błędy uniemożliające granie a nawet ukończenie gry... i tak gra crashuje się 3 razy tyle na 1.04 co na 1.03...
 
Top Bottom