Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Jak na razie post użytkownika cbool222 jest najbardziej sensowny. Zawiera wszystko - cytaty, linki do wywiadów oraz dokładne rozpisanie sytuacji. Nic dodać, nic ująć. Rzeczywiście wypowiedź pana Iwińskiego dla Eurogamer nie jest wystarczająca i wypadałoby żebyśmy dostali więcej treści.
 
@Singami - ty jesteś zamknięty na logiczne argumenty. Jeśli mówię o tym, że firmom z branży growej nie bardzo się opłacają takie przyjacielskie relacje, to nie mam na myśli, że nie powinni takich relacji budować. Otóż firmy budują dobry wizerunek, ale zza grubej PRowej szyby, dystansując się do swoich klientów, bo to jest bezpieczniejsze.

Ta histeria pokazuje, że nawet jeśli firma traktuje graczy po przyjacielsku, to gracze NIE traktują w ten sam sposób firmy! U graczy rodzi się postawa roszczeniowa, a nie przyjacielska! Sami teraz nagle wychodzą z retoryką klienta! Tak, klienta, którego straszna firma chce do cna wykorzystać!
 
Last edited:
Zauważmy, że logika jest przereklamowana. Będę ich bronił bo w mojej ocenie nie zrobili nic złego. Wszystko kręci się wokół pieniądza. Nie potrzebujemy anachronicznych wiedźminów ani anachronicznym twórców wiedźminów. Zrobili brzydko, ale każdy robi brzydkie rzeczy. Niech posiadaczom kolekcjonerki na Xbona pójdzie na zdrowie. Grajcie sobie w Gwinta z kolegami, płacicie za grę z gorszą grafiką i płacicie więcej.
 
Łał. Dzień nieobecnośći na forum, a tu taka burza.
Słabo to wyszło i sam czytając newsa raczej się zdziwiłem, bo miało nie być specjalnego traktowania platform. Jakieś oficjalne stanowisko w tej kwestii Redzi zajęli, czy jeszcze nie?
 
@Singami - ty jesteś zamknięty na logiczne argumenty. Jeśli mówię o tym, że firmom z branży growej nie bardzo się opłacają takie przyjacielskie relacje, to nie mam na myśli, że nie powinni takich relacji budować. Otóż firmy budują dobry wizerunek, ale zza grubej PRowej szyby, dystansując się do swoich klientów, bo to jest bezpieczniejsze.

Otóż ta histeria pokazuje, że nawet jeśli firma traktuje graczy po przyjacielsku, to gracze NIE traktują w ten sam sposób firmy! U graczy rodzi się postawa roszczeniowa, a nie przyjacielska! Sami teraz nagle wychodzą z retoryką klienta! Tak, klienta, którego straszna firma chce do cna wykorzystać!

Firma rzekła słowo: taka sama zawartość na wszystkich platformach- swoim konsumentom, z którymi wcale i obustronnie nikt nie jest związany w żadnym sensie również w sensie przyjacielskich relacji (?) nikt się nie dystansuje! (?), i firma słowo złamała.
 
Last edited:
@nocny
Tu chodzi o coś innego... Jak "przyjaciel" zaproszony na piwo powie, że nie może, bo np. idzie na urodziny do ciotki, albo, że z dziewczyną się umówił - a gdy ty idziesz sam na piwo do pubu i widzisz, jak tam z jakimiś znajomym siedzi i pije piwo... to tu jest coś nie tak = wystarczyło by powiedzieć, wiesz co sory jestem już umówiony....

Roszczenia zawsze w takich przypadkach się mogą pojawić, to ludzkie.

Ale tak na prawdę chodzi o to, że ludzie się boją, że z CDPR, które jako tako liczy sie z fanami i graczami, że ta firma, która robi b. dobre gry i ma sensowne podejście do klienta (tak klienta) Może się zmienić...
Bo co to jest tak na prawdę 2x talia i mapa... nic... bo to jest takie małe coś... (Choć ludzie zbierający EK nogi by się tu ze mną nie zgodzić... prawda?)
JA zamówiłem EK na PC (nie zamierzam z niej rezygnować)... ale zamówiłem też na GOG-u.... Powody dla których zamówiłem pierwszą EK jakiejkolwiek gry pisałem już wcześniej.

Wybrałem min. na PC - bo ta platforma jest mi bliższa - poza tym wszystkie EK miały mieć to samo....Ale miałem wybór - wybór z propozycji, jakie mi zaproponowano Gdyby wypuszczenie pre-orderów było dziś... to nie wiem jaką decyzję bym podjął... jako, że na gog-u mam już wersję PC....
Może dla tej większej zawartości zamówiłbym EK na Xboxa, a może nie... Tego się nie dowiemy prawda :) bo ktoś zadecydował za nas - za graczy..

To albo Konsumenci mają wybór (świadomy) albo go nie mają...

Konsumenci raczej to wybaczą... bo zależy im na tym właściwym produkcie... na grze, która (ja w to szczerze wierzę) będzie genialna :)
Ale moja EK jest nie pełna... Chciałem jeszcze zamówić EK na CP2077.. ale mam jeszcze trochę czasu i poczekam co przy pre-orderach Redzi wówczas powiedzą...
 
@ygethmor - Nie neguję opinii. Człowiek na forach jest anonimowy. Ty nie znasz mnie, ja nie znam ciebie. Chodzi jednak o ten rodzaj forumowej bytności, który sprawia że człowiek przestaje być anonimowy w tym konkretnym miejscu.

