Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
@HunterCall
Tym fragmentem wywiadu tylko wyjaśniasz sprawę. Cały czas chodziło o zawartość samej gry czyli DLC. Odnośnie zawartości pudełka nie ma tutaj nic. :)
 
@HuntersCall - posłuchaj. (chociaż prośbę mam również do wszystkich Was forumowicze) ... dublujesz posty - ten sam wrzuciłeś chyba do tematu o edycji kolekcjonerskiej (i to chyba nie pierwszy raz). Nie rób tego - wrzucaj najwyżej link do swojego posta.. w innym temacie...

Ja rozumiem twoje rozgoryczenie, sam mam EK na PC... i zdążyłem się już wypowiedzieć w tym temacie...

Ale zaczynasz już przesadzać... to wszystko co piszesz, napisałeś i Ty, i wielu innych forumowiczów wielokrotnie... Wątpię by Pan Marcin Iwiński (przynajmniej póki co) udzielił jeszcze jakichś informacji, bądź skomentował, czy wypowiedział się w ważnej dla nas sprawie...
Pan Marcin Momot wypowiedział się tutaj post 728:
http://forums.cdprojektred.com/thre...Wiedźmin-3-Dziki-Gon-w-wersji-Xbox-One/page73
Dodatkowo kilku redów wypowiedziało się w innych tematach jak choćby Rafał Jaki, dzięki któremu (jeden z twórców) będziemy mieli w ogóle szanse zagrać w tą grę karcianą w W3..

Redzi powiedzieli, że się nie zmienią (teraz po wszystkim). Liczą na to, że gra W3 nam się spodoba (ja też na to liczę). A sprawa z M$ cóż... zobaczymy czy CDPR coś zaproponuje reszcie graczy, fanów i klientów...

To, że interesy z platformą taką jak M$, czy Sony może doprowadzić do.... niesnasek to chyba wiemy wszyscy...

Propozycji na przyszłość - jak się zachować kilku forumowiczów już podało (czy Redzi zrozumieli o co nam chodzi i czy posłuchają nas to inna sprawa)

Ale Ciągłe wylewanie smutku "tego samego" pora N-ty nic nie zmieni... Jest Ci smutno - rozumiem; czujesz się oszukany - rozumiem.
Czy zasadnie to inna sprawa... współpraca z wydawcami, czy innymi kontrahentami powinny być załatwione tak, byśmy MY jako gracze, fani i konsumenci nie mieli tej współpracy nic (albo niewiele) do zarzucenia. Tym razem według szeokiego forum popełniono błąd...
Czy żal mi tych "kart i mapy" - tak; czy bardzo mi żal - troszeczkę; żal mi czegoś bardziej - TAK; a czego - braku wyboru i lepszego sposobu komunikacji.


Ja rozumiem Redów, że M$ wymusiło na nich jakieś... "ustępstw", wymusiło to "coś" - uwierz mi M$ na pewno chciało więcej... (Sony za pewne w takiej sytuacji zachowało by się podobnie)

Czy Ty to też rozumiesz?
Jeśli tak to spróbuj się uspokoić, napisz do kogoś z redów z prośbą, zapytaniem (o przeprosiny bezpośrednie czy co tam chcesz) ale na spokojnie...
Jeżeli tego nie rozumiesz, to nawet nie odpisuj...

Dla mnie to jest moja pierwsza EK.... i jedyna gra na którą na prawdę napaliłem się w swoim życiu (świat ma dużo więcej do zaoferowania), wiem, że na grze się nie zawiodę.
Druą produkcją jest-będzie CyberPunk 2077.. ale to pewnie za rok-dwa lata..


---------------

Ed.
;) ale pudełka nie kupisz :troll:

Wybacz, zgadzam się z Tobą i Twoim kolegą... a zawartości żal... (dla jednych większy, dla innych mniejszy)
 
Last edited:
@HuntersCall, w tym wypadku "produkt", to wszystko co jest w EK. A gracze z PC i PS4 do pełnego produktu dostępu nie mieli. Wiem, że wina nie leży po stronie CDPR tylko i wyłącznie. Coraz bardziej przychylam się do wizji mojego pewnego inteligentnego kolegi, który stwierdził, że Microsoft po całej sytuacji na konferencjach po prostu wymógł coś na CDPR. Cieszę się, że to coś, to nie anulowanie gry na PS4, tylko fizyczny dodatek, jednak wciąż mam ogromny żal o to, że nie będę miał kompletnego produktu, ewentualnie będę musiał dokupić(DAJ BOŻE!).
 
@Upiorny Orszak i @RockPL
No ja myślę, że HuntersCall napisał swojego ostatniego posta właśnie po to, by tą dyskusję uciąć i zakończyć, bo z przytoczonej przez niego wypowiedzi dość jasno wynika, o jaką konkretnie zawartość chodziło.