Forumowa bytność. Taaak, te kochane fora i ich gwiazdy...
Nabijamy punkty!

Po części się z Tobą zgadzam. Histeria i amok jest nie na miejsce, jednakże dalej uważam, że w kwestii tego tematu popełniono błąd. To o czym piszą i tu i na zagranicznych forach to nie objaw masowej choroby tylko konsekwencja polityki jaką prowadzi o dawna CDRED. Kreacja wizerunku i nagłe ok - jest inaczej.
To najbardziej rozjuszyło ludzi.
 
Firma rzekła słowo: taka sama zawartość na wszystkich platformach- swoim konsumentom, z którymi wcale i obustronnie nikt nie jest związany w żadnym sensie również w sensie przyjacielskich relacji (?) nikt się nie dystansuje! (?), i firma słowo złamała.

Rzekła. A firma ta produkuje gry. I na wszystkich platformach owa gra będzie miała taką samą zawartość.
 
Last edited:
Jeszcze do mojego długiego postu dodam jedno zdanie, bo bardzo mi się spodobało. Jest parafraza popularnego w tych kręgach zdania: "Kontent jest Kontentem, wirtualny czy prawdziwy, nie ma różnicy. "
 
Od kilku dni widzę*na profilu na Facebooku podśmiewki z tego, że uważacie się za tych, co dają*wszystkim równo, a przestaje tak być. Nie idźcie tą drogą. Skoro macie się za porządnych, to dajcie każdemu to samo. Prawda jest taka, że każda edycja standardowa i każda edycja kolekcjonerska powinna różnić się tylko kopią gry przeznaczoną na daną kosnole/pc.

CDPR wtapiacie!
 
@Hostile nie kręć kolego: W często cytowanym ostatnio wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer jeden ze współzałożycieli CD Projekt RED, Marcin Iwiński, został zapytany o ewentualną współpracę z Sony lub Microsoftem w kwestii ewentualnej ekskluzywnej zawartości w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie. W końcu gra na ubiegłorocznym E3 została pokazana na konferencji giganta z Redmond. "Traktujemy wszystkich graczy jednakowo. Nie dostarczymy zawartości na wyłączność żadnej z platform, ani nie opóźnimy premiery gry na którejś z nich, bo ktoś nam za to zapłacił."

Mapa i karty są tylko na jednej platformie wiec i są jakby nie patrzeć na wyłączność, ba pojawiły się jak filip z konopi po ówczesnej prezentacji zawartości na tę i tę platformę.
 
Last edited:
@Łukash @cbool222 - Tak, jest właścicielem, ale chodzi o formę wypowiedzi.

@RockPL - w sumie po tym szitsztormie to pewnie CDPR rzeczywiście zacznie się zmieniać, bo jak widać nie da się budować firmy na tak niepewnym gruncie. Coś czuję, że każdy kolejny wywiad to będzie mniej luzu, a więcej przygotowanej, nieciekawej papki.

Przez was rzeczywiście może się skończyć polityka darmowych dodatków, nie krojenia gry na DLC, czy takich innych, BO TO SIĘ NIE OPŁACA! Po co firma ma coś takiego robić, skoro jedna pomyłka przekreśla to wszystko w oczach ich fanów?
 
Last edited:
Rzekła. A firma ta produkuje gry. I na wszystkich platformach owa gra będzie miała taką samą zawartość.

...a Ty wciąż nie pojmujesz, że nie o grze mowa, a o jej EK. Nie mowa o firmie produkującej grę, a o jej opinii, która została nadszarpnięta.
 
Last edited:
Forumowa bytność. Taaak, te kochane fora i ich gwiazdy...
Nabijamy punkty!

Po części się z Tobą zgadzam. Histeria i amok jest nie na miejsce, jednakże dalej uważam, że w kwestii tego tematu popełniono błąd. To o czym piszą i tu i na zagranicznych forach to nie objaw masowej choroby tylko konsekwencja polityki jaką prowadzi o dawna CDRED. Kreacja wizerunku i nagłe ok - jest inaczej.
To najbardziej rozjuszyło ludzi.
Bardziej to ze jak cos ktos otrzymuje za darmo jakis czas to póżniej uważa ze to jest jego niezbywalne prawo, tzn postawa roszczeniowa jak napisał nocny.Może i rzeczywiscie lepiej byłoby żeby CDPR byl jak inni AAA developerzy nie było by takich dram tylko gracze by łykali gry z exclusive dlc etc bez postawy roszczeniowej.

Wole osobiście exclusive merchandise od exlusive DLC.
 
Nie wybielajcie całej sytuacji i nie usprawiedliwiajcie CDP, bo tylko dolewacie oliwy do ognia.

Jak dla mnie sytuacja jest w lekko ciemnawych odcieniach szarości. Mi akuratnie zależy na dodatkach. Dostanę to, za co zapłaciłem.Sytuacja jest jednak nieco inna - Pan Marcin Iwiński brzydko mówiąc niestety wszystkich swoimi słowami z maja/czerwca okłamał. Trzeba pamiętać, że są też najwierniejsi kolekcjonerzy, którzy są z Wiedźminem od początku i zamówili najbogatszą edycję bez względu na cenę.

Ogółem:
Ja z Wiedźminem jestem dopiero od 3 lat i jestem tylko lekko zawiedziony, że pomimo zapewnień Marcina są też "równiejsi".
Natomiast najbardziej jestem zawiedziony traktowaniem najwierniejszych fanów (którym nie jestem, do Wiedźmina przekonałem się "na fali").
 
Last edited:
Top Bottom