@HuntersCall, w tym wypadku "produkt", to wszystko co jest w EK.
Nie, produktem, za który w głównej mierze odpowiada studio, jest sama gra i to o niej była cały czas mowa (co widać w przytoczonym przez HuntersCall'a cytacie). Reszta to tylko gadżety i dodatki. Nikt ci żadnego dodatkowego gadżetu nie obiecał, więc takie zarzuty są bezpodstawne.
 
@Hostile

Dokładnie o to mi chodziło. Przyznam - sam wytoczyłem dużą ilość jadu w stronę CDPR. Kiedy usłyszałem newsa zacząłem się obawiać. Teraz mam strasznego moralniaka i jest mi wstyd.

Prawda - karty i mapa nie są ważne. Ale ja - osoba, która zamówiła kolekcjonerkę - bardzo chciałbym je dostać. Teraz jednak nie widzę sensu w hejtowaniu decyzji CDPR. Wyjdzie Witcherstore - dodatkowa zawartość edycji kolekcjonerskiej na Xboxa zapewne będzie do kupienia. A znając naszych Redów jest duża szansa, że "poszkodowani" (cudzysłowie zastosowane specjalnie) dostaną jakąś zniżkę za zakup kolekcjonerki.

Jak to mówią: "Noc najczarniejsza jest przed świtem." Kiedy wszyscy ochłoną CDPR będzie mogło szybko naprostować sytuację i ponowie zyskać w oczach graczy. Każdy popełnia błędy i nie dajmy się przez to bardziej zwariować.
 
@Hostile, nie kupuję takiego wytłumaczenia, produkt to wszystko co kupuję płacąc pieniądze. Jasne, że karty i figurkę na ten przykład robi ktoś inny, ale to jest wciąż produkt, za który płacę, i oczekuję, że będzie taki sam, jak innych, skoro pierwotnie w założeniu taki miał być. Tylko zastanawiając się, nie wiem czy nie powinniśmy winić cdp.pl, miast REDów, bo to wydawca jak przypuszczam ustala skład poszczególnych edycji.
 
@Singami - ty jesteś zamknięty na logiczne argumenty. Jeśli mówię o tym, że firmom z branży growej nie bardzo się opłacają takie przyjacielskie relacje, to nie mam na myśli, że nie powinni takich relacji budować. Otóż firmy budują dobry wizerunek, ale zza grubej PRowej szyby, dystansując się do swoich klientów, bo to jest bezpieczniejsze.

Ta histeria pokazuje, że nawet jeśli firma traktuje graczy po przyjacielsku, to gracze NIE traktują w ten sam sposób firmy! U graczy rodzi się postawa roszczeniowa, a nie przyjacielska! Sami teraz nagle wychodzą z retoryką klienta! Tak, klienta, którego straszna firma chce do cna wykorzystać!

Bzdura na kółkach, mało mająca wspólnego z logiką.
Choćbym kochał CDPR, nie powinno mnie obchodzić, ile zarobili na tym układzie i jakie mają z tego profity. Ja jestem konsumentem - dla mnie jedyną ważną sprawą jest to, że tworząc ekskluzywny content dla graczy Microsoftu ja tracę, a przy okazji traktują mnie jak idiotę, który kupi mierną konsolę z powodu ekskluzywności. To CDPR jest od tego, by się zajmował swoimi finansami i układami - nie ja, konsument.
Wspominanie o "postawie roszczeniowej" jest co najmniej śmieszne. Z mojej perspektywy firma istnieje dla mnie, bym ja miał dobry i równy produkt, a nie ja dla firmy. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to nie powinien nic kupować.
 
Ale przeca Redzi nic Ci szanowny panie nie zabrali, po prostu gracze, którzy zamówili kolekcjonerkę na Xboxa dostali więcej. Zrozumiałbym oburzenie, gdyby Redańczycy dali jakiś dodatkowy kontent w grze albo, gdyby postanowili zabrać coś z edycji kolekcjonerskich na PC albo P4, ale tak? Jeżeli kupujesz jakiś produkt po normalnej cenie, a 2 dni później pojawia się na owy towar promocja to idziesz do sklepu i robisz raban?
 
Ale przeca Redzi nic Ci szanowny panie nie zabrali, po prostu gracze, którzy zamówili kolekcjonerkę na Xboxa dostali więcej.
Czyli ludzie płacący tyle samo za CE na inne plaftormy dostają mniej.
Zrozumiałbym oburzenie, gdyby Redańczycy dali jakiś dodatkowy kontent w grze albo, gdyby postanowili zabrać coś z edycji kolekcjonerskich na PC albo P4, ale tak? Jeżeli kupujesz jakiś produkt po normalnej cenie, a 2 dni później pojawia się na owy towar promocja to idziesz do sklepu i robisz raban?
Czyli robienie ekskluzywnego contentu w grze jest złe, ale robienie fizycznego ekskluzywnego contentu jest w porządku? Gdzie w tym logika?
Każda forma ekskluzywnego contentu jest anty-konsumencka.
 
Minął kolejny dzień, a oficjalne stanowisko CDPR w bardzo kontrowersyjnej sprawie, która oburzyła wielu graczy istnieje na oficjalnym forum gry w postaci linka do Eurogamera. Naprawdę tak trudno jest przekopiować treść oświadczenia (w przypadku polskiego forum jeszcze tylko przetłumaczyć)? Redzi ja Was nie poznaję...
 
Minął kolejny dzień, a oficjalne stanowisko CDPR w bardzo kontrowersyjnej sprawie, która oburzyła wielu graczy istnieje na oficjalnym forum gry w postaci linka do Eurogamera. Naprawdę tak trudno jest przekopiować treść oświadczenia (w przypadku polskiego forum jeszcze tylko przetłumaczyć)? Redzi ja Was nie poznaję...
Takiej reakcji się nie spodziewali :p
 
Minął kolejny dzień, a oficjalne stanowisko CDPR w bardzo kontrowersyjnej sprawie, która oburzyła wielu graczy istnieje na oficjalnym forum gry w postaci linka do Eurogamera. Naprawdę tak trudno jest przekopiować treść oświadczenia (w przypadku polskiego forum jeszcze tylko przetłumaczyć)? Redzi ja Was nie poznaję...
A prosz bardzo, nie musisz dziękować ;P

Patrząc na gorące komentarze wierzę, że nasza zapowiedź dodania do edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 na konsoli Xbox One dwóch talii kart do gry Gwint oraz mapy świata z tkaniny, wymaga od nas dalszego słowa komentarza.

Tutaj w CD Projekt RED, Gracze są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Wersje naszych gier na PC są wolne od zabezpieczeń DRM, stajemy na głowie, aby dać Ci najbardziej podrasowane edycje naszych gier (standardowe lub kolekcjonerskie) i dostarczamy tę samą grę, niezależnie od platformy i wersji, którą kupisz. Co więcej, obiecaliśmy, że nie będzie żadnych ekskluzywnych DLC, ani na platformie, ani w zależności od sprzedawcy i podtrzymujemy naszą obietnicą - nic się nie zmieniło, ani nie zmieni w tym zakresie.

Nie zrozumcie mnie źle, ja rozumiem, że te dodatkowe elementy mogą być pożądane przez Wiedźmina fanów grających w gry na innych platformach. Jednak, jako że nie oferują żadnych ekskluzywnych DLC na platformy lub dla sprzedawców, ani innych form zróżnicowania rozgrywki, my poszukujemy sposobów wspierania naszych partnerów [chodzi o Microsoft w tym przypadku – dopisał protagonista]. Naszym zadaniem jest również dostarczanie specjalnych przedmiotów do przedsprzedaży dla niektórych sprzedawców na całym świecie, w tym komiksów, plakatów, steel booków lub medalionów. Zabawne, nie zauważyliśmy żadnych komentarzy na temat specjalności poszczególnych pre-orderów.

Jaki jest powód? Dlaczego to robimy? Potrzebujemy wsparcia partnerów, aby nasza gra była widoczna na całym świecie. Powinno to, mam nadzieję, przełożyć się na lepszą sprzedaż, co w konsekwencji pozwala nam robić to, co robiliśmy przez ostatnie 10 lat, czyli reinwestować pieniądze w robienie wspaniałych gier RPG, a jednocześnie trzymać się naszych wartości.

Jeśli nadal uważasz, że dodanie dwóch talii kart Gwint i mapy świata w edycji kolekcjonerskiej gry na konsolę Xbox One równa się zdradzeniu naszych wartości i nie spełnianiu obietnic, dobrze, to robi nam się smutno, ale ostateczna decyzja zależy od Ciebie.

Wciąż, mam nadzieję, że to, co oferujemy jest unikalne i chcemy poprosić o niewątpienie w to. Mamy więcej wspaniałych rzeczy do ogłoszenia w temacie Wiedźmina 3: Dziki Gon w najbliższych miesiącach i obiecuję, że nie będziesz rozczarowany (tak, tak, nie ma więcej ekskluzywnej zawartości).

Takiej reakcji się nie spodziewali :p
No zwyzywania ich od szmat przez swych niedawnych niby fanów z pewnością się nie spodziewali...
 
Last edited:
Minął kolejny dzień, a oficjalne stanowisko CDPR w bardzo kontrowersyjnej sprawie, która oburzyła wielu graczy istnieje na oficjalnym forum gry w postaci linka do Eurogamera. Naprawdę tak trudno jest przekopiować treść oświadczenia (w przypadku polskiego forum jeszcze tylko przetłumaczyć)? Redzi ja Was nie poznaję...

Spora ekipa jest ma GC plus ludzie nie pracują w sobote :)
 
Top Bottom